Dar si tu ai jignit, xray. Ti-am spus si pe topicul respectiv (de fapt pe mai multe, razboiul vostru e cam pe intreg forumul), am preferat sa incerc sa vorbesc cu voi sa va potoliti decat sa vad dau ban la amandoi (pentru ca de avertisement nu mai poate fi vorba, vad ca nu are niciun efect asupra voastra). Puteam foarte simplu sa va banez pe amandoi, stergeam posturile si gata. Dar cred ca pana la urma va puteti ignora, sunteti oameni mari pana una alta.
Eu vorbesc de acest topic, nu de istorie!
Unde l-am jignit, mai?
Dupa [9] am trimis Report fara efect.
Ai spus sa inceteze cu becaliat, el a continuat cu chiorix, etc.
Atunci l-am facut papagal, ca raspuns la repetitia lui cu becalist, dar pe al meu l-ai sters.
Am mai dat 2 Report pe jignirile lui si ... nimic!
Tu chiar nu ai vazut cum s-au derulat lucrurile?
Ma indoiesc!
Efectul este ca va da ronnie ban daca mai continuati sa va jigniti pe unde va prindeti.La ora la care ai dat report-urile nu era nici un moderator pe forum, cred. Daca era, trebuia intr-adevar sa actioneze
Au fost 3 nu unul!
