Sper ca mister Becali sa nu vina cu bomba ca nu vrea sa luam nici campionatul anul acesta.
Mai sper ca la Iasi,va fi folosita formatia de baza si ca primele de joc vor fi acordate pentru victorie sau pentru meci egal.Altfel bravii nostri fotbalisti vor juca precum in Cupa.
Adica fara nici un interes,fara daruire,etc,pentru ca nu-i asa,daca prima nu curge,salariul pica.
Daca in tara asta toate ar fi normale,nu as mai spera atata.
As sti ca e normal ca o echipa foarte buna,sa-si faca jocul foarte bun,si eventual sa castige.
Nu ar trebui sa speram acolo unde e loc de certitudine.
Iar mister ar face bine sa nu-si mai dea atata cu parerea in public.
Pentru ca nu ajuta cu nimic si la nimic,fasoanele lui de grandoman.
Auzi vorba,"pe mine nu ma intereseaza Cupa pentru ca eu nu am treaba cu provincia,eu vreau sa merg cu echipa numai la meciuri tari in Europa".
Sau cam asa ceva.
E regretabil ca un om cu atatia bani,nu incearca sa fie la inaltimea averii si pe plan intelectual.
Ca slava Domnului ar fi avut timp in atatia ani de cand se afla la echipa sufletelor noastre.
Spre disperarea celor multi.
FORZASteaua !
[/color]
Da Doamne VICTORIE!
Amin.