Nu poti bana fara avertisment redactorul-sef in conditiile in care el are nevoie de acces la forum ca sa-si faca treaba. Si asta in perioada in care trebuia sa lucreze pentru meciul cu Legia, etc. Nu e vorba de mai presus, mai prejos, e vorba de faptul ca decizia respectiva a fost pripita - dat fiind impactul ei asupra site-ului ea ar fi trebuit discutata si nu data brusc asa cum s-a intamplat.
""1) drvladyk l-a atentionat pe redactorul-sef (Joga Bonito) sa schimbe tonul postarilor sale de pe un thread. drvladyk a considerat ca Joga Bonito nu a ascultat apelul, si in consecinta l-a sanctionat pe Joga Bonito cu 10%. Deoarece drvladyk in continuare nu a fost multumit de postarile lui Joga Bonito, acesta a procedat la a-i aplica BAN pe site-ul FCSTEAUA.RO fara niciun avertisment.""
deci pana la urma:
-in prima faza - joga a fost rugat sa inceteze
-a doua faza - joga a primit 10%
- a treia faza - a primit ban
este ce ai scris tu.corect?
cu ce a gresit drvladyk? trebuia sa se milogeasca ca o persoana sa-si respecte colegii?
adica joga, redactor sef nu trebuie sa fie un exemplu?
daca nu trebuie sa fie un exemplu, atunci te rog sa scrii la fiecare persoana pe care o consideri sau se considera...INTANGIBIL
spre exemplu:
choli - moderator INTANGIBIL, joga redactor sef INTANGIBIL, tiberiu - director INTANGIBIL iar toti acesti intangibili sa li se permita sa scrie orice..ei sunt intangibili.
nu de alta dar daca voi ramane moderator sa stiu pe cine am voie sa moderez si pe cine nu