FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Politehnica Iasi - SuperSteaua 0-1 (0-0).Un rezultat normal.

«1678»
zarboss27.09.2005 05:25

sau amandoua ???? :twisted: :twisted:

EPoX27.09.2005 10:16
dupa ce s-a terminat meciul ce ai facut ???

ai baut de bucurie ca a castigat Steaua sau de suparare ca a pierdut iasiul ???? :?:

 

sincer imi era indiferent fie ca batea una sau cealalta tot aia era :) ... important este ca am fost la meci ;)

EPoX27.09.2005 10:17

am venit la meci pentru a vedea goluri, cat mai multe goluri .. nu a fost sa fie .. asta este .... scorul care-l dadeam eu pentru acest meci era de 2-1 pentru politehnia Iasi .. asta este ....

EPoX27.09.2005 10:17

am venit la meci pentru a vedea goluri, cat mai multe goluri .. nu a fost sa fie .. asta este .... scorul care-l dadeam eu pentru acest meci era de 2-1 pentru politehnia Iasi .. asta este ....

zarboss27.09.2005 11:18

eu am inteles ca simpatizezi ambele echipe .. dar nu cred ca inima iti bate pentru Steaua....dupa ce zici tu mai sus :evil:

«1678»