Calmati-va copii. Ce va agitati asa, ca niste oo intr-o caldare? Ce s-a intamplat? Si-a luat Alex ban pentru o postare pe care n-a vazut-o nimeni? Asa, si? Ce, credeti ca si-a luat degeaba? Adica a fost abuz? Adica Mo minte? Asta vreti sa spuneti? Se pune vreodata problema ca banarea canadianului sa fie abuz?
Mai serios acum, eu zic sa lasati categorisirile si sa va vedeti de treaba. E pauza competitionala, procesele s-au cam terminat, deci canci subiecte. Atacati topice mai sociale, istorie, de-astea. Intretineti atmosfera, ca-n pauza e zero trafic.
Si un reminder, fcsteaua.ro e site-ul suporterilor, nu al lui Mo,nu al lui Vlad, e site-ul tuturor suporterilor, si asa a fost intotdeauna. Daca e numai pentru cei ce se cred elita atunci schimbati logo-ul, elitistilor. Daca nu sunteti in stare sa faceti fata tsunami-ului de oi si de elvetieni, pentru ca e clar, sunt mii aici pe site, zilnic, se vede, din 8000 de postari zilnice 5500 sunt de la oi si elvetieni, schimbati logo, banati tot si ramaneti intre voi.
Ce nu intelegeti voi e ca oamenii sunt diferiti si privesc viata diferit. Nu puteti impune un sistem de gandire pe un forum, pentru ca pur si simplu nu se poate. Oi si elvetieni au existat intotdeauna, si pana sa apara ciobi, nu sunt specii noi, sunt marea masa a suporterilor. Adica tocmai suporterii aia despre care scrie in banner-ul site-ului: FCSTEAUA.RO - site-ul suporterilor. N-ati creat voi site-ul, nu l-ati inventat voi, deci nu puteti impune voi cum sa gandeasca userii, ar fi absurd. Si iata ca este. Deci lasati-o mai moale cu elitismul, ca va faceti de ras.