Ne-am obisnuit de mult ca Steaua sa joace doua meciuri pe saptamana.
Iata ca dupa meciul din Cupa,de miercuri,duminica vom juca impotriva unei echipe aflate pe val.
O echipa care a castigat ultimele doua meciuri.
O echipa care a invins Farul la Iasi,marcand de trei ori si primind un gol.
O echipa care a invins detasat un team,care la randul ei invinsese cu noroc ce-i drept,haita din Groapa.
Meciul de la Iasi va pune fata in fata,o echipa europeana si una pe ulita careia a rasarit soarele.
Sunt convins ca ros-albastrii pot trece de moldoveni,pentru ca zic eu nu prea exista in Romania,echipa care sa-i stea in fata.
Pentru a invinge insa e nevoie de vointa,daruire si de jocul pe care-l presteaza meci de meci.
Steaua e mai puternica ! Steaua va invinge !
Pronostic : x,2.
