Competitia jucatorilor pe posturi este buna! Nu-i rau ca si rezervele sa aiba posibilitatea de a se reabilita, atata timp cat nu ratam meciurile pe mana lor, asa cum s-a intamplat duminica!...introducerile lui Cristea si Oprita au fost complet neinspirate...parerea mea
...poate se trezesc in meciul de cupa...
