XrayToata lumea stie ce a fost intre mine si Virgil, cand a fost, de la ce a pornit, etc. Faptul ca tu tot aduci acest subiect in discutie, spune multe despre tine.
Asta-i chiar culmea!!!Cine a dus in discutie acest subiect pe forum aici, mai?? Eu???????
))
Ti-am mai spus. Forumul asta nu-l citim numai noi doi. Nu miza pe faptul ca oamenii nu citesc si mai sus de ultima ta replica.
@Stanici
Ai dreptate.
1) Moderarea disputei de altcineva decat cel implicat este un act de faire play.
2) Disputa ta cu mine a fost legata de violenta pe stadioane, fata de care am avut pareri sensibil opuse. Dar asta nu inseamna ca nu ne-am putut intelege pe alte subiecte sau ai constat o ranchiuna din partea mea in ceea ce te priveste. Nici eu nu a vazut asta la tine, chiar atunci cand m-ai moderat. Ti-am apreciat obiectivitatea ca moderator si ai tot respectul meu. Sincer, aceeeasi obiectivitate am constatat-o la toti moderatorii cu care in intrat in dialog sau dispute pe diverse teme, cu o singura exceptie. Ar fi fost doua, dar am realizat ca Marius era nervos atunci de cearta cu tine si am iesit eu la drumul mare cu ... warn:) Stii episodul. De aceea nu am facut nici caz si am trecut-o la "shit happens"![]()
Nici aici si nici in real life, niciodata nu am raspuns violent sau nu am abordat pe cineva cu violenlenta, decat ca ultima solutie in fata unei agresiune verbale, cand orice limbaj normal pare ridicol sa-l folosesti ca nu ai fi priceput. Sunt pacifist, dar nu fraier. Nu intorc si celalalt obraz cand cineva imi da o palma, daca stiu ca nimeni nu-mi va face dreptate si palmuitorul nu va plati pentru gest.
