stimate Stanici iti recomand cu caldura urmatorul text :
Dreptul la opinie este unul dintre principalele drepturi ale omului.Acest drept este inscris in Constitutia Romaniei la capitolul "Drepturile si libertatile fundamentale", articolul 30, alineatul 1, si suna astfel :"(1)Libertatea de exprimare a gandurilor, a opiniilor sau a credintelor si libertatea creatiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare in public sunt inviolabile."
esti adeptul cenzurii stimate Stanici si nu e frumos ce faci , CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI cauta personal daca te intereseaza.
LIBERTATE SUPORTERILOR stimate Stanici , ti-am scris intr-un mesaj privat " de ce " referitor la interlopul mustata , PE CE MOTIV MI-AI STERS COMENTARIILE si TOPICUL? esti platit de mustata sau esti unul dintre locotenentii lui?
PS. Stanici nici Jiji berbecali nu intra pe forum , nu are cum sa se apere , ce masuri iei?
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers: