FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua

«1345679»
Lari20.03.2009 20:00

Ce beton e bannerul ala cu "Ramai aici!" :laugh:

1on20.03.2009 20:01

A reușit cineva sã citeascã ce scria pe al doilea banner?

White_R20.03.2009 20:02
Ovidiu Petre si Lovin au marcat impreuna in ultimii ani maxim 15 goluri impreuna

 

Da poate, 14 Ovidiu si unul Lovin. Nu se compara Ovidiu Petre cu Lovin.

Kekea20.03.2009 20:02
A reușit cineva sã citeascã ce scria pe al doilea banner?

 

cred ca era un banner din partea pitestenilor

1on20.03.2009 20:04
Da poate, 14 Ovidiu si unul Lovin. Nu se compara Ovidiu Petre cu Lovin.

 

Posibil sã mã înșel, dar Lovin, în 5 ani de când e la Steaua, a dat 3 goluri. 1 cu Sportul, la debut, al doilea cu Apulum, acum 2 ani, în cupã, și al treilea cu Pandurii, în tur.

Ov. Petre a dat cam în jur de 5.

Alexandru H.20.03.2009 20:04
Da poate, 14 Ovidiu si unul Lovin. Nu se compara Ovidiu Petre cu Lovin.

 

Am gasit: 10 goluri. Lovin 4 (din 2004) si Ovidiu Petre 6 (din 2006).

KERATOCONUS20.03.2009 20:05

Mult respect baietilor care au facut deplasarea la Pitesti, dar exagereaza cu injuraturile la adresa lui Argaseala.

White_R20.03.2009 20:06
Posibil sã mã înșel, dar Lovin, în 5 ani de când e la Steaua, a dat 3 goluri. 1 cu Sportul, la debut, al doilea cred cã cu Apulum, acum 2 ani, în cupã, și al treilea cu Pandurii, în tur.

Da e evident, Lovin e de divizia B, Ovidiu a dat si cu Lyon si in acele meciuri dau gol jucatorii adevarati. Pentru mijlocas defensiv e bun, da si goluri, nu e Ovidiu problema Stelei.

Saramago20.03.2009 20:06

Dayro a sutat peste din pozitie buna. puteam trece in avantaj in minutul 48. pacat! sa mai vedem...tocmai ne-a iertat Kamara sau Camara!

Alexandru H.20.03.2009 20:08

Problema la Steaua sunt finalizarile. Mie mi se pare strigator la cer sa nu mai avem un jucator care sa se bata pentru titlul de golgeter al campionatului.

Alex88pl20.03.2009 20:08

excelenti si arbitrii...

Kekea20.03.2009 20:09

Buna observatie la adresa lui Lovin din partea comentatorului.

1on20.03.2009 20:09
Da e evident, Lovin e de divizia B, Ovidiu a dat si cu Lyon si in acele meciuri dau gol jucatorii adevarati. Pentru mijlocas defensiv e bun, da si goluri, nu e Ovidiu problema Stelei.

 

Lovin a dat 4 goluri de când e la Steaua (4 ani jumate), Ov. Petre 6 (în 2 ani jumate, din care a fost accidentat cred cã 1, punând cap la cap toate problemele). M-am uitat în profilele celor doi, de pe site.

greenyes20.03.2009 20:09

Nu se paote frate, ne dribleaza astia ca in curtea scolii.....iar ai nostri parca is cacati pe ei de frica...sau paote chiar asta este starea lor de spirit.....

1on20.03.2009 20:10

"Lovin a centrat de parcã a fost încãlțat în papuci". =)))))))

greenyes20.03.2009 20:11
Problema la Steaua sunt finalizarile. Mie mi se pare strigator la cer sa nu mai avem un jucator care sa se bata pentru titlul de golgeter al campionatului.

 

Cauta problema pe la mijlocul terenului. Steaua nu mai are mijloc in stare sa atace de cam 3 4 ani de zile dar la echipa au fost adusi ATACANTI fortati sa joace mijlocasi. Ii aducem noi si pe Ronaldo, Drogba si care mai vrem...atat timp cat atacantii NU AU DE LA CINE PRIMI O PASA ..... se alege praful de valoarea lor....

 

 

 

zloty20.03.2009 20:12

astept declaratia oii dupa meci "sa vedem de unde il mai ia in toamna"

1on20.03.2009 20:12

BÃ, Steaua NU MAI ARE NIMIC. E ÎN CURU GOL DE CÂND A PLECAT MM. Nu înțeleg ce vã tot certați atâta... ba cã n-are mijloc, ba cã n-are atac...

 

N-am mai ținut cu adversarele Stelei din "Epoca de Aur" a lui 3,14159...țurcã (în special 2001-2002, când nici Cupa UEFA n-am ajuns). Atunci, de geaba... poate n-o fi și acum.

Alex88pl20.03.2009 20:12

uite-l ma...ramane l0vin..cresc sansele de victorie

pff...ce ocazie

Alexandru H.20.03.2009 20:16

Cand pica Lovin, zici ca e sac de cartofi :D

Alex88pl20.03.2009 20:18

macar incearca toja...dar e singur pe teren

 

White_R20.03.2009 20:20
macar incearca toja...dar e singur pe teren

restu atata pot

84ava20.03.2009 20:26
restu atata pot

Ce-aveti frate cu Toja asta? Baietii din curtea scolii joaca mai bine ca el.Zici ca e femeie,nu baga piciorul nu alearga cat trebuie,incearca si el fluturasi ca atata stie da nici aia nu-i ies.

Mare jucator Toja asta domle!

Kekea20.03.2009 20:27
Ce-aveti frate cu Toja asta? Baietii din curtea scolii joaca mai bine ca el.Zici ca e femeie,nu baga piciorul nu alearga cat trebuie,incearca si el fluturasi ca atata stie da nici aia nu-i ies.

Mare jucator Toja asta domle!

 

Centrarea de la ratarile lui Dayro si Stancu a fost data de Toja

MALDINI20.03.2009 20:28

Oricare ar fi rezultatul...Steaua nu joaca !! nu stiu cand va venii ziua cand voi vedea pe Steaua ca joaca...

«1345679»