Lacatus nu e antrenor ! Clar! Toja joaca 2-3 meciuri foarte bune in centru si acuma il omoara in partea stanga! Lovin e bagat in teren de Becali! Suntem varza, chiar daca intoarcem rezultatul, desi e aproape imposibil.
Lacatus nu e antrenor ! Clar! Toja joaca 2-3 meciuri foarte bune in centru si acuma il omoara in partea stanga! Lovin e bagat in teren de Becali! Suntem varza, chiar daca intoarcem rezultatul, desi e aproape imposibil.
Nici mie nu-mi place Lovin ca fotbalist. Dar, inte noi fie vorba, Lovin era titular de drept pe vremea lui Protasov si omu' juca bine. La Genova a jucat chiar foarte, foarte bine.
Consider ca Tiago nu ar trebui sa lipseasca din echipa. Portughezul are 10 clase peste Lovin, iar potential inca alte 30.
Dar ma streseaza discutiile astea inainte de meci. Imediat se spune "2 inchizatori". Da-l dracului de sistem de joc. Stai sa vedem cum ne miscam si apoi putem sa vorbim orice.
LE: Uite, eu cred ca Lacatus a fost inspirat ca a bagat doi inchizatori, pentru a nu permite ca Argesul sa ne rupa in doua.
Ce bou e Banel... Asa se trage, baaaaa?
Lari, eu imi aduc aminte ca Steaua antreanta de Protasov juca la mijloc cu Radoi, Praschiv in centru, Bostina pe stanga si Banel pe dreapta.
Nu pot sa inteleg, cred ca o spun pentru a nu stiu cata oara, cum poate vedea Lacatus in Lovin si Ovidiu Petre jucatori cu care sa poti ATACA?????
Se pare ca se striga impotriva cancerului dar se incurajeaza si echipa.....sa vedem daca avem ce incuraja....
este interesant cand vom avea curajul sa-l contestam pe Lacatus macar cu jumatate din intensitatea cu care il contestam pe jj...suntem condusi si nu se vede nicio schimbare tehnico-tactica...
e clar...iar n-asculta idiotii ashtia de sfaturile maestrului emerit Lacatus....pacat ca el le zice tot la antrenamente numa de-al dreaq nu vor jucatorii sa faca ca el...CE KKT DE ECHIPA E ASTA???? NE UMILESC PITESTENII !! NIMANUI NU-I MAI ESTE FRICA DE NOI !!! DEJA ISI PROGRAMEAZA 3 PCTE CAND AU MECI CU NOI
Pase in adancime....dar .....pentru Arges....upppssss ce intrare de mare recuperator, pardon, rupator a lui ovidel Petre..favoritul unora de pe aici....vai de noi.....si noi cica protestam impotriva cancerului dar ii salvim pe jucatori ca ovidel, Banel, unii pe Lovin...vai de Steaua noastra
cel mai bun Lovin asta...zici ca e xabi alonso
Va spun clar! Suntem la 11 puncte de retrogradare! Chiar nu e de gluma! Banel e in eclipsa de forma dinainte de a se naste! El e paralel cu fotbalul! Cel mai mult ma distreaza cum recupereaza el mingile si le da la adversari!
Eu am spus-o de mult si mi-au dat multi in cap! Lacatus e antrenor de Liga a-3-a spre a 4-a!
Da' lasa ca e simbol si munceste la antrenament! Lacaaaaaa, si bucatarul munceste in bucatarie, dar daca vrei sa faci ciorba nu pui blat de pizza si ciocolata, ca s-ar putea sa nu iasa!
E foarte grav!
11 puncte de retrogradare si avem un final de foc! Daca nu luam punctele acum se va intampla un cataclism!
Lacaaaa, ce zici?? 14 victorii??? Si eu zic la fel! Le luam cu vorbele!
Lovin e 7 clase peste Tiago si 4 clase peste Lampard si Gerrard! Hai ma, ca asa zice Gigi si Mitica Penalul!
pase cu pieptul..suturi exceptionale...ce sa mai,anul asta trecem de grupe:-j
pardon...frumos sutu lui toja
Lari, eu imi aduc aminte ca Steaua antreanta de Protasov juca la mijloc cu Radoi, Praschiv in centru, Bostina pe stanga si Banel pe dreapta.
Nu pot sa inteleg, cred ca o spun pentru a nu stiu cata oara, cum poate vedea Lacatus in Lovin si Ovidiu Petre jucatori cu care sa poti ATACA?????
Se pare ca se striga impotriva cancerului dar se incurajeaza si echipa.....sa vedem daca avem ce incuraja....
Cu Lacatus nu atacam decat daca echipa adversa ne lasa, credeam ca asta e clar. Cu Protasov atacam pentru Oleg nu astepta sa vada ce face adversarul. Mai mult, atunci nicio echipa - nici din Europa, nici din Liga I - nu ne domina la mijlocul terenului.
Acum suntem rupti la mijloc, atacam in putini jucatori, in fata portii nu ajung decat putini fotbalisti, mereu aceeasi (suntem usor de citit si de blocat, prin urmare), nu mai stim sa facem pressing de la mijloc in sus.
Bomboana pe coliva este ca nu mai sutam de la distanta. Cu Protasov am castigat multe meciuri cu suturi de la peste 16 metri, sau cu lovituri libere excelent executate.
LE: Ce sut a prins Toja...
Lacatus este un antrenor cu tactici invechite.Next...
La mai mult de doua pase de-a noastre,dau o naveta de bere!!!
ce eseu a lui Lovin
A sutat Lovin, domne fereste
Lari, eu imi aduc aminte ca Steaua antreanta de Protasov juca la mijloc cu Radoi, Praschiv in centru, Bostina pe stanga si Banel pe dreapta.
Nu pot sa inteleg, cred ca o spun pentru a nu stiu cata oara, cum poate vedea Lacatus in Lovin si Ovidiu Petre jucatori cu care sa poti ATACA?????
Se pare ca se striga impotriva cancerului dar se incurajeaza si echipa.....sa vedem daca avem ce incuraja....
Cine a zis ca vrea sa atace??? Se joaca in deplasare, la buleala in speranta k i-am fi prins pe un contraatac da stii cum e cu socoteala din targ...
Cand ai un Golanski pe banca pe care il poti folosi macar fundas stanga,omu stie cu mingea,urca frumos,cand ai un jucator k Szekely care de cand a venit la Steaua e atat de debusolat incat nici el nu mai intelege cine e, cand ai un Tiago,care iti dau perfecta dreptate e cu cel putin 10 clase peste ce avem la mijloc,Lacatus joaca cu Banel,p Marin,Lovin ov.Petre niste tristi,0 in ce inseamna jocul cu mingea.
In fine...e clar ca jucatorii nu inteleg nimic,sunt rupti de tot se cauta unul pe altul si vor sa scape de minge cat mai repede,toate astea cumulate cu lenea de care dau dovada in a se "misca" pe teren ne aduc in pragul....rasului mai degraba.
CIOBANE PLEACA!!!!!!
Bravo Lovinho!
Mai am un pic si arunc televizorul pe geam, ma dau astia la stiri cum a patit ala!
ni se potriveste numele..suntem vai Steaua noastra !
In sfarsit ... 1-1
oricum suntem VAI Steaua NOASTRA !
Gol, Ovidel! 1-1!
Suntem la 12 puncte de retrogradare acum, nu la 11. Avem sanse.
A dat gol Ovidiu Petre si comentatorul a reactionat trist "si inscrie"...iti doresc sa mori cu tot trustu tau de tigani !.
ia uite ma..am dat si gol.hmm:-?...oare ce urmeaza????
In sfarsit in plm
Pase in adancime....dar .....pentru Arges....upppssss ce intrare de mare recuperator, pardon, rupator a lui ovidel Petre..favoritul unora de pe aici....vai de noi.....si noi cica protestam impotriva cancerului dar ii salvim pe jucatori ca ovidel, Banel, unii pe Lovin...vai de Steaua noastra
Ia zi mah cum era aia cu Ovidel cu astea, specialistule.
Ai gasit de cine sa te iei de cel mai bun mijlocas defensiv din lot si singurul care alearga cu capul sus nu cu el in coceni.
Acum hai pe 2 linii si ne aparam ca la Calugareni!
In sfarsit in plm
Era si cazu nu, dupa cat de bine am jucat
)))
Ocazii cu miile un joc spectaculos parca nu vroia dom'le sa intre in poarta,na ca a intrat! ![]()