Mo Weed, inca de la inceput ai aruncat cu rahat...specific tie. Cum si tu ai sentimente fata de Barcelona sau Liverpool, am si eu fata de echipa orasului natal...nu ma justific in fata ta pentru asta.
Ba frate, eu n-am facut nimic aici. Am mers mereu pe ideea ca nu te poti numi suporter daca nu te pricepi la fotbal. Si ca sa te pricepi la fotbal e musai sa-i cunosti istoria. Am pierdut si eu in trecut cateva ore aici si mult mai multe pe alt site incercand sa readuc in actualitate niste pagini din istoria fotbalului international...atat. Nu prea am reusit, dar am incercat.
Ti-am stricat eu discutia de care vorbesti? Am fost eu numai "la bine" langa Steaua? Cand spuneam in 2008-2009 ca la bine sa vezi cum se-ntorc ipocritii, tu atunci ma protejai de injuraturile lor...iti amintesti?
redblue...ai facut referire directa la mine. Ai aratat clar desi n-ai spus-o in cuvinte ca te deranjeaza prezenta mea aici. Cate clone mai erau in afara de Toronto? Doar eu. Ti-am raspuns direct, de ce ma acuzi ca as fi duplicitar? Nu te-am vorbit pe la spate. Eu am facut pana azi vreo remarca rautacioasa la adresa ta? Care e treaba atat de grava cu clonele? Da, in 2009 am gresit. Dar pe contul "stockton'" nu prea cred! Din contra, ar trebui sa fiu suparat pe Toronto pentru ca atunci din cauza unei injuraturi de-a lui am luat si eu ban. S-a bagat el atunci pentru mine? Nu! Bine ca va stateau in gat clonele dar nu va deranjeau semi-analfabetii care populau forumul prin 2011...
Da, pentru fotbal international te apreciez. Stiu ca te-am invitat atunci acolo. N-am fost poate prea explicit, ma refeream strict la discutiile despre Steaua.
Hai sa te lamuresc si de ce in cazul meu era mai bine sa raman cu nickul "Lorimer". M-am sfatuit si cu adminul si am cazut amandoi de acord ca nu are rost sa readucem in memoria unor useri mai putin echilibrati anumite conflicte mai vechi. pentru liniste s-a dorit asta.
@@Nu e vina mea pentru circul pornit! Oamenii oricum ar fi asteptat o ocazie sa-si exprime nemultumirile vis-a-vis de atitudinea lui MoWeed. Am spus de Toronto ca-l cred un copil sufletist desi sarac de tot cu duhu'. Am spus initial in fraza "@MoWeed" pentru ca el a apasat butonul, desi sunt sigur ca si ceilalti mozi au aprobat banul. Am spus la final "eu zic sa va mai ganditi", deci era automat un post catre toti mozii.
Daca ii dadeati o luna ban, sigur in acest timp n-ar fi intrat. Asa, o sa-l vedeti injurand mereu de pe 20 de conturi.
