FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«11516171819141»
MoWeed06.04.2009 08:33

@bibi80

 

Tu nu ai nici o sanctiune. Nu ai avut niciodata

bibi8006.04.2009 08:33

@bibi80

 

Cand am facut eu sau Stanici vreun abuz? Cand ti-am pus pumnul in gura? Cand am zis eu sau Stanici ca nu ai dreptul sa-ti spui parerea?

Cand te-am amenintat ca te dau afara?

 

Chiar nu stiu....

[/quote

incearca sa iti aduci aminte cand imi corectati mesajele pe care le scriam.

Fane06.04.2009 08:35

@bibi

 

Una e sa-ti fie corectata postarea si alta sa fii avertizat...e o diferenta mare.

MoWeed06.04.2009 08:37

Dupa ce ca iti corectam greselile gramaticale cand puteam prea bine sa te sanctionam pentru ele, acum mai si tipi ca e abuz. Ti-am corectat numai greselile, in rest nu am schimbat absolut nimic in postarile tale

Pai invata omule sa scrii romaneste si nu iti va mai edita nimeni postarile.

 

 

Intreaba oricare moderator daca ai avut vreodata o sanctiune. Intreaba-i pe cei care-i consideri corecti si vei vedea ca absolut toti iti vor spune ca n-ai avut niciodata vreo avertizare

bibi8006.04.2009 08:38
@bibi

 

Una e sa-ti fie corectata postarea si alta sa fii avertizat...e o diferenta mare.

cand o sa ti se spuna si tie la orice postare ca scri tampenii si prostii si ca esti banuit a fii tigan , ca nu sti sa scri.atunci sa imi spui si mie unde e corectitudinea lor

MoWeed06.04.2009 08:40
cand o sa ti se spuna si tie la orice postare ca scri tampenii si prostii si ca esti banuit a fii tigan , ca nu sti sa scri.atunci sa imi spui si mie unde e corectitudinea lor

Cuvintele ingrosate sunt greselile tale gramaticale evidente din acest post. De aia iti editam postarile...

bibi8006.04.2009 08:43
Dupa ce ca iti corectam greselile gramaticale cand puteam prea bine sa te sanctionam pentru ele, acum mai si tipi ca e abuz. Ti-am corectat numai greselile, in rest nu am schimbat absolut nimic in postarile tale

Pai invata omule sa scrii romaneste si nu iti va mai edita nimeni postarile.

 

 

Intreaba oricare moderator daca ai avut vreodata o sanctiune. Intreaba-i pe cei care-i consideri corecti si vei vedea ca absolut toti iti vor spune ca n-ai avut niciodata vreo avertizare

cand eu am terminat liceul in gramatica lb romane se scria sant nu sunt asa ca eu stiu ce am invatat la scoala.tu la 19-20 de ani ai tai ai invatat altceva nu cred ca asta ar fi o mare nenorocire

 

Cuvintele ingrosate sunt greselile tale gramaticale evidente din acest post. De aia iti editam postarile...

chiar nu am dat, si nu dau importanta scrisului. daca asta e o problema o sa incerc sa o indrept.chiar te deranjeaza asa de tare?

vlad06.04.2009 08:45

@Mods

 

Ce tot ii menajati pe astia ? O dam cu egalitate intre suporteri. Astia nu sunt suporterii Stelei. Sa plece la Tribunal, la OTV, pe alte forumuri si sa ne lase dracu in pace sa ne spunem oful. Dupa ce ca pe Ghencea nu pune Becali la punct , ii lasam pe lachei sa ne puna la punct si pe fcsteaua.ro? Aici voi aveti puterea.

Adrian06.04.2009 08:45

Bibi80

 

 

Ce ai de reclamat?

Vad ca iar faci offtopic la fel cum ai facut si cand ai fost avertizat prin PM.

 

Sau ai uitat de propozitile pe care le postai doar ca sa arati ca esti prezent?

 

mai astept mult?

 

Ai uitat de astea?

 

Dar

sa fii pe faza sa ma corectezi
?

De asta iti aduci aminte?

 

Ca sa nu mai vorbesc despre propozitile scrise fara semne de punctuatie, ironii si alte razboaie personale de-ale tale care nu aveau nici o legatura cu articolul.

 

Eu vad ca nu ai primit nici o sanctiune pana acum. Probabil ai fost avertizat verbal. Ceea ce e normal avand in vedere postarile tale. Si, da! Le avem pe toate. Ai postat vreo 28 in "Becali si Zmarandescu - 29 de zile de arest" si foarte multe din ele sunt sanctionabile.

 

Nu va mai dati victime!

In ultima vreme e la moda pe aici ca voi, becalistii, sa va dati victime desi nu vi s-a intamplat nimic.

 

O sa propun ca, la fel ca la fotbal, "simularea" sa fie sanctionata cu 3 zile ban.

 

Asa ca, nu mai postati aiurea!

Azzido06.04.2009 08:51
O sa propun ca, la fel ca la fotbal, "simularea" sa fie sanctionata cu 3 zile ban.

 

Asa ca, nu mai postati aiurea!

 

asta chiar ca e ceva revolutionar.

la doua cartonase galbene ce se intampla ?

in alta ordine de idei, eu zic sa nu le mai modificati mesajele, chiar daca mai scriu gresit uneori. (sau tot timpul :D )

bibi8006.04.2009 08:54
asta chiar ca e ceva revolutionar.

la doua cartonase galbene ce se intampla ?

in alta ordine de idei, eu zic sa nu le mai modificati mesajele, chiar daca mai scriu gresit uneori. (sau tot timpul :D )

uneori scriu gresit si sa ii enervez recunosc. asta si din cauza faptului ca SANT atat de porniti impotriva mea.

MoWeed06.04.2009 08:55

Azzido, pe citatul tau scrie numele meu si replica era a lui Adrian :D

axl06.04.2009 08:55
cand eu am terminat liceul in gramatica lb romane se scria sant nu sunt

In gramatica limbii romane nu s-a scris niciodata "sant" in loc de "sunt" sau "s.int". Sa trag concluzia fireasca cum ca n-ai terminat niciodata liceul?

Adrian06.04.2009 09:05

Azzido

 

Din cate imi amintesc eu, mesajele nu i-au fost modificate sau sterse. Poate doar textul a fost corectat. Sunt multi utilizatori care nu cunosc regulamentul si care posteaza asa, dupa cum ii doare capul.

 

Omul nu a fost cenzurat niciodata si nu are dreptate aici.

 

 

Mai mult, e un mistocar. A inceput sa ia peste picior utilizatorii si apoi s-a plans ca de ce e huiduit.

La un moment dat scria gresit intentionat doar ca sa il puna pe MoWeed sa corecteze.

Si mai baga si faza cu

sa fii pe faza sa ma corectezi.
bibi8006.04.2009 09:10

moweed si stanici va zic ceva si cu asta ma terminat cu forumul asta de 2 lei.

dragilor eu sAnt fata.si chiar sAnt stelista din copilarie incerc sa supravietuiesc intr-o familie de rapidisti infocati: tata ,sora si unchi. si ca o ironie m-am procopsit si cu un sot rapidist caruia iam facut multe farse. adica bilete la meciuri cu rapidul in galerie la Steaua unde a stat doar o repiza cu capul intre genunchi dupa care a plecat si nu a mai vb cu mine o saptamana. certuri acasa, la fiecare meci, televizoare separate si altele. stiu ca e neinteresanta povestea asta dar ce incerc eu sa va spun este ca nimeni si nimic nu ma facut sa renunt la echipa asta si la parerile mele.asa ca nu o sa reusiti voi.am intrat aici sa vad ce au si alti de spus dar am gasit numai incapatanare si orgoliu. nu ma asteptam sincer la asta. am crezut ca aici poti sa spui orice fara sa te feresti si sa nu incepi o cearta.avand in vedere ca sant inconjurata de "dusmani", aici am crezut ca gasesc pe cineva cu care sa pot discuta.dar voi santeti mai dusmani ca ei . ramaneti sanatosi si cu parerile voastre si eu cu o mare pasiune pentru echipa mea preferata.

Ronnie06.04.2009 11:57
m-am procopsit si cu un sot rapidist caruia iam facut multe farse. adica bilete la meciuri cu rapidul in galerie la Steaua unde a stat doar o repiza cu capul intre genunchi dupa care a plecat si nu a mai vb cu mine o saptamana.

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Nu m-am putut abtine!

1on07.04.2009 21:31

Nu înțeleg de ce trebuie sã corecteze moderatorii exprimãrile analfabete. Dacã cineva e prost și habar n-are sã scrie românește, sã vadã toatã lumea și sã judece. Eu m-aș limita doar la observație în subsolul postãrii și, cel mult, boldarea greșelilor.

Adrian07.04.2009 21:34

Pentru ca, daca intra cineva aici si vede prostiile alea, va crede ca site-ul asta promoveaza incompetenta si e plin de incompetenti.

 

Incercam sa corectam si sa evidentiem greselile. Vorbim si cu utilizatorii sa nu foloseasca limbaj de mesager si sa scrie corect.

 

Daca nu asculta, sunt sanctionati.

vio808.04.2009 10:15

Sa inteleg de aici ca ,daca cineva nu scrie corect e dat afara?

 

 

Adrian08.04.2009 10:21

Vio8

 

Citeste regulamentul.

 

Limbajul de mesager nu e acceptat.

 

Nu esti dat afara, esti avertizat.

 

Daca strangi prea multe avertizari intr-un interval foarte scurt, atunci primesti un ban de 3 sau 7 zile.

 

 

Noii utilizatori sunt incurajati sa citeasca regulamentul.

 

Din pacate, majoritatea, daca nu toti, nu o fac.

Site-ul asta nu e no man's land.

 

Acesta este siteul suporterilor Stelisti.

 

Cum ar suna "Semper Svperiores" cand eu scriu "ave-ti" sau "maimut-o". Ar fi penibil, nu?

 

 

p.s.

Sa nu se inteleaga ca primesti avertizari daca, in graba, mananci o litera sau bagi alte greseli. Toti gresim. E inevitabil.

Avertizari primesti doar cand folosesti in mod repetat acest limbaj de mesager.

vio808.04.2009 10:30

Iti multumesc pentru raspuns am citit acum regulamentul ,nu prea stiu cum sta treaba pe aici.

 

 

 

Virgil09.04.2009 06:05

Multumim pentru pretioasele precizari domnule moderator.

 

(Doamne, ce frica mi-a fost ca o sa primesc atentionare. Din cauza asta nici nu am mai postat in ultimul timp. :naughty: )

ros_albastru_best22.04.2009 19:59

Am o mica problema. Sunt inregistrat ca Robinson Rufay Zapata. Vreau sa ma loghez pe forum dar nu imi este acceptata vechea parola. Dau sa-mi trimita o noua parola , primesc noua parola , dar si un username nou , adica acesta de pe care trimit acest post. Va rog sa-mi rezolvati problema , vreau sa fiu din nou Robinson Rufay Zapata , cu vechiul profil , cu toate postarile mele , cu topicele create , adica sa primesc o noua parola pentru profilul vechi ca sa ma loghez.

Multumesc anticipat celui care imi rezolva problema.

1on22.04.2009 22:09

Am o recomandare: in momentul in care un user este sancționate pentru limbaj, in secțiunea specială, acolo unde se anunță acest lucru, in momentul in care e scris motivul, să fie și citată postarea respectivă ori să apară un link spre pagina respectivă, dar, in acest caz, să nu-i fie editată postarea. Am văzut mai multe linkuri spre postări editate, in care n-aveai ce să mai vezi. Pentru mai multă transparență.

Azzido23.04.2009 10:17
Am o mica problema. Sunt inregistrat ca Robinson Rufay Zapata. Vreau sa ma loghez pe forum dar nu imi este acceptata vechea parola. Dau sa-mi trimita o noua parola , primesc noua parola , dar si un username nou , adica acesta de pe care trimit acest post. Va rog sa-mi rezolvati problema , vreau sa fiu din nou Robinson Rufay Zapata , cu vechiul profil , cu toate postarile mele , cu topicele create , adica sa primesc o noua parola pentru profilul vechi ca sa ma loghez.

Multumesc anticipat celui care imi rezolva problema.

 

de pe ce adresa de mail ai inregistrat contul Robinson Rufay Zapata?

vreau sa vad si un screnshot cu un mesaj privat primit pe contul Robinson Rufay Zapata sau screenshot cu emailul de confirmare primit la inregistrarea contului.

ai 24 de ore sa imi dai ceva dovezi cum ca iti apartine, pt ca din cate vad, tu imi irosesti timpul incercand sa ma tragi in piept.

daca nu vii cu dovezi iti iei ban pe termen nelimitat.

«11516171819141»