wow. minune inainte de pauza ... jucatorii sunt praf, antrenorul e pafarist, iar echipa e condusa de un ... nici nu mai spun ce ... iar culmea e ca dobitoc sunt eu pentru ca ma incapatanez sa cred ca inca mai avem sanse la titlu ...
wow. minune inainte de pauza ... jucatorii sunt praf, antrenorul e pafarist, iar echipa e condusa de un ... nici nu mai spun ce ... iar culmea e ca dobitoc sunt eu pentru ca ma incapatanez sa cred ca inca mai avem sanse la titlu ...
CU ASA CAMPANIE MEDIATICA ANTI-Steaua SI TOT Steaua VA FI NUMARUL UNU ! Antena 1 vad ca au ca obiectiv sa transmita meciurile Stelei doar pentru a FORMA OPINIA anti-Steaua.
De ani buni, in fiecare an, toti tampitii zic ca Steaua nu au echipa pe oricine ar transfera, chiar si cand ii transfera pe cei pe care comentatorii astia retardati ii laudau cand nu erau la Steaua.
Asta nu inseamna ca Becali nu e prost si ca oricine ar fi putut face transferuri mai bune.
Mereu Dinamo are lot si cand ajunge la Dinamo un jucator ca Danciulescu care era bunicel la Steaua dar nu l-a regretat nimeni, devine ZEU. Steaua mereu nu are echipa, joaca defensiv doar din cand in cand argumentele lor retardate, care simuleaza inteligenta, devin penibile pentru ca Steaua face performanta prin europa.Dinamo mereu au cel mai bun lot, mereu joaca ofensiv si dau goluri multe si cu toate ca nu fac nimic in europa nimeni nu vede realitatea, ca Dinamo E UN CLUB UMFLAT CU POMPA.
SI CAMPANIA ASTA ANTENISTA AFECTEAZA DIN PACATE SI SUPORTERI AI Stelei, CU O CLARVIZIUNE MAI MICA, CARE CHIAR AJUNG SA CREADA TAMPENILE TAMPITILOR.
[...[ singurul care alearga cu capul sus nu cu el in coceni.
Din categoria asta face parte si Tiago, in opinia mea. Ovidiu Petre are de partea sa experienta.
Ia zi mah cum era aia cu Ovidel cu astea, specialistule.
Ai gasit de cine sa te iei de cel mai bun mijlocas defensiv din lot si singurul care alearga cu capul sus nu cu el in coceni.
Nu cred ca Ovidiu a marcat din postura de mijlocas defensiv...
Era si cazu nu, dupa cat de bine am jucat)))
Ocazii cu miile un joc spectaculos parca nu vroia dom'le sa intre in poarta,na ca a intrat!
Da:)) mai ales dupa acele un-doi-uri dintre Banel si Lovin si mai ales faimoasele biciclete ale lu Banel.Dupa atatea centrari din alergare ale lui Banel perfecte pana la ultimul amanunt a venit si golul.
ce eseu a lui Lovin
Transformare... Sau dropgol.
Nu cred ca Ovidiu a marcat din postura de mijlocas defensiv...
Nu, a marcat din postura de varf impins. Alt cunoscator in ale fotbalului.
@Lari.
Colegul ochi-debroasca-verzi ii pusese pe Banel, Lovinho si Ovidiu in aceeasi propozitie, de-aia am zis. Tiago oricum nu e chiar DMC e mai mult MC.
Nimic nou in jocul nostru.
Nu, a marcat din postura de varf impins. Alt cunoscator in ale fotbalului.
@Lari.
Colegul ochi-debroasca-verzi ii pusese pe Banel, Lovinho si Ovidiu in aceeasi propozitie, de-aia am zis. Tiago oricum nu e chiar DMC e mai mult MC.
Nu, nene, nu ma prea intereseaza cand da gol Zapata, Ogararu sau Petre. Pentru ca la ei golurile sunt intamplatoare si vin ca un bonus. Ma intereseaza, in primul rand, goluri de la cei care trebuie sa le dea, aia care se bulucesc in fata si asteapta sa le pice mingea in brate.
Vreau sa l-vad pe Catalin Doman, daca este atit de talentat asa cum zice lumea
cat sa-l mai suportam pe Lovin...ma ustura ochii cand il vad atat de imbecil...Banel iar alearga fara cap...
Nimic nou in jocul nostru.
Din contra..se pare ca se prefera acum ca atacantii sa se pozitioneze in margine pe faza de atac astfel in centru sa nu existe absolut nimeni care sa reia centrarile date de ei.Cata ingeniozitate..
Va spun clar! Suntem la 11 puncte de retrogradare! Chiar nu e de gluma! Banel e in eclipsa de forma dinainte de a se naste! El e paralel cu fotbalul! Cel mai mult ma distreaza cum recupereaza el mingile si le da la adversari!
Eu am spus-o de mult si mi-au dat multi in cap! Lacatus e antrenor de Liga a-3-a spre a 4-a!
Da' lasa ca e simbol si munceste la antrenament! Lacaaaaaa, si bucatarul munceste in bucatarie, dar daca vrei sa faci ciorba nu pui blat de pizza si ciocolata, ca s-ar putea sa nu iasa!
E foarte grav!
11 puncte de retrogradare si avem un final de foc! Daca nu luam punctele acum se va intampla un cataclism!
Lacaaaa, ce zici?? 14 victorii??? Si eu zic la fel! Le luam cu vorbele!
Lovin e 7 clase peste Tiago si 4 clase peste Lampard si Gerrard! Hai ma, ca asa zice Gigi si Mitica Penalul!
Banel a centrat la faza golului lui Petre si daca urmaresti cu atentie faza golului Argesului, vina e impartita de Goe si Ogararu. Primul a intrat nedecis la Tanase, iar Oga a renuntat sa mai urmareasca mingea desi o putea intercepta. Momentan e 1-1 asa ca termina cu ineptiile privind posibila amenintare cu retrogradarea.
meci bun , chiar foarte bun, ii remarc pe Lovin a la Gerrard si Petre a la Lampard, hai baieti bravo, un joc pe cinste
Din contra..se pare ca se prefera acum ca atacantii sa se pozitioneze in margine pe faza de atac astfel in centru sa nu existe absolut nimeni care sa reia centrarile date de ei.Cata ingeniozitate..
asta e schema elaborata indelung la antrenamente de jj si Lacatus
Nu, nene, nu ma prea intereseaza cand da gol Zapata, Ogararu sau Petre. Pentru ca la ei golurile sunt intamplatoare si vin ca un bonus. Ma intereseaza, in primul rand, goluri de la cei care trebuie sa le dea, aia care se bulucesc in fata si asteapta sa le pice mingea in brate.
Asta pe bune o printez si o pun in rama.
"Nu, nene, nu ma prea intereseaza cand da gol Zapata, Ogararu sau Petre. Pentru ca la ei golurile sunt intamplatoare si vin ca un bonus. "
Zapata sunt de acord. Ogararu da si nu , exista destui DR ofensivi.
Dar Ov.Petre ? Pai ca mijlocas (indiferent de natura lui) te astepti la macar 5-10 goluri pe sezon.Dar lasa ca pana mai inveti tu poate se mai schimba sisteme astea. Pacat ca nu te-ai nascut prin anii 1910 sa prinzi 2-3-5 cand chiar se dadea mingea la bataie in speranta ca or baga-o in ate.Acum e ceva mai complicat cu tactici, scheme dar cred ca stii deja lucrurile astea nu?
asta e schema elaborata indelung la antrenamente de jj si Lacatus
si cred ca aceasta nu este totul
:D
De ani buni, in fiecare an, toti tampitii zic ca Steaua nu au echipa pe oricine ar transfera, chiar si cand ii transfera pe cei pe care comentatorii astia retardati ii laudau cand nu erau la Steaua.
Asta nu inseamna ca Becali nu e prost si ca oricine ar fi putut face transferuri mai bune.
Mereu Dinamo are lot si cand ajunge la Dinamo un jucator ca Danciulescu care era bunicel la Steaua dar nu l-a regretat nimeni, devine ZEU. Steaua mereu nu are echipa, joaca defensiv doar din cand in cand argumentele lor retardate, care simuleaza inteligenta, devin penibile pentru ca Steaua face performanta prin europa.Dinamo mereu au cel mai bun lot, mereu joaca ofensiv si dau goluri multe si cu toate ca nu fac nimic in europa nimeni nu vede realitatea, ca Dinamo E UN CLUB UMFLAT CU POMPA.
SI CAMPANIA ASTA ANTENISTA AFECTEAZA DIN PACATE SI SUPORTERI AI Stelei, CU O CLARVIZIUNE MAI MICA, CARE CHIAR AJUNG SA CREADA TAMPENILE TAMPITILOR.
In mod normal, Lacatus trebuie sa-l scoata pe Dayro si sa-l bage pe Kapetanos varf, iar Stancu mai in spate!
Dar trebuie sa stii!
Plus ca mie nu-mi plac Lovin si Banel (ba, pasa la adversar era pe poarta, deci simte poarta proprie)! L-as baga pe Szekely pe dreapta sau Semedo!
Ar fi bine ca dupa pauza Lacatus sa-l scoata pe Lovin care e in plus la mijloc(paseaza numai in lateral) si sa-l introduca pe Kapetanos.
un jucator ca Danciulescu care era bunicel la Steaua dar nu l-a regretat nimeni
Nu l-a regretat nimeni în afarã de 3,14159...țurcã ...
Plus ca mie nu-mi plac Lovin si Banel (ba, pasa la adversar era pe poarta, deci simte poarta proprie)! L-as baga pe Szekely pe dreapta sau Semedo!
Semedo????poate sa care ghetele...
Ar fi bine ca dupa pauza Lacatus sa-l scoata pe Lovin care e in plus la mijloc(paseaza numai in lateral) si sa-l introduca pe Kapetanos.
Asa va fi...nu Lacatus l-a bagat pe antifotbal Lovin ci ciobanu
Eu zic sa se incerce cu Filip pe stanga daca tot nu vrea sa il bage pe Golo.Petre Marin a fost bun, dar spre binele lui si al echipei ar trebui renuntat la el.
Semedo????poate sa care ghetele...
Semedo nu cred ca a jucat pana acum pe dreapta, unde de fapt este si partea lui preferata.
Asta pe bune o printez si o pun in rama.
"Nu, nene, nu ma prea intereseaza cand da gol Zapata, Ogararu sau Petre. Pentru ca la ei golurile sunt intamplatoare si vin ca un bonus. "
Zapata sunt de acord. Ogararu da si nu , exista destui DR ofensivi.
Dar Ov.Petre ? Pai ca mijlocas (indiferent de natura lui) te astepti la macar 5-10 goluri pe sezon.Dar lasa ca pana mai inveti tu poate se mai schimba sisteme astea. Pacat ca nu te-ai nascut prin anii 1910 sa prinzi 2-3-5 cand chiar se dadea mingea la bataie in speranta ca or baga-o in ate.Acum e ceva mai complicat cu tactici, scheme dar cred ca stii deja lucrurile astea nu?
Scuteste-ma cu filosofia. Ovidiu Petre si Lovin au marcat impreuna in ultimii ani maxim 15 goluri impreuna (as spune chiar 10 daca as avea cifrele in fata). Conform teoriei, ar fi trebuit sa fie scosi in suturi de la echipa pentru ca nu s-au comportat ca niste mijlocasi adevarati. Sunt intotdeauna aparati, insa, pentru ca rolul lor in echipa e cam altul decat acela de a-i lua locul lui Dayro pe tabelul de marcatori.