FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«13637383940141»
Ronnie29.08.2010 13:00

Pentru ca ei se exprima vulgar, provocator etc. si xray e destept ca va raspunde civilizat, fara injuraturi. Din cauza asta ei primesc avertisment.

MoWeed29.08.2010 13:02
Caline

 

Sa inteleg ca chiorix e la prima abatere?

Arata-mi unde am zis asta

Adrian29.08.2010 13:09

Pai, daca nu e la prima abatere, de ce are statut special?

stix29.08.2010 13:28

Aseara X Ray, na ca nu i-am pocit numele, a aruncat cu noroi, in stilul lui caracteristic in mai multi useri....ca asa face el cand i se termina argumentele si ma asteptam sa ii spuna cineva sa se potoleasca, nu neaparat sa i se dea warn si SUPRIZA NU S-A INTAMPLAT NIMIC!!!!!1

Pai chiar asa toti suntem prosti de pe aici, numai el e ala desteptul......trebuia si el sanctionat aseara pentru limbaj......daramite pentru trollingul pe care isi permite sa -l faca zilnic pe aici, enervand pe toata lumea

*Alecs*31.08.2010 09:56

De ce nu se mai poate comenta de pe forum la articolele de pe prima pagina ?

Azzido31.08.2010 11:02

cred ca e ok acum

*Alecs*31.08.2010 11:04

Da, multumesc.

Joga Bonito02.09.2010 07:48
Trecand peste oda cu Doamne-Doamne si peste gestul dobitocului aluia, de ce au fost prezenti doar 1500 de spectatori? Sa inteleg ca din 2.5 milioane de bucuresteni doar astora nu le-a stat inima pentru 10 lei? Avem o capitala plina de tigani nespalati si inculti.

 

Cine a sters postul asta de pe articolul de pe prima pagina si pe ce motiv?

vlad02.09.2010 09:25
Cine a sters postul asta de pe articolul de pe prima pagina si pe ce motiv?

 

 

Joga-Joga...

 

Sa inteleg ca din 20 -23 de milioane de locuitori ai Romaniei, doar celor 1500 de insi nu le-a stat inima pentru 10 lei?

Avem o tara plina de tigani nespalati si inculti.

Joga Bonito02.09.2010 10:44

Clar, da, cu Bucurestiul varf de lance. Ma pis pe ele orgolii de 2 bani.

gio_stgloria02.09.2010 19:34

Observ ca mereu apar comentariile noastre in presa. Ideal ar fi sa putem sa-i eliminam pe cei care ne monitorizeaza , ceva sanse ? Idei ?

Azzido03.09.2010 04:45

da, inchidem siteul

BandiT07.09.2010 09:00

am si eu o intrebare:

cine e persoana care se ocupa de site efectiv?

vreau sa ma ajute cu un banner?

pe cine sa intreb?

multumesc!

axl07.09.2010 09:05

Vorbeste cu Azzido.

Ronnie07.09.2010 09:07

Domnul Azzido.

axl07.09.2010 09:15

Talentatul domn Azzido.

Daniel-Ionut07.09.2010 09:23

Hai, bagati... minunatul domn Azzido, preafericitul minunat domn Azzido, intaiul domn al site-ului Azzido.

MoWeed07.09.2010 09:56

Argaseli ce sunteti

Adrian26.09.2010 11:05

Ba, de ce plm tot primesc eu avertizari cand zic adevarul despre trolii poponari si jegosi de pe site da' pe ei ii ignora lumea?

 

Daca nu aveti de gand sa ii opriti de la postat, nu mai imi dati mie avertizari.

 

Urla deontologia in voi dar numai cand e vorba sa ma avertizati pe mine, ca la restul va e frica sa le dati warn/ban asa cum e normal.

Trebuie sa vina altii cu **** ca sa taie in carne vie ca vad ca unora le e frica. Daca nu era armanovici, chiorix mai posta si azi, ca voua(stiti la care ma refer) va e frica sa ii banati pe astia.

axl26.09.2010 11:13

As aprecia daca ai spune aceste lucruri cu un ton mai putin obraznic.

Adrian26.09.2010 11:14

As aprecia si eu daca unii si-ar face treaba tot timpul, nu doar cand e vorba de mine.

axl26.09.2010 11:14

Facem intrecere atunci? Cine pe cine apreciaza primul?

 

Adrian26.09.2010 11:15

Nu se pune problema. Tu ai scris primul, deci tu castigi.

axl26.09.2010 11:19
Ba, de ce plm tot primesc eu avertizari cand zic adevarul despre trolii poponari si jegosi de pe site da' pe ei ii ignora lumea?

 

Daca nu aveti de gand sa ii opriti de la postat, nu mai imi dati mie avertizari.

 

Urla deontologia in voi dar numai cand e vorba sa ma avertizati pe mine, ca la restul va e frica sa le dati warn/ban asa cum e normal.

Trebuie sa vina altii cu **** ca sa taie in carne vie ca vad ca unora le e frica. Daca nu era armanovici, chiorix mai posta si azi, ca voua(stiti la care ma refer) va e frica sa ii banati pe astia.

Uite, eu am lipsit ceva vreme fiindca am fost in vacanta. Dar chiar daca as fost prezent tot n-as fi foarte lamurit despre ce vorbesti.

 

Sa inteleg ca tu ai o nemultumire in legatura cu un warn pe care l-ai primit azi pentru, stai sa ma uit, jigniri. Care este exact nemultumirea? Nu ai jignit dar totusi ai primit warn?

 

Adrian26.09.2010 11:25

Axl

 

Stii foarte bine despre ce vorbesc.

 

Tot vin unii baieti aici pe site si posteaza tot felul de rahaturi care sunt ignorate. Daca le raspund, eu sunt avertizat.

Si de ce? Pentru ca zic adevarul?

Pai, dragilor, daca un baiat isi declara dragostea si acorda incredere la 3 antrenori diferiti in 3 luni, nu curva se numeste?

Sunt curios si eu cat timp mai pot baietii astia sa pupe curul becalian pana cand va lua cineva atitudine.

 

Nemultumirea mea e ca unii nu au destul sange in ei sa dea un ban nenorocit tuturor acestor "stelisti" pentru care e mai important sa castige Steaua decat sa se supere "ne-a Gigi".

«13637383940141»