FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Cfr Cluj 1 - 1 (0 - 1)

«15678912»
_yang22.04.2009 15:01
De la inceputul campionatului, Dayro se plimba pe teren(sunt cateva meciuri mai bune, dar prea putine tinand cont de asteptarile lui).

 

Dayro n-a jucat nici un meci bine la Steaua. Asta nu numai de la inceputul campionatului, ci de cand a venit. Si nici nu se pune problema nefolosirii lui pe postul favorit ca a jucat tot ce se putea la mijlocul terenului, si daca ar juca atacant ar fi mai mult decat penibil. El cade la dueluri la centrul terenului daca respira unul prea aproape de el, d-apoi ca varf unde duelurile sunt cu adevarat tari...

Pot doar spera ca n-o sa joace diseara; mai bine intra Gigi decat nesimtitul asta...

FCSB * Ady22.04.2009 15:17

Va zic sincer , nici nu ma duc la meci...pentru ce? sa vad ca primul sut pe poarta este in min 50 ? sa ma enervez aiurea ?...

 

Respect PN :steag_sah_mic:

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_sah_mic:

Vladinho22.04.2009 15:20

Eu sunt sigur ca astaseara Steaua se va ambitiona si va face un meci mare.

 

Daca Steaua nu bate astazi totul e pierdut si putem sa bagam in teren numai pusti pentru ca oricum sanse la titlu numai avem.

D4v1dstelist22.04.2009 16:44

  De curiozitate,mai discuta aici cineva si de Steaua-CFR Cluj? :whistle:

crysty1422.04.2009 16:45
  De curiozitate,mai discuta aici cineva si de Steaua-CFR Cluj? :whistle:

 

Esti cam off-topic...

Ronnie22.04.2009 16:54

Discutiile despre Anfield-Ghencea pot continua aici.

 

ECHIPELE DE START:

Steaua: Zapata - Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Lovin - Toja, Tiago, Stancu, Dayro - Kapetanos

rezerve: Cernea, Golanski, Semedo, Baciu, Ochiroșii, Pedriel, Bicfalvi

Maqulyn22.04.2009 17:54

Din pacate Steaua va avea un mic esec astazi Steaua -CFR 1-2

Hugocopterul22.04.2009 18:05

clar....ne bat astia grav:|iar...am ajus de rasX(X(X( La Puscarie Becali La Puscarie!!La Puscarieeeee Becaliiiiii La Puscarieeeee!! :steag_cruce_invers:

zloty22.04.2009 18:07

Multumim Laca pentru felu in care ai montat echipa. :chair: Spre Sampioooon Liiiiig

Kellerman22.04.2009 18:08

Au si dat gol franarii... sincer nici nu stiu ce sa imi doresc. Sa bata Fc Steaua sau sa piarda...daca pierde poate scapam de Lacatus...

Maqulyn22.04.2009 18:09

pai pe Steaua o bat si codasele clasamentului.Asta-i camiona.deci clar ca va manca bataie.Stati sa vedeti ca va da si cioara aia de "Yusu kone"

cred in steaua mea22.04.2009 18:11

Behehehehehe, behehehehehe !

Hugocopterul22.04.2009 18:11

doameeeeeeeeeeeeeeeeeX( toha picior de marmelada era GOALA poarta

MoWeed22.04.2009 18:13

BAh ce comentatori cretini! Auzi la ei: tribune de locul 7

cred in steaua mea22.04.2009 18:17
BAh ce comentatori cretini! Auzi la ei: tribune de locul 7

 

Poate nu de locul 7, dar nici de Steaua, adevarata Steaua.Suporterii Inloc sa strige "m**e Dinamo" mai bine s-ar uita in ograda/campu/imasu' oilor noastre.

:steag_cruce_invers:

 

 

Behehehehe, behehehehe !

Hugocopterul22.04.2009 18:19

nu pot crede asa ceva...2 ocazii clare de gol....si jucatorii nostii rateaza din 10m...Lacatus LASANEEEEEEE forzateaua

 

Scoate'ti vaselina dupa teren pt patinatorii nostri stelisti!!!!

dee22.04.2009 18:24
BAh ce comentatori cretini! Auzi la ei: tribune de locul 7

 

Daca spuneau peluze de 7, adica mediocre as fi inteles, insa au spus tribune de locul 7, deci o jignire pt oamenii din tribuna. De fapt nu-i atat de rau, doar e linistita lumea, deci, merge un 7, peluzele sunt indiferente comentatorilor. Nici macar o referire la ele nu se face, deci nu merita sa le adreseze vreun cuvant, sau sa li se dea importanta.

cred in steaua mea22.04.2009 18:25

prosti de dau in bara

MoWeed22.04.2009 18:26

Andreea stii prea bine ca prin "tribune" se refereau la toti spectatorii...

zloty22.04.2009 18:26

De ce plm da cu exterioru de acolo??

 

Aiii maaaaa ,cate ocaziii iti trebuie?

 

Hugocopterul22.04.2009 18:28

doamne dumnezeule...arunc TV-u p geam...cum sa ratezi de acolo ca atacant1!!cum cum?sai cu exteriorul din 10 m...Dumnezeu

dee22.04.2009 18:28

Mo, stiu foarte bine cum Gradinescu spunea: suporterii din peluza N a Stelei au afisat un mesaj sau au facut nu stiu ce.... acum nu mai spune NIMIC despre peluze! fii atent la discutie si vei intelege ;) oamenii si-au pierdut respectul, deci ce sens are sa mai fie bagati in seama? mi se pare un comentariu obiectiv, nu accentuezi decat ceea ce merita a fi evidentiat, restul se aude.

MoWeed22.04.2009 18:31

Poate ca ai dreptate si gandesc eu prea "la cald". Nu de alta da ma enerveaza lejeritatea cu care ratam

Hugocopterul22.04.2009 18:33

comentatorii sunt putin cu ceea ce se ocupa fetele, oralX(

cred in steaua mea22.04.2009 18:34

Daca aveam echipa, antrenor si alea alea acu era 5-1(maybe 5-0).

«15678912»