ce simulare
doamne nici asa? ![]()
ce simulare
doamne nici asa? ![]()
acu...ramane sa o bage cineva in poarta...hai di vaio...![]()
Avem si noi un Inzaghi
Ce-aveti frate cu Toja asta? Baietii din curtea scolii joaca mai bine ca el.Zici ca e femeie,nu baga piciorul nu alearga cat trebuie,incearca si el fluturasi ca atata stie da nici aia nu-i ies.Mare jucator Toja asta domle!
Nu e toja cel mai bun dar nu e nici varza...uite cum se rateaza un penalty
Bravoooooo
Nu a fost simulare.
Pacat de Ogararu, pentru ca George joaca din ce in ce mai bine.
nu se poate! Dupa ce ca nu avem sanse, mai ratam si penalty-uri!
=))))))))))))))))))))))))) deci pur si simplu =)))))))))))))))))))))))))
n-ai cu cine ma..niste tarani
Nu a fost simulare.
Pacat de Ogararu, pentru ca George joaca din ce in ce mai bine.
Nici nu am zis asta..doar ca stie sa scoata penalty-urile
Alt penalty ratat... e in logica lucrurilor...
Sa dea Domnu sa dea Arges gol...bagami-as p*** in ei de "fotbalisti"
N-am mai vazut demult Steaua atat de furioasa in atac.
Argesenii nu au jucat nimic in repriza a doua. NIMIC! Si asta din cauza noastra.
Pacat de atatea ratari...
Se scrie: Baga-mi-as!
Haide ba Lacatus, baga-l pe Pedriel!
N-am mai vazut demult Steaua atat de furioasa in atac.
Argesenii nu au jucat nimic in repriza a doua. NIMIC! Si asta din cauza noastra.
Pacat de atatea ratari...
Sa nu exageram. Au avut doua ocazii mari...
Daca tie iti place ce-a jucat Argesu' in repriza a doua, am incheiat ORICE discutie cu tine despre fotbal.
Noi am avut 4 ocazii imense repriza asta si oamenii injura...
incredibil cum un pafarist este lasat sa bata penalty ... incredibil ..
Pedriel e lângã Ochiroșii în tribunã...
incredibil cum un pafarist este lasat sa bata penalty ... incredibil ..
Ogararu este unul dintre cei mai buni jucatori ai Stelei in acest moment.
Daca tie iti place ce-a jucat Argesu' in repriza a doua, am incheiat ORICE discutie cu tine despre fotbal.
Noi am avut 4 ocazii imense repriza asta si oamenii injura...
Nu e vorba ca au jucat, ca nu au jucat nimic, dar au avut doua ocazii mari. Sau astea nu se pun?
Mai imi amintesc un meci din tur in care am condus cu 1-0 pana in minutul 85 iar adversarii au egalat din singura lor ocazie a meciului...
Se pare ca a venit telefonul de sus..
Intrã "pantera"... =))))))
Sã-mi rãspundã cineva: cu ce e "pantera" peste Ochiroșii (în afarã de cantitatea de melaninã)???
Pedriel e lângã Ochiroșii în tribunã...
Asta spune multe...
Lasati ca se duce Dinamu in CL si noi o sa ne uitam la derby-uri gen Steaua - FC Cetatea Suceava, ca se pare ca nici macar cu argesu nu suntem in stare sa castigam..
Intrã "pantera"... =))))))
Sã-mi rãspundã cineva: cu ce e "pantera" peste Ochiroșii (în afarã de cantitatea de melaninã)???
Simplu..e mai inchis la culoare.