Oricum nu conteaza golul, pentru ca Argesul nu a jucat nimic repriza asta, deci suntem castigatorii morali! Astept un articol pe tema asta! ![]()
Oricum nu conteaza golul, pentru ca Argesul nu a jucat nimic repriza asta, deci suntem castigatorii morali! Astept un articol pe tema asta! ![]()
Acu' injurati-l pe Zapata!
trebuia sa zici...=))))))
Vorbind serios acum, nu-i mare lucru ca jj sã-l scoat pe Zapata din echipã.
Poate luam bataie..
Parca il aud pe Lacatus..ca un flash-back..am avut azi ghinion.
Poate luam bataie..
Sper ! ![]()
Acuma Jiji zice ca echipa a jucat...am avut ghinion...asta va zice si Lacatus...si iarasi "o lungesc"
imi pare rau pentru zapata pentru balacareala pe care o sa o primeasca dupa meci ,parca il si vad pa oaie "da lasa ca din vara no sa mai fie el titular o sa vina porttaru de 50 de milioane tatarusanu"
Zapata se pare ca e in scadere de forma din pacate.Cam e sfarsitul carierei sale la Steaua.A avut si bune...si acum le are si pe cele rele..
"campionii morali" sunt visinii nicidecum stelisti....
Oricum este ultimu meci la care mai ma uit ... o sa ma uit doar la rezultate daca e sau clasament...nici macar nici atat nu merita mercenarii aia...asa echipa ...Lovin..Petre..tiago...Nicolita...asa jucatori mai rar...deja am migrene ![]()
ªi vorbind iar serios... De ce oare, cu 5 (6 cu tot cu Lovin) jucãtori care erau titulari și cu Middlesbrough (Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Nicolițã, Lovin), și un portar mult peste Carlos, Steaua stã mult mai prost cu apãrarea?
multumim Oga,jardel &zapata
Parca il aud pe Lacatus..ca un flash-back..am avut azi ghinion.
Penalty ratat, 2 gafe monumentale, o bara. 2-2 pentru dinam0.
Trist...victoria eu zic ca o meritam...dar cu regrete nu castigam nimic...pacat ca am pierdut cadourile facute de dinamuisti ![]()
ªi vorbind iar serios... De ce oare, cu 5 (6 cu tot cu Lovin) jucãtori care erau titulari și cu Middlesbrough (Ogãraru, Goian, Ghionea, P. Marin - Nicolițã, Lovin), și un portar mult peste Carlos, Steaua stã mult mai prost cu apãrarea?
Pentru ca probabil se mizeaza pe calitatile individuale ale fiecarui aparator si nu se lucreaza unele exercitii spleciale pentru aparare.Asta este parerea mea de antrenor amator.
Penalty ratat, 2 gafe monumentale, o bara. 2-2 pentru dinam0.
A fost si ghinion. Dar cand ai un jucator care a marcat in ultimul minut cu fundul golul victoriei parca nu poti sa te numesti echipa ghinionista.
Meci frumos, insa rezultatul ne scoate din lupta pentru titlu.
Steaua - Becali - Lacatus - Ce jucatori sunt la Steaua , combinatia cea mai perfecta pentru dezastru total
PLEACÃ, CIOBANE!
PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!PLEACÃ!
Îmi distrugeți serile, jucãtori de 2 bani, gafeuri și alcooliști ce sunteți!
Plecați cu Gigi cu toții!
Jardel, lovinel, Petre Marin, TOÞI... INFAMILOR, ABJECÞILOR!
Zapata 3 - Ogararu 4, Goian 5, Ghionea 6, P. Marin 5 - Ov. Petre 7 (Tiago 5), Lovin 4, Nicolita 4, Toja 6 (Semedo 7) - B.Stancu 5, Dayro 4 (Kapetanos 8).; M.Lacatus 6...2-2 si, deja, cupele europene par a fi "un pod prea indepartat"!
frumos meciul, parca a jucat altceva Steaua azi, pacat de gafele astea ![]()
cu decicatie pt toti cei care il injura pe zapata: puteti sa imi **** ****
Meci frumos, insa rezultatul ne scoate din lupta pentru titlu.
adevar graiesti..:-<
Are cineva niste fenobarbital?!....nu mai pot ..intru in convulsii........
Zapata 3 - Ogararu 4, Goian 5, Ghionea 6, P. Marin 5 - Ov. Petre 7 (Tiago 5), Lovin 4, Nicolita 4, Toja 6 (Semedo 7) - B.Stancu 5, Dayro 4 (Kapetanos 8).; M.Lacatus 6...2-2 si, deja, cupele europene par a fi "un pod prea indepartat"!
Toja 6 si Semedo 7??
Sper sa aiba unii destul de mutla minte sa nu l acuze pe Zapata. Mingea respectiva a fost destul de grea. Ar trebuie sa priveasca in ansamblu ca Steaua a devenit o echipa MICA DE TOT.
Cum spunea cineva pe forum ,cand adversalele ca joaca cu Steaua isi fac calcule pentru puncte; inainte nu stiau ce sa faca sa nu primeasca cu caruta acum deabia asteapta sa joace contra noastra!