Domnilor admini, nu credeti ca ar fi cazul sa mai schimbati putin randurile si cu moderarea asta ? Nu de alta dar in absenta domniilor lor, limbajul devine din ce in ce mai degradat si clonele isi fac de cap. Ba uite ca a ajuns is troll-ul sef de pe steaualabera sa posteze nestingherit de pe contul unui copil (si evident se poate proba dupa IP, care 100% va intoarce ca rezultat Cluj sau Alba)
Am vazut ca l-ati "ars" pe edmond_dantes, dar pe cyclun nu l-ati observat. Ori ii iei pe toti ori nu dai nicio sanctiune. Lucrurile astea nu se fac cu jumatate de masura.
Dar cine sa faca asta ? Moderatorii intra din an in paste, iar adminii la fiecare eclipsa totala de soare, admini care la randul lor sunt preocupati sa faca treaba moderatorilor, in loc sa raspunda la chestii serioase si constructive (vezi proiectul de istorie). Noroc cu xray, ca a stat sa stearga vomele de pe prima pagina a site-ului.
Va dau un sfat, daca tot frecati duda mai bine il lasati pe xray sa se ocupe si de problemele astea, cu toata opozitia actualei si asa-zisei "echipe de moderare" (choli+arsenal), echipa care e sublima, dar lipseste cu desavarsire. Nu de alta, dar xray cara site-ul asta in spate ca Atlas. In momentul de fata el centreaza, el da cu capul.
In ultimul an, intreaga activitate redactionala proprie a site-ului a stat in xray, alex h, subsemnatu' si ssk plus preluarile soldatino si mai nou, A. Sava (la propunerea mea), iar pe forum toata informatiile despre CSA au fost furnizate de Saramago si edmond_dantes. Daca vreti sa va bagati ****, nicio problema, ne vedem fiecare de treaba noastra si cine stie, poate pe viitor o sa vedeti articole semnate choli, harald, cyclun, ronnie/Adrian si de ce nu ? poate si preluari de pe steaualabera. 