FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Cfr Cluj 1 - 1 (0 - 1)

«167891012»
MoWeed22.04.2009 18:36
Daca aveam echipa, antrenor si alea alea acu era 5-1(maybe 5-0).

Acum antrenorul e de vina ca jucatorii din atac nu sunt in stare sa dea gol?

cred in steaua mea22.04.2009 18:39
Acum antrenorul e de vina ca jucatorii din atac nu sunt in stare sa dea gol?

 

Ne, poate pt aparare.

Kellerman22.04.2009 18:39

Super ! am scapat de Lovin ! esteeeeeee !

Hugocopterul22.04.2009 18:39

baaaaaa ce arbitru ba doamneeeeeeeX( a dat la mingieeeeeeeeeeeeeeeeeee doamneeeeeeeee

cred in steaua mea22.04.2009 18:40

Hai baieti, acu ii batem \:D/

Kekea22.04.2009 18:40
Super ! am scapat de Lovin ! esteeeeeee !

 

Proftim?

Cred ca vezi alt meci...cum poti sa te bucuri ca a luat rosu pt ca vroia sa ia mingea?S-a daruit tot meciu pana acum..

Kellerman22.04.2009 18:41

Daruirea si prostia sunt 2 lucruri total diferite.

Kekea22.04.2009 18:42

De meciul viitor ar trebui sa il vedem pe Pedriel pe teren.Aceasta ar fi o decizie logica.

zloty22.04.2009 18:42
Acum antrenorul e de vina ca jucatorii din atac nu sunt in stare sa dea gol?

E de vina pentru. simplul fapt ca nu jucam nimic.

Hugocopterul22.04.2009 18:42
Super ! am scapat de Lovin ! esteeeeeee !

 

bai omule meciu este pe antena 1! da'ti 2 palme si revino aici. crezi ca joci cu gaz metan:|cum sa zici aas ceva

cred in steaua mea22.04.2009 18:42
De meciul viitor ar trebui sa il vedem pe Pedriel pe teren.Aceasta ar fi o decizie logica.

 

Mai bine jucam toate meciurile in 10 :worthy:

Kellerman22.04.2009 18:43

Bai, decat cu Lovin si sa strice toate fazele, mai bine fara.

Kekea22.04.2009 18:43
Daruirea si prostia sunt 2 lucruri total diferite.

 

Mda...gandeste-te la faza din care a ratat Stancu din 3 m.Cine a centrat?

Belodedici22.04.2009 18:44

Din cauza retardatilor din tribune, a gresit Lovin. Derbedei, nu suporteri.

dee22.04.2009 18:44
Bai, decat cu Lovin si sa strice toate fazele, mai bine fara.

 

eu zic ca mai pot sa iasa 2, adica sa fie 7 sau cat e limita minima, caci atunci vor fi nevoiti sa alerge si sa joace, sa se daruiasca asa cum o face Lovin. Hai cu inca 2 eliminari! Dayro out ... ca indolenta e molipsitoare si Ogararu out ca a gresit si strica echipa! bine ca pleaca la vara!

Ronnie22.04.2009 18:45

Lovin - jucatoru' pizdii

Stancu - nu stiu sa puna un stop

Kapetanos - o pasa nu stie sa dea

 

Singurii care au jucat fotbal in prima repriza: Tiago, Toja si putin Dayro.

 

La 10 incepe pe Eurosport 2 Manchester-P'mouth. Pentru cei care s-au saturat de panaramele astea de jucatori.

CoRsSo22.04.2009 18:45

Afara cu Lacatus ! Da-ti demisia ca ne bagi in pamant !

Hugocopterul22.04.2009 18:48
Bai, decat cu Lovin si sa strice toate fazele, mai bine fara.

 

ma tu esti nebun, acum stai sa vezi ce alearga Dayro cat si pt Lovin, daca suporterii erau mai ingaduitori cu el Lovin ne putea ajuta....gandeste'te ca, Cluj'ul a avut 1 sg ocazie, noi am avut 3 si nu am stiut sa marcam,

Kekea22.04.2009 18:49
Bai, decat cu Lovin si sa strice toate fazele, mai bine fara.

 

Zi-mi te rog jucatorul care pe tine te-a multumit cel mai mult in prima repriza?

danimarcu22.04.2009 18:52
Acum antrenorul e de vina ca jucatorii din atac nu sunt in stare sa dea gol?

Antrenorul e de vina ca de 1 an si ceva,de cand a venit el,nu jucam nimic.

Daca ne apropiem si noi de 3-4 ori de poarta din intamplare nu inseamna ca jucam bine!

Mie nu mi se par jucatorii foarte montati,cum spunea Lacatus ...Mi se pare ca jucam la fel de infect,doar ca azi jucam cu o echipa care nu se regaseste(si care,cu toate astea joaca mai bine decat noi).

 

RESPECT baietilor din peluze care au inteles ca alungarea raului din Ghencea este mai importanta decat un rezultat efemer.

zloty22.04.2009 18:52

Tiago unul dintre singurii care a miscat ceva in prima repriza.Ar trebui sa fie cel putin inca 1 ca el la mijloc ,dar din pacate pentru noi si acest jucator va pleca la vara.

cred in steaua mea22.04.2009 18:52
Zi-mi te rog jucatorul care pe tine te-a multumit cel mai mult in prima repriza?

 

Banel :hypocrite:

Kekea22.04.2009 18:53
Banel :hypocrite:

 

Intradevar.El joaca cel mai bine pe banca de rezerve..o tabla, un snake..

jonibigud22.04.2009 18:54

Doamnee dai gand bun lui Lacatus sa-l scoata pe handicapatul de Stancu!!!!

maye22.04.2009 18:57
La 10 incepe pe Eurosport 2 Manchester-P'mouth. Pentru cei care s-au saturat de panaramele astea de jucatori.

Cu starea asta conflictuala m-am obisnuit!

Din pacate e Chelsea-Everton...

 

 

«167891012»