FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua - Otelul Galati 5 - 0 (2 - 0)

«123458»
r3fl3x01.05.2009 15:35

hehe a inceput si ploaia .. sigur o sa fie stadionu` gol ..:|

One-Man Show01.05.2009 15:44
MECIUL SE VEDE AICI PE SPORTLIVE.ILIVE.RO

 

Nordu' Capitalei te saluta! :yeahh: Daca nu face ala echipa aiurea, ii rupem pe micuti! :boxing:

clausblaus01.05.2009 16:10
Si daca nu? :confused:

Si daca luam bataie,Bourceanu o sa coste peste 2 mil. de euro.

Simplu nu?

FCSB * Ady01.05.2009 18:13

GOOOOLLLL

 

Stancuu....

fular-campioniifular-campioniifular-campionii:steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

radusteaua2301.05.2009 18:14

goooooooooooooooooooooooooool **** Dinamo

razvan2801.05.2009 18:18

da...Stancu :clap::steag_cruce_invers::yes:

goooollllllllllllllllllllllllllllllll

.......multa **** pentru Dinamo :punk:

CANmaryo01.05.2009 18:21
http://free-hdtv.go.ro/-----visionare placuta HAI Steaua ! astazi batem
b0RMA01.05.2009 18:25

GOL din penalty :x

 

razvan2801.05.2009 18:29

da :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Goian Goian Goian....forza Goe....forza Steaua :steag_cruce_invers:

Robinson Rufay Zapata01.05.2009 18:30

Era sa ratam si al 5-lea penalty , ajungeam sa batem recordul lui Duckadam , dar in sens negativ :D

zloty01.05.2009 18:30

Sub orice critica echipa otelului , nu trebuie sa joci cine stie ce ca sa ii bati in seara asta.Sa vedem cand vin meciurile mai grele ce facem.

jonibigud01.05.2009 18:31

unde mai sunt bre carcotasii? si la bine si la rau, cum spune vorba aia?

 

Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:

b0RMA01.05.2009 18:34

La primul gol ar trebui sa-l felicitam si pe Dayro sau pe Toja(cel care a recuperat dintre 3 jucatori)!Jocul a fost destul de cursiv,dar sa vedem cum o sa fie repriza a 2a. :steag_sah_mic:

D4v1dstelist01.05.2009 18:35

    Doua victorii la rand! :clap: Minune,locul 5!Si cand ma gandesc ca astia ne-au batut in tur!

Robinson Rufay Zapata01.05.2009 18:37
    Doua victorii la rand! :clap: Minune,locul 5!Si cand ma gandesc ca astia ne-au batut in tur!

 

Unde te grabesti? Mai este pana la final.

jonibigud01.05.2009 18:40

eu zic sa fim optimisti, cred ca ajuta. echipa pare sa joace fotbal hai sa speram intr-un rezultat frumos.

 

HAI Steaua!!! :steag_sah_mic:

clausblaus01.05.2009 18:44

Cine ar fi pariat pe un gol al lui Goe din lovitura de la 11m?

b0RMA01.05.2009 18:55

incredibil 3-0...:)))

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

jonibigud01.05.2009 18:55

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!

 

 

HAI STEAUAAAAAAAA

radusteaua2301.05.2009 18:57

toja:DD

cRiss4Steaua01.05.2009 18:58

nu mai suport deja comentatorii astia care au de comentat la orice legat de Steaua doar .. negativ

razvan2801.05.2009 18:58

3-0 si de fericire pot striga in gura mare.....FORZA Steaua FORZA Steaua :punk::steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

b0RMA01.05.2009 18:59
nu mai suport deja comentatorii astia care au de comentat la orice legat de Steaua doar .. negativ

Nu se bucura si ei de cursivitatea si frumusetea jocului...

BNQ01.05.2009 19:00

Un link vã rog, dar sã nu fie pt Internet Explorer, Mulțumesc

jonibigud01.05.2009 19:04
Nu se bucura si ei de cursivitatea si frumusetea jocului...

 

 

niste ratati, l-au gasit si pe Lovin ca "jucator remarcabil"

 

niste ratati, l-au gasit si pe Lovin ca "jucator remarcabil"

 

 

4-0 FORTA STEAUAAAAAAAAAAAA!!! :steag_cruce_invers:

«123458»