FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Brasov - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«1234569»
Radu1806.03.2009 07:47

Din cate am auzit,la vanzare or sa fie doar 3500 bilete.

Lari06.03.2009 07:56

De unde ai auzit?

Marius06.03.2009 07:57

Pai au vandut brasovenii abonamente in draci zilele astea :) \

 

Strategia functioneaza perfect :D

Radu1806.03.2009 08:16
De unde ai auzit?

De la un prieten,pe care l-am rugat sa imi ia bilet.

CoZzMy2406.03.2009 09:04

:steag_cruce_invers: Daca nu mergeti la Brasov - Steaua ... haideti la Steaua - Dinamo .... la sala Floreasca ..... ;) ...

 

 

 

--------------------------------------

Forza Steaua

SzabiStelistu06.03.2009 11:18

15:30

FC Brașov - Steaua(live) asta apare in programul de duminica pe siteul GSP...

Virgil06.03.2009 11:36

Urmatorul meci

FC Brasov - Steaua (ora 15.00)

08.03.2009

 

sursa: www.fcbrasov.ro

 

LPF a neglijat sa actualizeze.

Stanici06.03.2009 12:23
@stelistii din Brasov si cei care vor sa mearga la meci. Biletele la peluza se vor pune in vanzare abia duminica, tot pentru "fanii brasoveni". Sfat : nu va grabiti si nu va luati bilete la tribune, asteptati pana se pun in vanzare cele la peluza, adica duminica la 9 dimineata!
rezistenta_ultras06.03.2009 12:29

subscriu si eu la ceea ce v-a sfatuit stanici ... biletele la peluza se pun in vanzare duminica si sunt destule ...

daca vreti sa va alaturati noua in campania de deratizare a templului sunteti bineveniti ...

de asemenea ar fi de preferat sa nu purtati materiale cu insemnele clubului , pentru a nu da ocazia celor de la paza sa nu va permita accesul in stadion.

AndyTytanBoys06.03.2009 13:38

cel mai bine tot ce am cu insemnele clubului iau pe sub si iau peste alt tricou cu orice altceva si s-a rezolvat problema.am citit un articol ca cica daca intra stelisti intra pe propria raspundere.

Radu1806.03.2009 13:59

Cel mai bine ar fi sa ajungem de sambata in Brasov,se aude ca am putea avea soarta oltenilor la meciul cu Dinamo.Si duminica in jur de ora 9 sa fim la stadion sa luam bilete.

rezistenta_ultras06.03.2009 14:10

nu mai baga panica in lume ... nu se aseamana deloc situatiile ...

aia au venit organizati , multe microbuze unul in spatele celuilalt , cu fulare , steaguri ... nu o sa fie cazul la noi .

n-au cum sa ne identifice prin gari , autogari daca o ardem si noi casual si fara sa iesim prosteste in evidenta pana nu intram in stadion .

toata lumea la meci !

la06.03.2009 14:33

nu se face nici o deplasare la meciul cu Brasov nu va mai agitati atat

Stanici06.03.2009 14:33

Exact! Plus ca, daca se incearca evacuarea cuiva pe motiv ca e stelist, dupa ce a intrat pe stadion, platind biletul, stiu sigur ca termenul "discriminare" este extrem de nesuferit de catre UEFA.

 

@la, noi vorbim ipotetic, in cazul in care se face :) .

Laryssa Christina06.03.2009 14:33

Mda,toata lumea la meci...numai eu nu!!:(

As da orice sa pot merge si eu!!:(

joseph06.03.2009 15:01
Exact! Plus ca, daca se incearca evacuarea cuiva pe motiv ca e stelist, dupa ce a intrat pe stadion, platind biletul, stiu sigur ca termenul "discriminare" este extrem de nesuferit de catre UEFA.

 

@la, noi vorbim ipotetic, in cazul in care se face :) .

 

pai si ca sa nu dezinformam alti suporteri stelisti care poate isi fac planuri in functie de asta... ar trebui stiut... ca deplasare nu se face. probabil ca se duc si baieti din Bucuresti, dar intr-un numar mai mic si fara a fi ceva organizat

 

decizia a fost luata anul trecut pentru intreg returul. nu vad de ce s-ar schimba pentru ca nu s-a schimbat nici situatia...

steaua_cosmin8306.03.2009 15:17

Fiecare pe cont propriu,ne vedem in peluza cu toti :steag_cruce_invers:fular-campioniifularultras

b0RMA06.03.2009 15:38
FC Brasov - Steaua (ora 15.00)

15:30

FC Brașov - Steaua(live)

ce sa mai inteleg din toate astea?

Stanici06.03.2009 16:04

Ca ar trebui sa ii dai crezare redactorului, care probabil s-a documentat serios inante de a scrie o chestie. Sau ca s-ar putea sa pierzi o juma' de ora asteptand sa inceapa meciul.

Lari06.03.2009 16:13
"Suporterii au zis cã nu vor sã meargã organizat la meci. Nu s-a fãcut nicio solicitare la club din partea galeriei. Am așteptat pânã astãzi, dar dacã nu a venit, eu am trimis hârtia la Brașov și le-am zis cã venim fãrã galerie. În acest context, echipa gazdã va rãspunde pentru suporteri. Am încercat sã ne împãcãm cu fanii, dar nu putem sã o facem cu forța. Sper sã avem rezultate în viitorul apropiat și relația cu fanii sã se îmbunãtãțeascã", a spus Valeriu Argaseala la gsptv.
b0RMA06.03.2009 16:16

Insemnele Stelei sunt interzise la Brasov. Dinu Gheorghe, presedintele celor de la Brasov, a anuntat ca nu va permite fanilor stelisti sa intre cu insemnele Stelei pe stadion.

 

"Nu vom da voie suporterilor care au insemnele Stelei sa intre in stadion. Nu putem risca un conflict cu fanii brasoveni. Nu vorbim aici despre cei care vin imbracati in rosu si albastru. Din partea echipei din Ghencea am primit confirmarea ca nu se vor deplasa organizat suporteri.

 

La cea mai mica forma de protest vom evacua imediat acea persoana. Noi raspundem pina la urma de aceste conflicte. Masurile de securitate vor fi ridicate, am dublat deja numarul jandarmilor din afara stadionului", a spus Dinu Gheorghe la gsptv.

 

Astia ar trebui dati in judecata sau ar trebui impuscati!!

redondo06.03.2009 16:28

Chiar nu stiu ce spun regulamentele in astfel de cazuri.

Adrian06.03.2009 16:35

Ce regulamente ba?!

 

Aici e vorba de protectia consumatorului.

Mi-am cumparat bilet => am voie pe stadion.

 

Ei nu ma lasa desi am bilet = incalcarea drepturilor consumatorului.

 

Aici nu e vorba de nici un regulament. Sa ma scuteasca. Daca vor fi incidente, sa fie scosi din stadion cei care le pornesc, nu cei care au fulare de culori diferite decat negru si galben.

redondo06.03.2009 16:37

In mod normal asa e. Dar poate se refera la faptul ca nu poate asigura protectia acestora. Daca vine unul cu fular rosu-albastru pe stadionul Dinamo si sta de capul lui,unde vrea,ce se intampla?

Stanici06.03.2009 16:42

Redondo, ramane la alegerea fiecarei persoane daca risca sau nu sa meraga in locul x cu nustiuce fular.

«1234569»