...este adevarat, Steaua a jucat si joaca mai direct si mult mai in viteza (atunci cand joaca titularii ca de rezerve m-am convins - nici una nu face de Steaua - RUSINE)... Meciul cu Poli va fi castigat de Protasov destul de usor... Aici surprinde rusul... Veti vedea... poate ca va fi schimbat asa cum am auzit si eu, dar esecul lui se va lasa cam mult asteptat... nu a venit clipa GG...
1.Pe mine nu ma poate convinge un singur meci,asupra caruia plana suspiciunea ca nu se doreste continuitatea in Cupa,ca rezervele Stelei nu fac de Steaua.Mai ales ca printre ele au fost presarati destui titulari.Bunaoara marele Radoi,Dica si chiar Goian.Eu spun ca rezerve ca ale noastre nu mai gasesti la nimenea.
2.Problema cu schimbarea Oleg-ului e pana la urma o simpla speculatie,pornita de la stirea ca Becali si Petrescu,s-au intalnit la o cafea vorbita.
E de presupus totusi ca nu au discutat despre curve ci despre ceva mult mai concret.Si anume,probabil,de ceva legat de linistea lui mister Becali,ca se va putea baza pe un inlocuitor la nevoie.
3.La o adica e mai bun Dan decat Oleg ?
Nu prea imi vine sa cred.
Ce?Cu Dan la carma,Sportul nu rateaza de sparge norma?
Si atunci pentru ce?
Joaca Sportul mai bine,mai frumos?Da mai multe goluri?Primeste mai putine?
Eu il prefer pe Oleg pana la capat si doresc ca Gigi sa nu mai dea motive pentru presupuneri.Sa fie mai discret.
La fel de mult doresc ca jucatorii sa dea dovada ca se pot concentra si pot marca,macar cu un gol mai mult decat adversarii.
Paralela-i simpla.O oaie mai mult decat ceilalti,Becali al batran;un gol mai mult decat ceilalti,jucatorii Stelei.
FORZA