FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Cfr Cluj 1 - 1 (0 - 1)

«1789101112»
daniel_1022.04.2009 18:57

Stancu out el trebe sa joce la echipa a 2 ,dar ciobanu lo dat pe Badea

cRiss4Steaua22.04.2009 18:59

sa ne domine sonor ungurii in unele momente ale meciului ? umilitor ..

sa nu jucam nimic ? foarte umilitor

Kekea22.04.2009 19:00
sa ne domine sonor ungurii in unele momente ale meciului ? umilitor ..

sa nu jucam nimic ? foarte umilitor

 

Pentru restul momentelor exista Mastercard

 

cred in steaua mea22.04.2009 19:02
Pentru restul momentelor exista Mastercard

 

Acum si in rate !

Kekea22.04.2009 19:03
Acum si in rate !

 

:))amuzant dar totusi trist.Cam atata satisfactie ne mai da Steaua actuala.

cred in steaua mea22.04.2009 19:06

Hop hop, hop si golu ! De la cine ? De la Dayro ! De'acu 5 ani ramane titular.

jonibigud22.04.2009 19:07

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

 

 

 

Hugocopterul22.04.2009 19:07

GOLATZO

zloty22.04.2009 19:07

Baaah din postura de varf parca joaca altceva indolentu asta.Bv tiago

Kekea22.04.2009 19:08

Vai...nici nu vreau sa aud declaratiile ciobanului dupa meci.Momentan e scapat Dayro..

Kekea22.04.2009 19:19

Sper ca indicatiile lui Lacatus nu au fost: "Dati mingile la Dayro!"

 

cred in steaua mea22.04.2009 19:20

thoamne kapetanooooooooooooooos ! bagati-as mingea pe gat rateule !!!!!

jonibigud22.04.2009 19:23

cum sa nu dai gol de acolooooooooooooooooooooooooooo?????

 

 

Kekea22.04.2009 19:25
cum sa nu dai gol de acolooooooooooooooooooooooooooo?????

 

Pai daca esti grec, ai vreo 2 m si te cheama Kapetanos...

cred in steaua mea22.04.2009 19:28

Bai, sa recunoastem, totusi jucam ceva.

Urli22.04.2009 19:28

ce plm are de Lacatus de face clabuci la gura in halu asta ? nu vede ce gretos e ?

Kekea22.04.2009 19:29
Bai, sa recunoastem, totusi jucam ceva.

 

Da..dar slab rau de tot.

zloty22.04.2009 19:30
Bai, sa recunoastem, totusi jucam ceva.

bambilici?

 

jonibigud22.04.2009 19:32

mie mi se pare ca esti usor aberant sa-l faci tigan pe Lacatus... scuteste-ne de afirmatii din-astea..

cred in steaua mea22.04.2009 19:32
bambilici?

 

Nu, alba neagra.

Kekea22.04.2009 19:33
mie mi se pare ca esti usor aberant sa-l faci tigan pe Lacatus... scuteste-ne de afirmatii din-astea..

 

Prin asemenea comportament nu poti sa il faci altfel.

 

Urli22.04.2009 19:34
mie mi se pare ca esti usor aberant sa-l faci tigan pe Lacatus... scuteste-ne de afirmatii din-astea..

 

e tigan si se comporta ca atare... tu ai vazut in ce hal facea ?

 

probabil milogea simpatia tribunelor....uite ca s-au dus vremurile cand tribunele ingenucheau la picioarele lui in timp ce avea crize de isterie...

dee22.04.2009 19:34
bambilici?

 

dar conteaza pt tine cum joaca echipa? nu era parca mai important protestul anti-Gigi? :-))) ma mir ca unii sunt afectati, doar echipa n-are importanta, ce face,daca ajunge de rasul tuturor, un om e mai important decat toti ceilalti la un loc, deci e mai important decat Steaua. Steaua a jucat fotbal, asa cum a putut si va juca in continuare, daca vor putea sa se adune, daca nu si bambilici e tot o miscare cu mingea.

ca sa fac o gluma : cum naiba sa plece Becali cand i se da atata importanta? pai asta e visul sau, doar publicitatea e mereu vie, iar el, ca de obicei iese la rampa triumfator.

jonibigud22.04.2009 19:34

gandeste-te doar ca nu-i usor in astfel de momente, eu abia ca rezist in fata televizorului...

Kekea22.04.2009 19:37

IN SFARSIT

 

gandeste-te doar ca nu-i usor in astfel de momente, eu abia ca rezist in fata televizorului...

 

Pai cam asta ar trebui sa fie diferenta dintre tine si postul de antrenor al Stelei.

«1789101112»