Pentru ca ei se exprima vulgar, provocator etc. si xray e destept ca va raspunde civilizat, fara injuraturi. Din cauza asta ei primesc avertisment.
Pentru ca ei se exprima vulgar, provocator etc. si xray e destept ca va raspunde civilizat, fara injuraturi. Din cauza asta ei primesc avertisment.
Caline
Sa inteleg ca chiorix e la prima abatere?
Arata-mi unde am zis asta
Pai, daca nu e la prima abatere, de ce are statut special?
Aseara X Ray, na ca nu i-am pocit numele, a aruncat cu noroi, in stilul lui caracteristic in mai multi useri....ca asa face el cand i se termina argumentele si ma asteptam sa ii spuna cineva sa se potoleasca, nu neaparat sa i se dea warn si SUPRIZA NU S-A INTAMPLAT NIMIC!!!!!1
Pai chiar asa toti suntem prosti de pe aici, numai el e ala desteptul......trebuia si el sanctionat aseara pentru limbaj......daramite pentru trollingul pe care isi permite sa -l faca zilnic pe aici, enervand pe toata lumea
De ce nu se mai poate comenta de pe forum la articolele de pe prima pagina ?
cred ca e ok acum
Da, multumesc.
Trecand peste oda cu Doamne-Doamne si peste gestul dobitocului aluia, de ce au fost prezenti doar 1500 de spectatori? Sa inteleg ca din 2.5 milioane de bucuresteni doar astora nu le-a stat inima pentru 10 lei? Avem o capitala plina de tigani nespalati si inculti.
Cine a sters postul asta de pe articolul de pe prima pagina si pe ce motiv?
Cine a sters postul asta de pe articolul de pe prima pagina si pe ce motiv?
Joga-Joga...
Sa inteleg ca din 20 -23 de milioane de locuitori ai Romaniei, doar celor 1500 de insi nu le-a stat inima pentru 10 lei?
Avem o tara plina de tigani nespalati si inculti.
Clar, da, cu Bucurestiul varf de lance. Ma pis pe ele orgolii de 2 bani.
Observ ca mereu apar comentariile noastre in presa. Ideal ar fi sa putem sa-i eliminam pe cei care ne monitorizeaza , ceva sanse ? Idei ?
da, inchidem siteul
am si eu o intrebare:
cine e persoana care se ocupa de site efectiv?
vreau sa ma ajute cu un banner?
pe cine sa intreb?
multumesc!
Vorbeste cu Azzido.
Domnul Azzido.
Talentatul domn Azzido.
Hai, bagati... minunatul domn Azzido, preafericitul minunat domn Azzido, intaiul domn al site-ului Azzido.
Argaseli ce sunteti
Ba, de ce plm tot primesc eu avertizari cand zic adevarul despre trolii poponari si jegosi de pe site da' pe ei ii ignora lumea?
Daca nu aveti de gand sa ii opriti de la postat, nu mai imi dati mie avertizari.
Urla deontologia in voi dar numai cand e vorba sa ma avertizati pe mine, ca la restul va e frica sa le dati warn/ban asa cum e normal.
Trebuie sa vina altii cu **** ca sa taie in carne vie ca vad ca unora le e frica. Daca nu era armanovici, chiorix mai posta si azi, ca voua(stiti la care ma refer) va e frica sa ii banati pe astia.
As aprecia daca ai spune aceste lucruri cu un ton mai putin obraznic.
As aprecia si eu daca unii si-ar face treaba tot timpul, nu doar cand e vorba de mine.
Facem intrecere atunci? Cine pe cine apreciaza primul?
Nu se pune problema. Tu ai scris primul, deci tu castigi.
Ba, de ce plm tot primesc eu avertizari cand zic adevarul despre trolii poponari si jegosi de pe site da' pe ei ii ignora lumea?
Daca nu aveti de gand sa ii opriti de la postat, nu mai imi dati mie avertizari.
Urla deontologia in voi dar numai cand e vorba sa ma avertizati pe mine, ca la restul va e frica sa le dati warn/ban asa cum e normal.
Trebuie sa vina altii cu **** ca sa taie in carne vie ca vad ca unora le e frica. Daca nu era armanovici, chiorix mai posta si azi, ca voua(stiti la care ma refer) va e frica sa ii banati pe astia.
Uite, eu am lipsit ceva vreme fiindca am fost in vacanta. Dar chiar daca as fost prezent tot n-as fi foarte lamurit despre ce vorbesti.
Sa inteleg ca tu ai o nemultumire in legatura cu un warn pe care l-ai primit azi pentru, stai sa ma uit, jigniri. Care este exact nemultumirea? Nu ai jignit dar totusi ai primit warn?
Axl
Stii foarte bine despre ce vorbesc.
Tot vin unii baieti aici pe site si posteaza tot felul de rahaturi care sunt ignorate. Daca le raspund, eu sunt avertizat.
Si de ce? Pentru ca zic adevarul?
Pai, dragilor, daca un baiat isi declara dragostea si acorda incredere la 3 antrenori diferiti in 3 luni, nu curva se numeste?
Sunt curios si eu cat timp mai pot baietii astia sa pupe curul becalian pana cand va lua cineva atitudine.
Nemultumirea mea e ca unii nu au destul sange in ei sa dea un ban nenorocit tuturor acestor "stelisti" pentru care e mai important sa castige Steaua decat sa se supere "ne-a Gigi".