FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«1456789»
Daniel-Ionut08.03.2009 08:29
Stie cineva cum pot vedea meciu?

 

Il da pe Antena 1 ca asa scrie pe gsp sau pe GSPTV?

 

NETELEVIZAT iti spune ceva?

Radio Romania Actualitati

c.ronaldo1708.03.2009 08:53
GSP TV transmite Brasov-Steaua!
axl08.03.2009 08:59

Ete rahat acuma.

Nici nu vreau sa stiu prin cate dificultati au trecut bravii angajati gsp ca sa reuseasca pana la urma sa transmita meciul asta.

Guardian08.03.2009 09:00

ORICUM gsp tot de cãc.t rãmâne !

predatorpulse708.03.2009 09:02

Baieti,fiti atenti aici:

gsp trasmite meciul.

 

Daca stirea este adevarata,sa-i iau in p**a pe toate panaramele de la Brasov si gsptv. I-au fraierit pe brasoveni sa cumpere bilete scumpe si gsptv a participat la aceasta marsavie. Cei de la gsptv au tinut-o pe a lor timp de o saptamana pentru ca in ultima zi sa se "razgandeasca",bineinteles din "respect pentru telespectatori".

 

Banditii astia de la Brasov isi umpleau stadionul mai devreme daca ieftineau putin biletele iar panaramele de la gsp isi faceau rating-ul oricum pentru ca Steaua vinde. Recunosc ca sufar de teoria conspiratiei insa eu unul chiar cred ca astia Brasov-gsptv au facut o smecherie ca sa scoata mai multi bani de la suporteri si ca sa iasa ambele parti bine. Brasov iese cu profit iar gsptv a vrut sa lase impresia ca este o televiziune caruia ii pasa de telespecatorii ei si au facut tot posibilul ca as transmita meciul(si evident ca le-a iesit tocmai in ziua meciului :D)

 

Fotbal de :shit:, conducatori de :shit:.

 

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

GOD08.03.2009 09:44

Cum pot vedea GSPTV pe net?

Adrian08.03.2009 09:49
Cum pot vedea GSPTV pe net?

 

Accesezi siteul myp2p.eu, apesi pe live sports, apoi pe mingea de fotbal si cauti meciul.

 

Pentru cei mai putin indemanatici in ale internetului, apasati aici.

 

Nu cred ca mai trebuie sa spun sa asteptati intai sa inceapa meciul si abia apoi sa incercati sa il porniti, nu?

GOD08.03.2009 09:51

thx

Daniel-Ionut08.03.2009 09:51

GSP TV

Bine ca transmite :yeahh:

Erau in stare sa spuna ca transmit meciul cu 10 minute inainte de meci...

Pfff ce televiziune de :shit:

redondo08.03.2009 10:38

A spus un user acum 2-3 zile ca e doar o smecherie ca sa se vanda biletele...a avut dreptate.

Daniel-Ionut08.03.2009 10:48

Acuma sa vezi bisnitarii pe la stadion cu bilete... ca vor sa vada meciul la TV :)

Guardian08.03.2009 12:06

Adriane pe site-ul ãla scrie 14:30 , s-a schimbat ora jocului ?

Virgil08.03.2009 12:46

Marius Lacatus va folosi astazi doi mijlocasi la inchidere, pe Ov.Petre si pe Tiago. Ogararu este suspendat, locul sau fiind luat de Golo, iar in locul lui Toja, deasemenea suspendat, va fi titularizat Szekely. In rest echipa obisnuita. Iata primul 11:

 

Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Ov. Petre, Tiago - Nicolita, Stancu, Szekely - Kapetanos.

GOD08.03.2009 13:07
Accesezi siteul myp2p.eu, apesi pe live sports, apoi pe mingea de fotbal si cauti meciul.

 

Pentru cei mai putin indemanatici in ale internetului, apasati aici.

 

Nu cred ca mai trebuie sa spun sa asteptati intai sa inceapa meciul si abia apoi sa incercati sa il porniti, nu?

Care e acces code??

Guardian08.03.2009 13:12

Mda , cere un cod .

Adrian08.03.2009 13:25

Atentie!

 

Siteul myp2p nu functioneaza.

 

Pentru a putea vedea meciul, deschideti sopcastul si copiati la bara de program acest nume:

 

BonTv |CSS MediaTest|

 

Apoi dati enter sau apasati sageata.

Lari08.03.2009 13:28
Am orbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!
Guardian08.03.2009 13:30

chiar si asa , am gasit ce ai scris tu , dar cand sã se conecteze zice cannot retrive data ..

Catalyn0708.03.2009 13:31

www.12tv.ro aici se prinde Gsptv, dar se misca infect :-L

Lari08.03.2009 13:34

Frate, cat simuleaza aia si Balaj ii lasa...

 

A fost fault acum, cu Petre Marin, dar a cazut ala de zici ca a fost impuscat cu tunu'.

Catalyn0708.03.2009 13:36

ba fratilor si la voi tot asa de infect se misca gsp-ul ? :|

GOD08.03.2009 13:37

Mie imi merge bine siteu ala care mi l-ai dat 12tv ,ms mult

4_ever_steaua08.03.2009 13:38

merge foarte infect nu infect

Catalyn0708.03.2009 13:43
merge foarte infect nu infect

http://www.rai-TV.info/gsptv.php uite aici imi merge bine, poate te ajuta cu ceva

4_ever_steaua08.03.2009 13:47

merge...multumesc mult

«1456789»