Nu trebuia sa pierdem in fata unei echipe de doi lei din divizia B.
Nu vreau sa vorbesc mai mult pentru ca nu am vazut meciul.
Vreau sa subliniez doar ceea ce a spus un antrenor de divizia A,inainte cu o zi de desfasurarea acestui tur al Cupei.
"Pe un teren greu,valorile se egalizeaza" a zis el.
Ceea ce a spus se oglindeste la meciul nostru in rezultatul dupa 120 de minute de joc.0 - 0.
Ce a urmat a fost loterie.Loteria loviturilor de departajare.Parca asa se spune.Ei au fost mai norocosi.Poate ca au avut si un portar mai bun.
De semnalat,din franturile pe care le-am vazut la Prima TV,ca ai nostri au inaugurat echipamentul de rezerva.Tricou galben,sorturi si jambiere negre.
Din pacate,rezultatul final a fost negru ca echipamentul de la brau in jos(vorba lui Giovanni).
Cu aceasta iesire rusinoasa din Cupa,am adus bucurie dusmanilor din toata tara.Cititi de curiozitate pe forumul GSP si veti vedea caracterul infect al ciorilor,cainilor si nu in ultimul rand al aplaudacilor Curvei din Timisoara.
PS De parca in finala s-ar califica toate si nu va veni randul fiecareia.
Avem suficient timp sa radem si noi.
Pana una alta si gunoierii mari si javrele,s-au calificat chinuit,cu cate un gol marcat.
Ce sa spun..."mari"echipe.
Vom trai si vom vedea cine o sa rada mai bine.
Din cate stiu,"cine rade la urma,rade mai bine".
FORZA
