FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua

«12349»
Lari20.03.2009 17:56

Jenei a dat ca pronostic meci nul.

alexmk1720.03.2009 17:58

Baieti, va rog sa ma felicitati! Lovin e titular si am zis asta de peste 1 saptamana, inaintea meciului cu Iasi, atunci fiind suspendat!

 

Bravo Lacaaaaaaaaaa, sa ne aparam! Noroc ca avem 12-14 puncte in fata primului loc retrogradabil, dar nici asta nu e sigur! Pierdem 4-5 meciuri si acolo ajungem, pe locurile 14-15! Sa vezi tragicomedie cu Laca, atunci cand lumea va striga la el sa atace si el va zice spre banca: Hidisan, Frasineanu, Simion hai baieti ca intrati sa atacam! Si atunci ii va spune lumea: Laca, nu e UTA ba, e Steaua! Raspunsul lui va fi: Pai eu credeam ca luptam pentru evitarea retrogradarii!

 

Analizand logic: Nu putem ataca cu 142,3 inchizatori! Argesul nu a pierdut pe teren propriu sezonul asta si nici anul trecu in Liga 2! Asa era si la Brasov si acolo a fost meci nene! Acum e seara, ora 21-22, deci fiti pregatiti pentru un somn pe cinste! Asta daca nu ne iau astia la fotbal!

 

Sunt foarte optimist si cred ca putem obtine un 0-0 sau 1-1! Daca eram pesimist spuneam ca pierdem cu 1 sau 2-0! Dar daca eram pesimist, eram realist!

 

Forza Steaua! Laca nu e antrenor! A venit primavara! E criza mondiala! Planeta se prabuseste, nu se scufunda, ca nu are dracu cum, ca doar nu sta pe apa si nici la figurat nu e buna poanta! Sa speram ca terminam in primele 10! :steag_cruce_invers:

Ronnie20.03.2009 18:01

Nici nu a inceput meciul si specialistii trag concluzii.

pugliesi20.03.2009 18:04
Nici nu a inceput meciul si specialistii trag concluzii.

 

 

pai da....baiatul are dreptate...Lacatus nu e antrenor...numai cu 2 inchizatori joaca....si un singur atacant...omu e pilaf...sa ne lase

xray_rom20.03.2009 18:05

Constat ca orice rezultat, ar aduce bocete si jale printre stelisti.

Pentru unii o victorie ar fi cat o infrangere, pentru altii o infrangerea ar fi adevarata victorie, pentru alti.... In fine, se poate spune:

"Vai de cei invinsi" ... Vai de invingatori!:)

 

O tempora!O mores!

Ronnie20.03.2009 18:06
pai da....baiatul are dreptate...Lacatus nu e antrenor...numai cu 2 inchizatori joaca....si un singur atacant...omu e pilaf...sa ne lase

 

Da, e praf. Ar trebui sa faca echipa cum vrem noi. Cu 8 atacanti si 2 fundasi.

 

Noi suntem cei mai buni antrenori, astia de langa monitor. Lacatus e praf.

Khalid20.03.2009 18:06

Becali l-a bagat pe Lovin in primu 11.

cristian01420.03.2009 18:09

FLORINE, FORTA FIE CU TINE !

Lovin, du-te, Lovin !

 

Acum chiar imi doresc sa pierdem. A cata oara incercam sa fentam fotbalu' !?

Marius20.03.2009 18:15

Din pacate... cred ca le dam 2-3 boabe pitestenilor.

kosm1n20.03.2009 18:17

Eu nu inteleg ce asteptari avem noi de la acest meci daca iar jucam cu Lovin -Ov.Petre,Kapetanos si mana moarta Dayro!!! Ca sa nu mai zic de Petre Marin care e depasit!

 

O sa vedem acelasi meci de la Brasov in care cel mult scoatem un egal!!

Lari20.03.2009 18:18

Da' si dac-o sa castigam, sa vezi atunci veselie, chefuri si injuraturi catre pesimisti...

Alin B.20.03.2009 18:31

Ce surpriza !!! Sunt socat. Dupa ce in urma cu cateva zile creditorul Stelei s-a inclinat in fata talentului lui Flooooooooooorin Loooooooovin, iata k in urmatoarea etapa acesta este titular. Bine Laca- asta e mutarea castigatoare.

Lari20.03.2009 18:35

Steaua joaca in sistemul cu doi inchizatori inca de pe vremea lui Zenga, din vara lui 2004.

 

Pana si Protasov il juca pe Lovin la mijloc, alaturi de Radoi.

 

Macar asteptati sa inceapa meciu', sa vedem cum ne miscam si lasati criticile dup-aia.

andreutzusteaua20.03.2009 18:44
:steag_cruce_invers:fratilor lasati in pana mea echipa sa joace si Lacatus sa-si faca treaba de antrenor!!!Lovin e un jucator bun,poate printre cei mai buni.dar am uitat,ca suntem romani si aici suntem unul mai destept ca altul,toti suntem antrenori!!!FORZA Steaua!!!INCEP EMOTIILE!!! fular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campionii
greenyes20.03.2009 18:52
Steaua joaca in sistemul cu doi inchizatori inca de pe vremea lui Zenga, din vara lui 2004.

 

Pana si Protasov il juca pe Lovin la mijloc, alaturi de Radoi.

 

Macar asteptati sa inceapa meciu', sa vedem cum ne miscam si lasati criticile dup-aia.

 

Da Lari, dar nu poti compara aportul ofensiv al lui Radoi sau Paraschiv cu cel al lui Lovin. In sfarsit.....

dax4720.03.2009 18:54

Tragedia Stelei continua : sa vedem ce ne aduc urmatoarele 90 de minute.

Lari20.03.2009 18:55

Nici mie nu-mi place Lovin ca fotbalist. Dar, inte noi fie vorba, Lovin era titular de drept pe vremea lui Protasov si omu' juca bine. La Genova a jucat chiar foarte, foarte bine.

 

Consider ca Tiago nu ar trebui sa lipseasca din echipa. Portughezul are 10 clase peste Lovin, iar potential inca alte 30.

 

Dar ma streseaza discutiile astea inainte de meci. Imediat se spune "2 inchizatori". Da-l dracului de sistem de joc. Stai sa vedem cum ne miscam si apoi putem sa vorbim orice.

 

LE: Uite, eu cred ca Lacatus a fost inspirat ca a bagat doi inchizatori, pentru a nu permite ca Argesul sa ne rupa in doua.

 

Ce bou e Banel... Asa se trage, baaaaa?

dax4720.03.2009 19:14

1-0 . Si tragedia continua.

1on20.03.2009 19:14

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 

 

ooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOO sugi **** Gigi!!!

Alex88pl20.03.2009 19:15

am inceput bine..hai banele tot asa

alexmk1720.03.2009 19:17

S-a terminat si meciul asta! Gata! Hai, urmatorul! Niciodata nu am revenit si am castigat in sezonul asta! Poate egal, dar tot infrangere!

 

Si comentatorul cretin spune ca Goian trebuia sa se opreasca! Ca sa ce?? Sa traca aia pe langa el sau sa faulteze ca ultim aparator si rosu??? Dobitoci care nu stiu fotbal!

 

Lacaaaaaaaa, baga-i pe Baciu si Tiago! Sa ne aparam!

 

Banel e in mare forma! A dat doua pase de gol! La adversari! La mai multe Baneleeeeee!

Lari20.03.2009 19:18

Nu inteleg de ce ne aparam atat de aproape de poarta noastra.

 

Nu inteleg de ce aducem atat de putini oameni in atac, maximum 3.

Joint20.03.2009 19:18

multumim Banel... esti alaturi de noi. cioroiu dreacu

84ava20.03.2009 19:19
1-0 . Si tragedia continua.

Chiar ca tragedia.....Ce echipa,ce asezare in teren,ce mult mai alearga,se demarca,o dinamica a jocului cum numai la Steaua vezi.

Vaaaaaaiiiii....

1on20.03.2009 19:20

Bãnel traverseazã un blocaj psihologic de 3 ani jumate încoa'.

«12349»