FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«12627282930141»
MoWeed10.12.2009 23:14

Eu l-am inchis pentru ca se ajunsese la certuri, jigniri, etc

sabin130710.12.2009 23:17

Inca mi se mai parea remediabila situatia. :)

 

MoWeed10.12.2009 23:25

Iata aici niste exemple de postari de pe acolo:

 

 

Maye, parerea mea sincera e ca devii agasant cu dragostea ta oarba pentru partid si tovaras. Cu siguranta au furat toti la alegeri, a castigat probabil cine a furat mai mult.

Chiar ne luati de dobitoci pe toti. Aici nu e caminul cultural din zabrauti ca sa ne vinzi gogosi de astea expirate. Pun pariu ca zgarie la ochi multe persoane aici, nu numai pe mine.

 

 

Ok.vorbeste cu moderatorii sa imi dea ban ca nu am aceeasi parere cu tine.

Domnul mare specialist.

Sincer ma doare in pul.a de ce crezi tu , e parerea mea si nu mi-o schimbi tu cu besinile tale.

Hai Doamne -Ajuta!

 

Vreau sa iti arat (orbule , care esti tu orb) ca PD-L nu a folosit arme murdare in campanie.

Consumati aer.

 

 

 

 

Stanici11.12.2009 07:02

Bai, astea sunt discutii contradictorii amicale, ce aveti? :)). Mi se pare mai strigator la cer cand scrie vreo oaie lucruri de genul "voi sustine-ti echipa, ca ne-a Jiji e om bun" decat intepaturile in limita bunului simt de pe acel topic. Plus ca aveam si noi ocazia sa aflam dedesubturi din diferite colturi ale tarii, sa ne deschidem ochii unii altora.

Plm, daca asa considerati, treaba voastra.

Lari11.12.2009 07:32

De acord cu Stanici.

 

Topicul acela trebuia lasat deschis, doar d-aia e forum, sa discutam. Si e normal ca spiritele sa se incinga.

MoWeed11.12.2009 08:33

@sabin1307

 

Topicul a fost redeschis, dar te avertizez pe tine si pe Maye. Discutati argumentat, fara injurii si jigniri. Altfel il inchid definitiv.

 

 

@Stanici

 

Stii prea bine ca, daca ar fi dupa mine, nici pe oi nu le-as lasa sa agite spiritele...

Tangua214.12.2009 13:43

Salut tuturor.

 

M-am reinregistrat astzi cu nickul Tangua 2.

Cred ca este evident cine sunt.

Am rugamintea sa-mi permiteti(cine poate face asta) sa-mi reutilizez vechiul nick-Tangua.

 

Am revenit pentru ca-mi doresc sa particip cu umila mea parere si opinie la toit ce tine de viata stelista.

Nu stiu de unde si cum mi s-a lipit amprenta de rapidist,este absurd si amuzant.

 

inclin sa cred ca nu va comportanti exact ca ciobanul pe care il urati.Nu-mi convine de fata ta-ai interzis pe stadion.Ar fi dureros.

 

As fi putut sa ma inregistrez cu alt nick si "sa creez diversiuni" sau sa bag strambe subtile si rafinate.

 

Numai ca sunt sincer si vreau sa fiu respectat ca sa pot respecta pe altii.

 

Inca mai cred ca printre cei care ai grija de acest site sunt oameni care realizeaza ca politica pumnului in gura nu este specifica baietilor destepti.

 

Va multumesc.

 

P.S. multumesc Adrian

sabin130714.12.2009 14:27
inclin sa cred ca nu va comportanti exact ca ciobanul pe care il urati.

Daca e vorba de simpatii si tu te excluzi din categoria celor care ¨il uram´ pe cioban s-ar putea sa nu fii tocmai simpatizat. Nu mai reiau a n oara teoria chibritului de ce si cum, si pana la urma nici treaba mea nu prea e.

bodanelu14.12.2009 16:25

@Tangua2 cum se face ca un admin de pe un site "general" unde postai tu anti-Steaua mi-a confirmat ip=ul tau?

Joga Bonito14.12.2009 17:15
Numai ca sunt sincer si vreau sa fiu respectat ca sa pot respecta pe altii.

 

ne crezi prosti?

sabin130714.12.2009 18:44
Acest mesaj a fost editat de Adrian: Astazi, 04:37 PM

Motivul editarii: hai sa nu ne bagam unde nu ne fierbe oala doar pentru a face offtopic.

Pai era vorba de un subiect important, deci nu era chiar offtopic. :)

L-ai ciopartit destul incat sa insemne cu totul altceva decat am vrut eu sa zic acolo. Mai bine il stergeai de tot.

Adrian14.12.2009 18:46

Bai fratilor, nu va mai bagati in seama. Lasati-l pe Tangua2 sa discuta cu cei care i-au adus acele acuzatii si sa se apere daca poate.

Acum, dupa ce bodanelu a zis treaba cu ip-ul, vreau sa vad ce are de zis. Nu are rost sa se bage toata lumea aici. Deci, va rog, fara offtopic.

Tangua214.12.2009 19:42

Bodanelu si mie mi-a confirmat un amic ca tu postezi pe dinamomania si uneori,(destul de frecvent) si pe fzr.Sau ma rog,se posteaza de pe ip-ul tau.

 

Strong argument nu?

 

Sabin,asa este eu nu fac parte din categoria celor care il urasc pe cioban.Doar il dispretuiesc.Ce zici.... asta ma face compatibil cu situl FC.Steaua.ro?

sabin130714.12.2009 20:21

Tu esti cool, ai gasit antidotul anticiobaneala sau ai capatat o oarecare imunitate la treaba asta, incat toate-s bune si frumoase si deci sa ne incurajam dracului echipa asta. Te felicit.

MoWeed14.12.2009 21:36
Bodanelu si mie mi-a confirmat un amic ca tu postezi pe dinamomania si uneori,(destul de frecvent) si pe fzr.Sau ma rog,se posteaza de pe ip-ul tau.

 

Strong argument nu?

Spre deosebire de bodanelu, care e moderator, tu nu poti vedea ip-ul de pe care posteaza alti useri.

bodanelu14.12.2009 22:46

@Tangua si pe fcsteaua.ro si pe romanianultras ai aparut in acelasi timp. Acelasi ip. Aici o dadeai ca sunt multi cioroi la noi in tribune si ca ne e superior rapidul si acolo o dadeai in v-am facut, v-am spart, rapid for life. Alti 2 oameni care au bloguri legate de Steaua au confirmat ca si la ei postai de pe acelasi ip comendatii anti. SO? Eu zic ca o sa te duci bine..

Adrian14.12.2009 22:57

Tangua2

 

Ti-am zis sa prezinti aici argumente in favorea ta, nu sa faci misto. Te rog, demonstreaza ca nu esti rapidist.

Maye15.12.2009 08:36

Parca exista si Tangua....acum a aparut 2?

Ca in volumelele lui Guta.

Tangua215.12.2009 12:01
Tangua2

 

Ti-am zis sa prezinti aici argumente in favorea ta, nu sa faci misto. Te rog, demonstreaza ca nu esti rapidist.

 

 

Cum as putea sa raspund Adrian unor mistocareli si argumente puerile,fara sens si continut?Serios?

 

Merci ca incerci sa fii echidistant.

 

Sincer,nu e o problema daca ma banati din nou.

 

A fi stelist nu inseamna a te justifica in fata unor aberatii si nici a face politie online.

 

Ma rog.

 

Toate bune.

 

 

Nu Sabin,nu fac parte nici din categoria suporterilor de rezultat,spre surpriza ta.Si spre mahnirea mea cand vad atatia baieti destepti la un loc(fcsteaua) si doar un rezultat concret dupa atat lupta surda si cu gloante oarbe.

 

Golirea stadionului.Trist nu?

sabin130715.12.2009 12:07
Golirea stadionului.Trist nu?

NU! DELOC. Atat timp cat golirea stadionului inseamna ca nu s-a pactizat cu diavolul Becali inseamna ca e bine. Daca si asta poate duce la zgaltairea scaunului aceluiasi Becali cu atat mai bine. Sigur, de preferat ar fi ca democratia sa-si faca loc si in Ghencea si sa se protesteze si acolo, dar momentan nu e posibil.

In rest nu ma intereseaza cat de stelist esti tu.

Adrian15.12.2009 13:09

Bodanelu

 

Pune un print screen cu ip-urile lui Tangua de pe romanianultras si fcsteaua. Daca sunt aceleasi, atunci nu are rost sa mai discutam: ban pe ip si gata.

 

Omul merita macar asta. Ca nu a fost curva si a avut curajul sa se logheze cu acelasi nick.

bodanelu15.12.2009 18:32

nu am print screen ca am sters mail-ul. Am primit confirmarea dupa ce il banase Azzido si nu a mai reprezentat un interes pentru mine.

Tangua215.12.2009 20:10

nu-i nimic bodanele,tovarasu` tau de pe romanianultras.iti mai poate trimite un mail nu ?care e problema ca sa zic asa....

 

bunghesti ip`u frate si gata,l-ai turnat pe fraier.Tu sa fii multumit ca ai trosnit un rapidist deghizat care venise sa submineze situl fcsteaua si sa spele mintile stelistilor.Bine asa.

 

ce conteaza ca scriu de pe un ip de institutie(agentie de presa) unde mai am colegi inca vreo 600 de indivizi.

Nu e relevant.

Nici macar nu e concludent ca m-am inscris cu acelasi nick,drept dovada ca n-am nimic de ascuns.Adicatelea sunt rapidist cu demnitate si caracter sau cum vine asta?

 

Fratilor,pe bune sunt si eu curios cand o sa va treziti din miasmele astea internaute.....

 

Ca poate sunteti curiosi...Tangua este numele unui personaj principal din romanul Winnetou scris de Karl May.

 

Va salut.

 

P.S. Adrian sigur nu o sa mai am cum sa intru never ever daca imi dai ban pe ip.:)Alte lupte sunt mai importante si sunt sigur ca stii asta....

 

 

 

Adrian15.12.2009 20:20

Prietene, eu nu iti dau nici un ban. Ban vei primi de la persoana care te-a banat prima data.

Nu te supara ca iti spun dar mie nu imi miroase prea bine povestea cu "ip-ul e de institutie si nick-ul e o coincidenta".

Tangua215.12.2009 20:37

Ok.

 

Mai indepartati un stelist,sunteti multi si dati pe afara.

 

 

 

 

«12627282930141»