FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua

«156789»
Alex88pl20.03.2009 20:39

a intrat si Semedo...hai echipa..

Lari20.03.2009 20:39
Nu e vorba ca au jucat, ca nu au jucat nimic, dar au avut doua ocazii mari. Sau astea nu se pun?

 

Se pun doar ale lor, esti multumit?

 

1on20.03.2009 20:40
Simplu..e mai inchis la culoare.

 

Asta am spus și eu. Melanina, dupã câte știu, determinã culoarea pielii. Totuși, e destul de posibil sã mã înșel.

Lari20.03.2009 20:40
Asta spune multe...

 

Semedo si Ochirosii fac cu schimbul in tribuna, iar Pedriel este accidentat.

 

Kekea20.03.2009 20:42
Asta am spus și eu. Melanina, dupã câte știu, determinã culoarea pielii. Totuși, e destul de posibil sã mã înșel.

 

Cum il ajuta culoarea?s-ar intreba unii colegi de pe acest forum.Tot la fel de simplu, contrastul dintre culoarea sa si echipament il face mai usor de gasit pe teren.

alexmk1720.03.2009 20:42

Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! A centrat Semedo, a marcat Kapetanos!

Lari20.03.2009 20:42

Bagati-va tot ce-aveti in echipa, mah!

 

HAI! EXECUTAREA!!!

MALDINI20.03.2009 20:42

Semedo ...looooooool :))

ros-albastru4ever20.03.2009 20:42

GOoooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

zloty20.03.2009 20:43

cum naiba de sta pe banca kapetanos?ca sa ii faca mofturile patronului?

 

aaaaai ma dao in colo de treaba

 

White_R20.03.2009 20:43

BINE SEMEDU GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!!!!

1on20.03.2009 20:43

BAG ****!!!

Alex88pl20.03.2009 20:43

ala e ma...GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL...oare sunt nebun ca virgula continui sa cred??

cred in steaua mea20.03.2009 20:43

ura

1on20.03.2009 20:44

BAG ****!!!

Alex88pl20.03.2009 20:44

asta e...nu suntem in stare...si eu ce ziceam mai devreme:-j

Lari20.03.2009 20:44

Acu' injurati-l pe Zapata!

ros-albastru4ever20.03.2009 20:44

Looll :|:|

Alexandru H.20.03.2009 20:44
Bagati-va tot ce-aveti in echipa, mah!

 

HAI! EXECUTAREA!!!

 

Pot sa incep eu?

MALDINI20.03.2009 20:44

bv zapataaaaaaaaaaaa

alexmk1720.03.2009 20:44

era logic! 2-2!

cred in steaua mea20.03.2009 20:45

ura din nou

1on20.03.2009 20:45

SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!! SUGI **** Gigi!!!

Lari20.03.2009 20:45
Pot sa incep eu?

 

Tu esti un terminat, n-ai ce sa incepi...

 

MALDINI20.03.2009 20:45

Deci...este incredibil....in fine...

«156789»