hehe a inceput si ploaia .. sigur o sa fie stadionu` gol ..![]()
hehe a inceput si ploaia .. sigur o sa fie stadionu` gol ..![]()
MECIUL SE VEDE AICI PE SPORTLIVE.ILIVE.RO
Nordu' Capitalei te saluta!
Daca nu face ala echipa aiurea, ii rupem pe micuti! ![]()
Si daca nu?![]()
Si daca luam bataie,Bourceanu o sa coste peste 2 mil. de euro.
Simplu nu?
GOOOOLLLL
Stancuu....
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
goooooooooooooooooooooooooool **** Dinamo
da...Stancu ![]()
![]()
![]()
goooollllllllllllllllllllllllllllllll
.......multa **** pentru Dinamo ![]()
GOL din penalty :x
da
:steag_cruce_invers: ![]()
Goian Goian Goian....forza Goe....forza Steaua ![]()
Era sa ratam si al 5-lea penalty , ajungeam sa batem recordul lui Duckadam , dar in sens negativ ![]()
Sub orice critica echipa otelului , nu trebuie sa joci cine stie ce ca sa ii bati in seara asta.Sa vedem cand vin meciurile mai grele ce facem.
unde mai sunt bre carcotasii? si la bine si la rau, cum spune vorba aia?
Forza Steaua!!! ![]()
La primul gol ar trebui sa-l felicitam si pe Dayro sau pe Toja(cel care a recuperat dintre 3 jucatori)!Jocul a fost destul de cursiv,dar sa vedem cum o sa fie repriza a 2a. ![]()
Doua victorii la rand!
Minune,locul 5!Si cand ma gandesc ca astia ne-au batut in tur!
Doua victorii la rand!Minune,locul 5!Si cand ma gandesc ca astia ne-au batut in tur!
Unde te grabesti? Mai este pana la final.
eu zic sa fim optimisti, cred ca ajuta. echipa pare sa joace fotbal hai sa speram intr-un rezultat frumos.
HAI Steaua!!! ![]()
Cine ar fi pariat pe un gol al lui Goe din lovitura de la 11m?
incredibil 3-0...
)
:steag_cruce_invers: ![]()
GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!
HAI STEAUAAAAAAAA
toja:DD
nu mai suport deja comentatorii astia care au de comentat la orice legat de Steaua doar .. negativ
3-0 si de fericire pot striga in gura mare.....FORZA Steaua FORZA Steaua ![]()
:steag_cruce_invers:
nu mai suport deja comentatorii astia care au de comentat la orice legat de Steaua doar .. negativ
Nu se bucura si ei de cursivitatea si frumusetea jocului...
Un link vã rog, dar sã nu fie pt Internet Explorer, Mulțumesc
Nu se bucura si ei de cursivitatea si frumusetea jocului...
niste ratati, l-au gasit si pe Lovin ca "jucator remarcabil"
niste ratati, l-au gasit si pe Lovin ca "jucator remarcabil"
4-0 FORTA STEAUAAAAAAAAAAAA!!! ![]()