am putea sa discutam despre atitudinea galeriei dinamoviste fata de echipa noastra, o agresivitate specifica fenomenului ultras, care pe la noi prin galerie e din ce in cemai rar, incepem sa ne transformam cu adevarat in oi care doar behaie ca tembelel impotriva ciobanului pentru ca nu sunt multumite cum le conduce. am uitat ca mai avem si rivale, am uitat sa mai fim rai. nu instig la violenta, nu ma intelege gresit. doar ca nu suport sa isi bata javrele nespalate joc de noi .
aici nu se discuta despre incident. Sper ca te-am lamurit de ce a fost inchis topicul.
Daca vrei sa discutam despre asta.. te asteptam pe topicele respective...
