Daca n-o sa fie free porn, atunci ![]()
Plus ![]()
Daca n-o sa fie free porn, atunci ![]()
Plus ![]()
Lari, adaugi tu cronica ?
Dap, the porn is just for me. ![]()
Am trimis e-mail-ul!
Am uitat sa atasez si-un pornache ![]()
Asa cum am promis,
& ![]()
Mister, daca este posibil si nu-i deranjul prea mare prin tehnologia site-ului, lasa-ma fara nickname in cronica, doar cu numele. Promit ca data viitoare iti trimit, negresit, pornache 1080p.
Multumesc anticipat!
Vedeti c-am facut o boacana si-a disparut articolul cu cronica meciului. Cine e pe fir si stie s-o repare prompt, il rog s-o faca. Eu incerc acum.
LE: Am rezolvat. Totusi, e bine sa se uite cineva cu experienta si sa vada daca toate butoanele sunt apasate cum trebuie.
Uite-asa se da foc la casa. In Pipera nu te-ai duce sa faci un gratar... ![]()
Dupa stiinta mea, meciul Steaua - Copenhaga va fi transmis de Pro TV si nu de digisport asa cum apare pe prima pagina a site-ului. Va rog verificati si faceti corectura de rigoare.
Ambele posturi transmit meciul. Iar eu nici nu vreau sa aud de trusutu' Pro...
Multam pentru atentionare, nene SuperNash. ![]()
Cum a ramas cu cronica de meci?
O sa fiu pe drumuri pana noaptea tarziu, dar sper sa ajung acas' pan' la finalu' meciului.
lOve vidiau? ![]()
sunt pe stadion
pun eu live
Si ma ocup eu de cronica.
nu mai am bere..
Vad ca au ai mei niste vin. Vrei? ![]()
Joga, tu te uiti la meci sau stai pe forum? ![]()
Ambele in acelasi timp.
Are careva chef sa faca vreo cronica maine?
Io am toate sansele sa fiu pe drumuri, ca altfel, m-as fi inscris eu la cuvant. ![]()
O fac eu, dar doar daca e moderata la sange. Ti-o trimit tie, nu?
si live-sex-video pls
O fac eu, dar doar daca e moderata la sange. Ti-o trimit tie, nu?
Intreaba-i pe moderatori. Daca te intelegi cu mine, da, eu voi fi in zona dupa ce se termina meciu'.
si live-sex-video pls
Cand nu mai ai buffer, discuta cu Adrian, te rog, de planul lui pentru redactori, ca a intrebat iar la "Nemultumiri...".
pai si tot eu iti ziceam acolo, cand ai timp, sa vbim cu el...dak ai timp astazi ![]()
merge si live
deja de acum merge greu si da eroare situ ca e full, dar la meci...
eu nu o sa pot sa ajut cu live video.
ma duc sa mananc un hotdog la Mall.
merge video??