FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«156789»
Lari08.03.2009 13:50

E incredibil Balaj!!! De-abia l-a atins Ghionea pe-ala, brasoveanu' a cazut si a dat fault! Tiago e ciolanit in fata arbitrului, dar a lasat jocul liber!

 

Hai in Cupa uiefa! Hai in shampion lig!

Marius08.03.2009 13:51

eu vad meciul aici

 

oricum... suntem praf...

radusteaua2308.03.2009 13:56

la cum se joaca se termina 0-0

Catalyn0708.03.2009 13:57

meci de X...nu joaca nimeni nimic

axl08.03.2009 13:58

Cam de tot rahatul meciul asta.

anti gigi08.03.2009 13:59

arbitrul e impartial dar jocul nostru e catastrofal,niciun sut la poarta,meci tipic pt maestrul Lacatus.....mwie Jiji

radusteaua2308.03.2009 14:00

ma ia somnu urat meci de divizia c

GOD08.03.2009 14:00

lasati arbitru....

 

Echipa e mai mult decat terminata......

4_ever_steaua08.03.2009 14:01

mi`e dor de Steaua de acum cativa ani...cine sunt astia?

AmuntBoy08.03.2009 14:03

super

jucam perfect

 

eu sunt multumit :steag_sah_mic:

Guardian08.03.2009 14:04

joc de Liga a III a , dacã nu dãm noi un gol norocos , vor da gãlbenusii si ãsta va fi deznodãmântul.

SS Lazio08.03.2009 14:06

Vai ș-amar...

Pe parcursul unei întregi reprize sã nu ai nici mãcar o ocazie! Mai mult, nici mãcar o situație periculoasã, doar un ofsaid și un frison, imbold la un corner. Cred cã nici șuturi n-au fost. Dezolant, demoralizant, sub orice criticã.

 

Tot ce-am vãzut repriza asta au fost stroboscoapele, torțele și fumigenele date de cei care... n-au voie cu niciun fel de însemne.

 

Ce peisaj sumbru, sordid.

 

Patronul este o impardonabilã cangrenã pe trupul Stelei, iar echipa este întocmai lui.

Daniel-Ionut08.03.2009 14:07

NU jucam nimic!!!

Un joc de-a dreptul mizerabil :thumbdown:

Oare vom avea o ocazie si noi pana la final? :confused:

Marius08.03.2009 14:13

- Baga-l pe Dayro

 

- Gata Gigi, acu' il bag

 

Parca e un deja-vu :D

radusteaua2308.03.2009 14:13

AFARA DIN Ghencea

b0RMA08.03.2009 14:20

Mie mi se vede lacrima meciul :D

radusteaua2308.03.2009 14:25

degeaba ca nu ai ce sa vezi :D

Catalyn0708.03.2009 14:27

imi explica si mie cineva de ce a iesit Thiago si a intrat Lovin ???????? :| Doamne nu pot sa cred ce incompetenti sunt la echipa aia

strezahuzum08.03.2009 14:28

Oho, gata baieti, meciul e castigat. Intra Lovinho.

b0RMA08.03.2009 14:29
degeaba ca nu ai ce sa vezi :D

Am ce sa vad:D Ma uit la parerile suporterilor analfabeti din bara aceea de jos si ma ia rasu :))

radusteaua2308.03.2009 14:29

aparam rezultatul:D

Lari08.03.2009 14:30

Pe nenea ala in cheama TIAGO, faraH!

radusteaua2308.03.2009 14:34

noroc cu Dayro parca mai jucam si noi ceva

b0RMA08.03.2009 14:39

era si normal...

Catalyn0708.03.2009 14:40

goooooooooool Brasov :bananadance: . ne-am dus dracu :thumbdown:

«156789»