FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua - Otelul Galati 5 - 0 (2 - 0)

«1234568»
Catalyn0701.05.2009 19:07
Un link vã rog, dar sã nu fie pt Internet Explorer, Mulțumesc

http://www.rai-TV.info/gspop.html

FCSB * Ady01.05.2009 19:08

Aleeezz Forza Steaua ee Forza Steaua ee Forza Steaua :steag_cruce_invers:

clausblaus01.05.2009 19:11

4-0?

Incredibil!Pe bune,nu-mi cred ochilor!

jonibigud01.05.2009 19:13
4-0?

Incredibil!Pe bune,nu-mi cred ochilor!

 

 

am pasat in meciul asta mai mult decat in intreg restul campionatului!

iata ca se poate

jonibigud01.05.2009 19:18

de ce comenteaza frate tot timpul in Ghencea ratatii astia doi?

 

 

 

b0RMA01.05.2009 19:22

chiar 5-0...bv kapetanos

FCSB * Ady01.05.2009 19:22

GOOOOOOLLL

 

5-0 :)) cine oare ?? Kapeee

jonibigud01.05.2009 19:22

eu cred ca e de iesit pe strazi

 

:steag_cruce_invers:

radusteaua2301.05.2009 19:23

multe multumirii tiago. pacat ca ciobanul nu vrea sa l cumperee Gigi Gigi Gigi lasa neeeee

FCSB * Ady01.05.2009 19:27
Becali PLEACA DIN Ghencea !!
radusteaua2301.05.2009 19:28

sclavii lu Gigi cei de la tribunaa

Dagoth01.05.2009 19:29

Ce naiba mã? 5-0? Ciupiți-mã sã nu visez! :blink:

FCSB * Ady01.05.2009 19:29

Doamne si am bilete la PN si am stat acasa ca sunt racit si am vzt ca plouaX(X(X(X(X(X(X(X(X

redondo01.05.2009 19:35

Vedeti ba ca se poate! Daca vor da multe si cu Buzau,vor avea moral bun pentru Dinamo.

anti gigi01.05.2009 19:38

de remarcat urmatoarele:

1.am jucat ceva fotbal in conditiile in care au lipsit celebrii lovinho si balaninho ceea ce mi da dreptate cand spun ca astia nu s jucatori

2.un lucru trist....in Romania sunt foarte multi prosti......min 90 cu Gigi pe post de ceausescu salutand prostimea....si baitii din loja aruncandu le prostilor cate o sticla de apa.....

radusteaua2301.05.2009 19:39

nu visati mult acum daca am batut cu 5-0 jocul nostru a mers in primu rand ca Otelul a jucat deshis si Otelul a cazut dupa penalti si eliminare

dee01.05.2009 19:39
de remarcat urmatoarele:

 

3. traiasca prostii, caci doar cu ei pe stadion, echipa poate sa se mobilizeze si sa joace bine! :thumbup:

sper ca la meciul cu Dinamo, prostii sa-si faca din nou datoria,ca Steaua sa-i spulbere pe dinamovisti!

radusteaua2301.05.2009 19:43

SCLAVILORR DE LA TRIBUNA SA INCURAJATI VOI ECHIPA CU Dinamo

maye01.05.2009 19:43

Nimic nu ma mai impresioneaza.Vreau doar sa plece ciobanul!

anti gigi01.05.2009 19:43
3. traiasca prostii, caci doar cu ei pe stadion, echipa poate sa se mobilizeze si sa joace bine! :thumbup:

sa va duceti si prin deplasari sa i faceti bezele lu Gigi.....esti incredibila,pe cuvant....ne meritam soarta ca popor....grav e ca sunt multi ca tine dee....foarte multi.....

Allyylla01.05.2009 19:44

Nu pot sa cred:| 5-0. inca am impresia ca visez:x Steauaaaaaaaaaaa:x :steag_cruce_invers:

dee01.05.2009 19:46
sa va duceti si prin deplasari sa i faceti bezele lu Gigi.....esti incredibila,pe cuvant....ne meritam soarta ca popor....grav e ca sunt multi ca tine dee....foarte multi.....

 

daaaaaaa, bine ca esti tu ADEVARAT, iar noi nu :-)))) iti meriti soarta!

Steaua- Dinamo 5-0!

prostimea salveaza Romania ;)

Dagoth01.05.2009 19:47

5-0.

 

Ciobanul zice cã nu conteazã locul ocupat la final, important e sã joace echipa.

 

Ieri am aflat cã am câștigat un laptop de la Vodafone.

 

Încep sã cred cã m-am trezit într-un univers paralel...

razvan2801.05.2009 19:48

cred ca daca batem buzau si batem si Dinamo avem sanse la castigarea campionatului

zloty01.05.2009 19:49

Deci e clar Tiago nici o sansa sa ramana ,marele expert oaie il considera mediocru aratand cat de mult se pricepe zdreanta asta la fotbal.

 

Tiago sper sa ajungi la o echipa unde sa fi apreciat .

«1234568»