Din cate am auzit,la vanzare or sa fie doar 3500 bilete.
Din cate am auzit,la vanzare or sa fie doar 3500 bilete.
De unde ai auzit?
Pai au vandut brasovenii abonamente in draci zilele astea
\
Strategia functioneaza perfect ![]()
De unde ai auzit?
De la un prieten,pe care l-am rugat sa imi ia bilet.
Daca nu mergeti la Brasov - Steaua ... haideti la Steaua - Dinamo .... la sala Floreasca .....
...
--------------------------------------
Forza Steaua
15:30
FC Brașov - Steaua(live) asta apare in programul de duminica pe siteul GSP...
Urmatorul meci
FC Brasov - Steaua (ora 15.00)
08.03.2009
sursa: www.fcbrasov.ro
LPF a neglijat sa actualizeze.
subscriu si eu la ceea ce v-a sfatuit stanici ... biletele la peluza se pun in vanzare duminica si sunt destule ...
daca vreti sa va alaturati noua in campania de deratizare a templului sunteti bineveniti ...
de asemenea ar fi de preferat sa nu purtati materiale cu insemnele clubului , pentru a nu da ocazia celor de la paza sa nu va permita accesul in stadion.
cel mai bine tot ce am cu insemnele clubului iau pe sub si iau peste alt tricou cu orice altceva si s-a rezolvat problema.am citit un articol ca cica daca intra stelisti intra pe propria raspundere.
Cel mai bine ar fi sa ajungem de sambata in Brasov,se aude ca am putea avea soarta oltenilor la meciul cu Dinamo.Si duminica in jur de ora 9 sa fim la stadion sa luam bilete.
nu mai baga panica in lume ... nu se aseamana deloc situatiile ...
aia au venit organizati , multe microbuze unul in spatele celuilalt , cu fulare , steaguri ... nu o sa fie cazul la noi .
n-au cum sa ne identifice prin gari , autogari daca o ardem si noi casual si fara sa iesim prosteste in evidenta pana nu intram in stadion .
toata lumea la meci !
nu se face nici o deplasare la meciul cu Brasov nu va mai agitati atat
Exact! Plus ca, daca se incearca evacuarea cuiva pe motiv ca e stelist, dupa ce a intrat pe stadion, platind biletul, stiu sigur ca termenul "discriminare" este extrem de nesuferit de catre UEFA.
@la, noi vorbim ipotetic, in cazul in care se face
.
Mda,toata lumea la meci...numai eu nu!!![]()
As da orice sa pot merge si eu!!![]()
Exact! Plus ca, daca se incearca evacuarea cuiva pe motiv ca e stelist, dupa ce a intrat pe stadion, platind biletul, stiu sigur ca termenul "discriminare" este extrem de nesuferit de catre UEFA.
@la, noi vorbim ipotetic, in cazul in care se face
.
pai si ca sa nu dezinformam alti suporteri stelisti care poate isi fac planuri in functie de asta... ar trebui stiut... ca deplasare nu se face. probabil ca se duc si baieti din Bucuresti, dar intr-un numar mai mic si fara a fi ceva organizat
decizia a fost luata anul trecut pentru intreg returul. nu vad de ce s-ar schimba pentru ca nu s-a schimbat nici situatia...
Fiecare pe cont propriu,ne vedem in peluza cu toti ![]()
![]()
![]()
FC Brasov - Steaua (ora 15.00)
15:30FC Brașov - Steaua(live)
ce sa mai inteleg din toate astea?
Ca ar trebui sa ii dai crezare redactorului, care probabil s-a documentat serios inante de a scrie o chestie. Sau ca s-ar putea sa pierzi o juma' de ora asteptand sa inceapa meciul.
Insemnele Stelei sunt interzise la Brasov. Dinu Gheorghe, presedintele celor de la Brasov, a anuntat ca nu va permite fanilor stelisti sa intre cu insemnele Stelei pe stadion.
"Nu vom da voie suporterilor care au insemnele Stelei sa intre in stadion. Nu putem risca un conflict cu fanii brasoveni. Nu vorbim aici despre cei care vin imbracati in rosu si albastru. Din partea echipei din Ghencea am primit confirmarea ca nu se vor deplasa organizat suporteri.
La cea mai mica forma de protest vom evacua imediat acea persoana. Noi raspundem pina la urma de aceste conflicte. Masurile de securitate vor fi ridicate, am dublat deja numarul jandarmilor din afara stadionului", a spus Dinu Gheorghe la gsptv.
Astia ar trebui dati in judecata sau ar trebui impuscati!!
Chiar nu stiu ce spun regulamentele in astfel de cazuri.
Ce regulamente ba?!
Aici e vorba de protectia consumatorului.
Mi-am cumparat bilet => am voie pe stadion.
Ei nu ma lasa desi am bilet = incalcarea drepturilor consumatorului.
Aici nu e vorba de nici un regulament. Sa ma scuteasca. Daca vor fi incidente, sa fie scosi din stadion cei care le pornesc, nu cei care au fulare de culori diferite decat negru si galben.
In mod normal asa e. Dar poate se refera la faptul ca nu poate asigura protectia acestora. Daca vine unul cu fular rosu-albastru pe stadionul Dinamo si sta de capul lui,unde vrea,ce se intampla?
Redondo, ramane la alegerea fiecarei persoane daca risca sau nu sa meraga in locul x cu nustiuce fular.