FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua

«1456789»
zloty20.03.2009 20:30

ce simulare

doamne nici asa? :chair:

Alex88pl20.03.2009 20:30

acu...ramane sa o bage cineva in poarta...hai di vaio...:|

Kekea20.03.2009 20:30

Avem si noi un Inzaghi

White_R20.03.2009 20:30
Ce-aveti frate cu Toja asta? Baietii din curtea scolii joaca mai bine ca el.Zici ca e femeie,nu baga piciorul nu alearga cat trebuie,incearca si el fluturasi ca atata stie da nici aia nu-i ies.

Mare jucator Toja asta domle!

Nu e toja cel mai bun dar nu e nici varza...uite cum se rateaza un penalty

Alexandru H.20.03.2009 20:30

Bravoooooo

Lari20.03.2009 20:30

Nu a fost simulare.

 

Pacat de Ogararu, pentru ca George joaca din ce in ce mai bine.

alexmk1720.03.2009 20:30

nu se poate! Dupa ce ca nu avem sanse, mai ratam si penalty-uri!

Kekea20.03.2009 20:31

=))))))))))))))))))))))))) deci pur si simplu =)))))))))))))))))))))))))

Alex88pl20.03.2009 20:32

n-ai cu cine ma..niste tarani

Kekea20.03.2009 20:32
Nu a fost simulare.

 

Pacat de Ogararu, pentru ca George joaca din ce in ce mai bine.

 

Nici nu am zis asta..doar ca stie sa scoata penalty-urile

Alexandru H.20.03.2009 20:32

Alt penalty ratat... e in logica lucrurilor...

MALDINI20.03.2009 20:32

Sa dea Domnu sa dea Arges gol...bagami-as p*** in ei de "fotbalisti"

Lari20.03.2009 20:33

N-am mai vazut demult Steaua atat de furioasa in atac.

 

Argesenii nu au jucat nimic in repriza a doua. NIMIC! Si asta din cauza noastra.

 

Pacat de atatea ratari...

alexmk1720.03.2009 20:33

Se scrie: Baga-mi-as!

 

Haide ba Lacatus, baga-l pe Pedriel!

Alexandru H.20.03.2009 20:34
N-am mai vazut demult Steaua atat de furioasa in atac.

 

Argesenii nu au jucat nimic in repriza a doua. NIMIC! Si asta din cauza noastra.

 

Pacat de atatea ratari...

 

Sa nu exageram. Au avut doua ocazii mari...

Lari20.03.2009 20:34

Daca tie iti place ce-a jucat Argesu' in repriza a doua, am incheiat ORICE discutie cu tine despre fotbal.

 

Noi am avut 4 ocazii imense repriza asta si oamenii injura...

Norbinho20.03.2009 20:35

incredibil cum un pafarist este lasat sa bata penalty ... incredibil ..

1on20.03.2009 20:36

Pedriel e lângã Ochiroșii în tribunã...

Lari20.03.2009 20:36
incredibil cum un pafarist este lasat sa bata penalty ... incredibil ..

 

Ogararu este unul dintre cei mai buni jucatori ai Stelei in acest moment.

 

Alexandru H.20.03.2009 20:37
Daca tie iti place ce-a jucat Argesu' in repriza a doua, am incheiat ORICE discutie cu tine despre fotbal.

 

Noi am avut 4 ocazii imense repriza asta si oamenii injura...

 

Nu e vorba ca au jucat, ca nu au jucat nimic, dar au avut doua ocazii mari. Sau astea nu se pun?

 

Mai imi amintesc un meci din tur in care am condus cu 1-0 pana in minutul 85 iar adversarii au egalat din singura lor ocazie a meciului...

Kekea20.03.2009 20:37

Se pare ca a venit telefonul de sus..

1on20.03.2009 20:37

Intrã "pantera"... =))))))

 

Sã-mi rãspundã cineva: cu ce e "pantera" peste Ochiroșii (în afarã de cantitatea de melaninã)???

84ava20.03.2009 20:37
Pedriel e lângã Ochiroșii în tribunã...

Asta spune multe...

cred in steaua mea20.03.2009 20:37

Lasati ca se duce Dinamu in CL si noi o sa ne uitam la derby-uri gen Steaua - FC Cetatea Suceava, ca se pare ca nici macar cu argesu nu suntem in stare sa castigam..

Kekea20.03.2009 20:38
Intrã "pantera"... =))))))

 

Sã-mi rãspundã cineva: cu ce e "pantera" peste Ochiroșii (în afarã de cantitatea de melaninã)???

 

Simplu..e mai inchis la culoare.

«1456789»