FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa României : Rapid II - Steaua

«123457»
Captain RedBlue21.09.2005 09:59

Competitia jucatorilor pe posturi este buna! Nu-i rau ca si rezervele sa aiba posibilitatea de a se reabilita, atata timp cat nu ratam meciurile pe mana lor, asa cum s-a intamplat duminica!...introducerile lui Cristea si Oprita au fost complet neinspirate...parerea mea :( ...poate se trezesc in meciul de cupa...

sorin_77721.09.2005 11:28

nu cred ca se trezesc... rateaza in disperare amandoi si mai sunt 15 minute... 0-0 ... imi vine sa ma imbolnavesc!!!

montreal21.09.2005 11:33

ce drq se intampla? nu se poate asa ceva,

Cristea ar tb dat afara maine de la Steaua.

E incredibil! Se chinuie cu Rapid 2 !!!

Asa a ajuns Steaua?!?!?

montreal21.09.2005 11:46

am ajuns sa asteptam prelungiriile

ca Vasluiul, Gloria sau Bacaul

No comment! de toata rusinea.

sorin_77721.09.2005 11:50

Au inceput prelungirile... Se pare ca rezervele noastre sunt cam de nivelul jucatorilor de la Rapid II... pacat!!! Suuuuuut Radoi pe langa poarta....

montreal21.09.2005 11:53

Radoi, Nesu, Lovin, Oprita, Goian sunt rezerve ?

Titulari de valoarea rezervelor Rapidului.

sorin_77721.09.2005 12:04
Radoi, Nesu, Lovin, Oprita, Goian  sunt rezerve ?

Titulari de valoarea rezervelor Rapidului.

 

Degeaba este Radoi si Goian in ploaia de rezerve... oprita este rezerva DAAAA... joaca si se comporta ca o eterna rezerva. la Nesu nu am avut niciodata pretentii... Lovin dezamageste intradevar...

 

Dar ce face Cristea? Daca nu acum atunci cand? Sau ce face Dinita? Ei sunt atacanti si ei ar trebui sa rezolve meciul... nu Goian sau Radoi...

montreal21.09.2005 12:09

cu astia ne facem de ras.

Au ajuns sa-si bata joc de Steaua tot felul de echipe de papagali...

trebuie facut ceva, nu se mai poate asa

sorin_77721.09.2005 12:17

Incredibil... ajungem la penalty-uri... Fantastic... Oare nu era mai bine sa joace echipa de titulari integrala si sa nu se ajunga in aceste prelungiri obositoare... Daca mai si pierdem atunci eeeee deranj mareeee... nu e normal...

montreal21.09.2005 12:18

oricum e deranj enoooorm

Ne-am facut de cacao total!! Rusinea Cupei!!!

UltraSS21.09.2005 12:25

S-a vazut astazi lotul valoros

Balan

Curt

Lovin

Cristea

Dinita

Oprita

....doamne ajuta!

UltraSS21.09.2005 12:25

S-a vazut astazi lotul valoros

Balan

Curt

Lovin

Cristea

Dinita

Oprita

....doamne ajuta!

Nero21.09.2005 12:27

Sper sa nu fiu cobe, dar s-a intamplat de multe ori ca la 11 m echipa mai slaba sa castige. Sper totusi, speranta moare ultima.

Bogdan4Steaua21.09.2005 12:38

Am pierdut! Ce rusine! Nu conteaza cupa dar nici chiar asa! Nu am jucat nimic.

Cernea e un zero barat la 11m. Mi-e dor de Martin Tudor....

montreal21.09.2005 12:39

RUSINEEEEEE!!!!AFARA DIN Ghencea !!!

AFARA CU Becali!!! CU JUCATORI DE 2 LEI!!!!

RUSINEA Romaniei!!!!

rosualbastru21.09.2005 12:40

**** rapidul si dinamoul!

Forza Steaua FOREVER!!!

I.N.Money21.09.2005 12:40

penibil !!!! astia fac de rusine culorile clubului...toti...de la primu pan la ultimu...cu intreaga conducere cu tot

montreal21.09.2005 12:41

AM AJUNS BATAIA DE JOC A RAPIDULUI PENTRU 10 ANI DE ACUM INCOLO!!!

armanovici21.09.2005 12:44

Asta ne mai lipsea....si cu echipa de baza!!auleu ce rusine...imi vine sa mor de ciuda....Mai bine jucau cu juniorii!!!!Gigi are gura spurcata!!!

Marza21.09.2005 12:46

CE MAI POT SPUNE Steaua NU VREA SA CASTIGE TOT CE SE POATE CASTIGA !!! PE EI II INTERESEAZA DECAT Cupa UEFA SI CAMPIONAT DA CUPA Romaniei CUI O LASA???

FanSteaua4Life21.09.2005 12:48

rusine...nu se poate asa ceva...trebuie facut ceva...daca nu putem scoate nici rapid II atunci mai bine nu ne mai inscriem in cupa...presim ca iarashi vor lua javrele cupa...oricum forzza Steaua si speram la titlul 23 si la o participare cat mai lunga in UEFA...

montreal21.09.2005 12:51

Acest Gigi este oaie neagra a Stelei

Cat de bou tb sa fie ca patron sa zici ca Cupa Romaniei nu te intereseaza.

Trebuie scapat de asta URGENT

Un adevarat bou!!!!

Bogdan4Steaua21.09.2005 12:55

Asta e! Cupa Romaniei continua din nou fara noi! Sa nu exageram, nu am jucat cu titularii. Oricum, am invatat cate ceva din acest esec:

1. Cristea nu isi revine si momentan nu putem conta pe el

2. Oprita nu merita sa joace titular

3. Cernea nu este o rezerva de valoarea lui Martin Tudor

4. Lovin nu are valoare de Steaua

5. Balan a jucat binisor in prima repriza

6. Dumitru nu este in forma si deocamdata nu e indicat sa incepem cu el titular

7. Baciu nu are ce cauta la Steaua

8. Curt nu este refacut si nu cred ca se mai poate impune in echipa de baza

 

Asta e. Ne concentram pe campionat si Cupa UEFA.

montreal21.09.2005 12:58

nu se gasesta nici un investitor in toata Romania sau Europa sa vina si sa cumpere clubul asta?!?

 

Sa vina un patron CARE VREA PERFORMANTA,

nu unul caruia i se rupe p..a de Steaua, n-a investit nimic anul asta.

 

Pana cand umilinta?!?

I.N.Money21.09.2005 13:03

Steaua o sa fie iar mare cand o sa ajunga iarasi pe mana Stelistilor....nu a persoane care imprumuta bani de la camatari ca sa plateasca salariile...si care nu prelungeste contractul unor jucatori ca Dorinel,Tudor..etc....pana atunci ramanem cu "talente" ca Nesu,Lovin....si cine sufera dupa asemenea meciuri?? noi... :cry:

«123457»