FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«16789»
radusteaua2308.03.2009 14:41

bravo lacatuss :D

Khalid08.03.2009 14:44

Oli e pe drum.

GOD08.03.2009 14:44

B`u B`u B`u !!!!!!

b0RMA08.03.2009 14:46
Oli e pe drum.

Doamne ajuta!

Fan FC Steaua08.03.2009 14:46

o solutie : pleaca Gigi, Argaseala, Lacatus, pedrazini, neamurile lui Becali, staful medical, si strainii de la echipa...

radusteaua2308.03.2009 14:47

Gigi Gigi Gigi lasa neeeeeeee lasa neeeeeeeeee

GOD08.03.2009 14:47

straini + bojorogii

Guardian08.03.2009 14:47

îmi vine sã mã sinucid :wall:

Catalyn0708.03.2009 14:50

in momente ca d-astea regret desfiintarea cupei Intertoto...

b0RMA08.03.2009 14:51

Daca noi,suporterii,am face o echipa de fotbal cu cat am bate Steaua?

radusteaua2308.03.2009 14:56

avem noroc ca nu se face 2-0

Melku08.03.2009 15:04

Ce meci varza, m-a luat somnul inca din prima repriza. Am avut mare ghinion pentru ca nu a intrat mingea singura in plasa, jucatorii nu s-au omorat cu firea sa faca lucrul asta. Plus ca am fost furati de arbitru nu? Sa nu mai spun ca nu am jucat in nocturna, de-abia se vedea mingea :))).

Suntem varza si nu avem nici o perspectiva de viitor mai bun.

Shoby_cp08.03.2009 15:08

SUPARAT....SUPARAT SUNT DOAMNE IARA...

Daniel-Ionut08.03.2009 15:09

Oare de ce a trebuit sa imi placa mie fotbalul :cursing:

Nu era mai frumos daca ma uitam la Kriket, Formula 1... curse de cai... ca tot aveam ceva mai frumos sa vad :cursing:

 

Vai de capu' lor ca nu joaca nimic...

De 3 sezoane suntem PRAF :cursing:

Andrei_FanSteaua08.03.2009 15:09

Ghionea de ce nu i-ai dat in gura lu Lucescu ! Stai ca bubui acum de nervi !

Chiar daca sunt brasovean tin cu Steaua !

fedora08.03.2009 15:11
Mie mi se vede lacrima meciul :D

Si mie tot cu lacrimi...

MALDINI08.03.2009 15:12

Nu mai suport !!!! O sa luam campionatul in 2045 in ritmul asta

alaturi de steaua08.03.2009 15:13

Asta ii cacatu lui Becali

sa rahat in curtea Stelei

 

nui nimic ca nu mai are mult!

 

Guardian08.03.2009 15:13
joc de Liga a III a , dacã nu dãm noi un gol norocos , vor da gãlbenusii si ãsta va fi deznodãmântul.

:steag_sah_mic:

Bogdan4Steaua08.03.2009 15:15

Rezultat anticipabil, am jucat 1x la pariuri.

 

Exact ce ma asteptam: nu jucam nimic, nervozitate, scandaluri. Reteta de la Steaua!

 

Abia astept sa vad scuzele: am jucat de la ora 15, deci am fost dezavantajati. Adversarii s-au daruit, lucru inadmisibil, domnule!

 

In plus, am fost furati ca in codru! Totul cu complicitatea GSP TV, post de televiziune care a refuzat sa redifuzeze reluarile celor 3 penalty-uri neacordate pentru Steaua, plus cele doua eliminari clare ca lumina zilei.

 

Acum o sa o dam cu cat de antistelist este Lucescu Jr., etc.

 

Ramanem cu acelasi lot lipsit de valoare, cu acelasi antrenor dominat de o INCOMPETENTA crasa, cu acelasi presedinte-carpa si cu acelasi creditor blestemat.

 

Nota 10 pentru schimbarile lui Lacatus, Lovin si Dayro au facut diferenta!

 

P.S.: L-am urmarit pe Ovidiu Petre pe tot parcursul meciului. Incredibil, la orice contact cadea cersind lovituri libere. Mi-e scarba!

Maqulyn08.03.2009 15:18

Bravo Steaua,bravo Laca!

 

Parca vedem un deja-vu al primei parti a campionatului.Acum vedem cata valoare avea Olaroiu si "tamponul " de Meme.Suntem praf!Bine ca mai sunt ceva locuri pana sa devenim lanterna rosie,dar am inceput promitator. :nono:

 

 

PS-Un cadou frumos facut de Steaua tuturor microbistelor care tin cu aceasta echipa, de 8 martie. :confused:Bravo voua!

spider7108.03.2009 15:18

Jucam penibil. Nu meritam nici locul 6!! :cursing:

Oare ce scuze va gasi Lacatus dupa un asemenea meci? :hmmm:

radusteaua2308.03.2009 15:22

la cum am jucat o sa ne bata si Poli Iasi sa salveze si ei de la retrogradare :D

DelPiero1008.03.2009 15:25

Mai are rost sa zic ceva?Mai are?Imi bag **** in echipa lor,in antrenor(da,IN ANTRENOR!) si in primul rand,in cacatul care NE CONDUCE!Nu mai e mult pana in Serie B,baieti...chinuiti-va,si se poate.

P.S.Maimuta aia de Moreno nu stie nici un aut sa-l bata.E umflat rau de tot baietasul asta,habar n-are fotbal.O teapa de milioane luata de cioban...

Bogdan4Steaua08.03.2009 15:25

Repet: daca nu luam titlul(si nu avem nici o sansa sa il luam), nu doresc locul 2 sub nici o forma.

 

In acest sezon, eu unul imi doresc sa batem in meciul cu Dinamo. In rest...

«16789»