De la inceputul campionatului, Dayro se plimba pe teren(sunt cateva meciuri mai bune, dar prea putine tinand cont de asteptarile lui).
Dayro n-a jucat nici un meci bine la Steaua. Asta nu numai de la inceputul campionatului, ci de cand a venit. Si nici nu se pune problema nefolosirii lui pe postul favorit ca a jucat tot ce se putea la mijlocul terenului, si daca ar juca atacant ar fi mai mult decat penibil. El cade la dueluri la centrul terenului daca respira unul prea aproape de el, d-apoi ca varf unde duelurile sunt cu adevarat tari...
Pot doar spera ca n-o sa joace diseara; mai bine intra Gigi decat nesimtitul asta...
