... absenta unei echipe de esalonul doi, asa cum au Dinamo si Rapid... Si ar mai fi multe altele...Dar ma opresc aici. Ii las si pe altii sa le comenteze!
Absenta unei echipe in esalonul 2 ?!?!?!?!
Pai rezervele noastre ar retrograda in C si tot acolo am ajunge... A incercat ceva MM la Dunarea Giurgiu dar nimic... Sa incerce la Dunarea Galati... Poate are mai multe sanse.... :lol: doar e din partea locului :lol:
