Nope, Jandarmeria are dreptul legal de a interzice intrarea in arena a persoanelor cu insemnele echipei adverse daca fanii oaspetilor nu vin la stadion in mod organizat. Cica s-ar numi prevenirea incidentelor.
Mi-e cam greu sa nu le dau dreptate aici...
