Stie cineva cum pot vedea meciu?
Il da pe Antena 1 ca asa scrie pe gsp sau pe GSPTV?
NETELEVIZAT iti spune ceva?
Stie cineva cum pot vedea meciu?
Il da pe Antena 1 ca asa scrie pe gsp sau pe GSPTV?
NETELEVIZAT iti spune ceva?
Ete rahat acuma.
Nici nu vreau sa stiu prin cate dificultati au trecut bravii angajati gsp ca sa reuseasca pana la urma sa transmita meciul asta.
ORICUM gsp tot de cãc.t rãmâne !
Baieti,fiti atenti aici:
gsp trasmite meciul.
Daca stirea este adevarata,sa-i iau in p**a pe toate panaramele de la Brasov si gsptv. I-au fraierit pe brasoveni sa cumpere bilete scumpe si gsptv a participat la aceasta marsavie. Cei de la gsptv au tinut-o pe a lor timp de o saptamana pentru ca in ultima zi sa se "razgandeasca",bineinteles din "respect pentru telespectatori".
Banditii astia de la Brasov isi umpleau stadionul mai devreme daca ieftineau putin biletele iar panaramele de la gsp isi faceau rating-ul oricum pentru ca Steaua vinde. Recunosc ca sufar de teoria conspiratiei insa eu unul chiar cred ca astia Brasov-gsptv au facut o smecherie ca sa scoata mai multi bani de la suporteri si ca sa iasa ambele parti bine. Brasov iese cu profit iar gsptv a vrut sa lase impresia ca este o televiziune caruia ii pasa de telespecatorii ei si au facut tot posibilul ca as transmita meciul(si evident ca le-a iesit tocmai in ziua meciului
)
Fotbal de
, conducatori de
.
CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
Cum pot vedea GSPTV pe net?
Cum pot vedea GSPTV pe net?
Accesezi siteul myp2p.eu, apesi pe live sports, apoi pe mingea de fotbal si cauti meciul.
Pentru cei mai putin indemanatici in ale internetului, apasati aici.
Nu cred ca mai trebuie sa spun sa asteptati intai sa inceapa meciul si abia apoi sa incercati sa il porniti, nu?
thx
Bine ca transmite ![]()
Erau in stare sa spuna ca transmit meciul cu 10 minute inainte de meci...
Pfff ce televiziune de ![]()
A spus un user acum 2-3 zile ca e doar o smecherie ca sa se vanda biletele...a avut dreptate.
Acuma sa vezi bisnitarii pe la stadion cu bilete... ca vor sa vada meciul la TV ![]()
Adriane pe site-ul ãla scrie 14:30 , s-a schimbat ora jocului ?
Marius Lacatus va folosi astazi doi mijlocasi la inchidere, pe Ov.Petre si pe Tiago. Ogararu este suspendat, locul sau fiind luat de Golo, iar in locul lui Toja, deasemenea suspendat, va fi titularizat Szekely. In rest echipa obisnuita. Iata primul 11:
Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Ov. Petre, Tiago - Nicolita, Stancu, Szekely - Kapetanos.
Accesezi siteul myp2p.eu, apesi pe live sports, apoi pe mingea de fotbal si cauti meciul.
Pentru cei mai putin indemanatici in ale internetului, apasati aici.
Nu cred ca mai trebuie sa spun sa asteptati intai sa inceapa meciul si abia apoi sa incercati sa il porniti, nu?
Care e acces code??
Mda , cere un cod .
Atentie!
Siteul myp2p nu functioneaza.
Pentru a putea vedea meciul, deschideti sopcastul si copiati la bara de program acest nume:
BonTv |CSS MediaTest|
Apoi dati enter sau apasati sageata.
chiar si asa , am gasit ce ai scris tu , dar cand sã se conecteze zice cannot retrive data ..
www.12tv.ro aici se prinde Gsptv, dar se misca infect :-L
Frate, cat simuleaza aia si Balaj ii lasa...
A fost fault acum, cu Petre Marin, dar a cazut ala de zici ca a fost impuscat cu tunu'.
ba fratilor si la voi tot asa de infect se misca gsp-ul ? ![]()
Mie imi merge bine siteu ala care mi l-ai dat 12tv ,ms mult
merge foarte infect nu infect
merge foarte infect nu infect
http://www.rai-TV.info/gsptv.php uite aici imi merge bine, poate te ajuta cu ceva
merge...multumesc mult