Daca am lua Cupa UEFA i-am imbolnavii pe catei... dar nu ar fi frumos sa ii batem pe ei in finala? :lol: :lol: :lol:
Mi-ar place sa castigam tot anul acesta si sa o facem in ultima faza in dauna cateilor... :lol: :lol: :lol:
Doamne Sorine carui fapt se datoreaza aceste vise frumoase ale tale???
Cupa nu stiu daca o veti lua, in ultimul timp pe ea scrie FC Dinamo. Iar campionatul...nu se stie.
ar fi interesant, chiar foarte...insa, reddog, "nu ne mai da cu cupa la cap", sar putea sa se stearga numele echipei tale de pe ea, este scris doar de forma, :wink:
