FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua

«16789»
Alexandru H.20.03.2009 20:46

Oricum nu conteaza golul, pentru ca Argesul nu a jucat nimic repriza asta, deci suntem castigatorii morali! Astept un articol pe tema asta! :hooray:

Alex88pl20.03.2009 20:46
Acu' injurati-l pe Zapata!

trebuia sa zici...=))))))

1on20.03.2009 20:46

Vorbind serios acum, nu-i mare lucru ca jj sã-l scoat pe Zapata din echipã.

Grenada20.03.2009 20:47

Poate luam bataie..

Kekea20.03.2009 20:47

Parca il aud pe Lacatus..ca un flash-back..am avut azi ghinion.

cred in steaua mea20.03.2009 20:47
Poate luam bataie..

 

Sper ! :shifty:

MALDINI20.03.2009 20:49

Acuma Jiji zice ca echipa a jucat...am avut ghinion...asta va zice si Lacatus...si iarasi "o lungesc"

zloty20.03.2009 20:49

imi pare rau pentru zapata pentru balacareala pe care o sa o primeasca dupa meci ,parca il si vad pa oaie "da lasa ca din vara no sa mai fie el titular o sa vina porttaru de 50 de milioane tatarusanu"

Kekea20.03.2009 20:49

Zapata se pare ca e in scadere de forma din pacate.Cam e sfarsitul carierei sale la Steaua.A avut si bune...si acum le are si pe cele rele..

Grenada20.03.2009 20:50
"campionii morali" sunt visinii nicidecum stelisti....

Oricum este ultimu meci la care mai ma uit ... o sa ma uit doar la rezultate daca e sau clasament...nici macar nici atat nu merita mercenarii aia...asa echipa ...Lovin..Petre..tiago...Nicolita...asa jucatori mai rar...deja am migrene :D

1on20.03.2009 20:50

ªi vorbind iar serios... De ce oare, cu 5 (6 cu tot cu Lovin) jucãtori care erau titulari și cu Middlesbrough (Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Nicolițã, Lovin), și un portar mult peste Carlos, Steaua stã mult mai prost cu apãrarea?

andrey_ptm_steaua20.03.2009 20:50

multumim Oga,jardel &zapata

Joga Bonito20.03.2009 20:50
Parca il aud pe Lacatus..ca un flash-back..am avut azi ghinion.

 

Penalty ratat, 2 gafe monumentale, o bara. 2-2 pentru dinam0.

ros-albastru4ever20.03.2009 20:51

Trist...victoria eu zic ca o meritam...dar cu regrete nu castigam nimic...pacat ca am pierdut cadourile facute de dinamuisti :(

Kekea20.03.2009 20:52
ªi vorbind iar serios... De ce oare, cu 5 (6 cu tot cu Lovin) jucãtori care erau titulari și cu Middlesbrough (Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Nicolițã, Lovin), și un portar mult peste Carlos, Steaua stã mult mai prost cu apãrarea?

 

Pentru ca probabil se mizeaza pe calitatile individuale ale fiecarui aparator si nu se lucreaza unele exercitii spleciale pentru aparare.Asta este parerea mea de antrenor amator.

Alexandru H.20.03.2009 20:52
Penalty ratat, 2 gafe monumentale, o bara. 2-2 pentru dinam0.

 

A fost si ghinion. Dar cand ai un jucator care a marcat in ultimul minut cu fundul golul victoriei parca nu poti sa te numesti echipa ghinionista.

KERATOCONUS20.03.2009 20:52

Meci frumos, insa rezultatul ne scoate din lupta pentru titlu.

RiddickR20.03.2009 20:52

Steaua - Becali - Lacatus - Ce jucatori sunt la Steaua , combinatia cea mai perfecta pentru dezastru total

SS Lazio20.03.2009 20:53

PLEACÃ, CIOBANE!

 

PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!

 

Îmi distrugeți serile, jucãtori de 2 bani, gafeuri și alcooliști ce sunteți!

Plecați cu Gigi cu toții!

Jardel, lovinel, Petre Marin, TOÞI... INFAMILOR, ABJECÞILOR!

Saramago20.03.2009 20:53

Zapata 3 - Ogararu 4, Goian 5, Ghionea 6, P. Marin 5 - Ov. Petre 7 (Tiago 5), Lovin 4, Nicolita 4, Toja 6 (Semedo 7) - B.Stancu 5, Dayro 4 (Kapetanos 8).; M.Lacatus 6...2-2 si, deja, cupele europene par a fi "un pod prea indepartat"!

pui de dac 11220.03.2009 20:53

frumos meciul, parca a jucat altceva Steaua azi, pacat de gafele astea :(

cu decicatie pt toti cei care il injura pe zapata: puteti sa imi **** ****

Alex88pl20.03.2009 20:53
Meci frumos, insa rezultatul ne scoate din lupta pentru titlu.

adevar graiesti..:-<

razvan_cmi20.03.2009 20:54

Are cineva niste fenobarbital?!....nu mai pot ..intru in convulsii........

Kekea20.03.2009 20:54
Zapata 3 - Ogararu 4, Goian 5, Ghionea 6, P. Marin 5 - Ov. Petre 7 (Tiago 5), Lovin 4, Nicolita 4, Toja 6 (Semedo 7) - B.Stancu 5, Dayro 4 (Kapetanos 8).; M.Lacatus 6...2-2 si, deja, cupele europene par a fi "un pod prea indepartat"!

 

Toja 6 si Semedo 7??

greenyes20.03.2009 20:55

Sper sa aiba unii destul de mutla minte sa nu l acuze pe Zapata. Mingea respectiva a fost destul de grea. Ar trebuie sa priveasca in ansamblu ca Steaua a devenit o echipa MICA DE TOT.

 

Cum spunea cineva pe forum ,cand adversalele ca joaca cu Steaua isi fac calcule pentru puncte; inainte nu stiau ce sa faca sa nu primeasca cu caruta acum deabia asteapta sa joace contra noastra!

 

 

«16789»