Reddog, eu ma refream la faptul ca Steaua ar fi fost singurul vostru adversar serios din Cupa. Pe restul puteti sa-i bateti la scor. Cat despre arbitrii ma refeream la un eventual meci Steaua-Dinamo...
In meciul cu National ei aveau nevoie de 0-0. Si peste Heerenveen ati fost tot meciul... dar unde-i Serea cand ai nevoie de el...
