27.09.2005 05:25
sau amandoua ???? :twisted: :twisted:
sau amandoua ???? :twisted: :twisted:
dupa ce s-a terminat meciul ce ai facut ???ai baut de bucurie ca a castigat Steaua sau de suparare ca a pierdut iasiul ???? :?:
sincer imi era indiferent fie ca batea una sau cealalta tot aia era
... important este ca am fost la meci ![]()
am venit la meci pentru a vedea goluri, cat mai multe goluri .. nu a fost sa fie .. asta este .... scorul care-l dadeam eu pentru acest meci era de 2-1 pentru politehnia Iasi .. asta este ....
am venit la meci pentru a vedea goluri, cat mai multe goluri .. nu a fost sa fie .. asta este .... scorul care-l dadeam eu pentru acest meci era de 2-1 pentru politehnia Iasi .. asta este ....
eu am inteles ca simpatizezi ambele echipe .. dar nu cred ca inima iti bate pentru Steaua....dupa ce zici tu mai sus :evil: