FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1919293949597»
Lari30.09.2012 18:01

Daca n-o sa fie free porn, atunci :banned:

 

Plus :tomato:

Azzido30.09.2012 20:09

Lari, adaugi tu cronica ?

Lari30.09.2012 20:19

Dap, the porn is just for me. ;)

blindius30.09.2012 20:20

Am trimis e-mail-ul!

 

Am uitat sa atasez si-un pornache :bananadance:

Lari30.09.2012 20:33

Asa cum am promis, :banned: & :tomato:

blindius30.09.2012 20:41

Mister, daca este posibil si nu-i deranjul prea mare prin tehnologia site-ului, lasa-ma fara nickname in cronica, doar cu numele. Promit ca data viitoare iti trimit, negresit, pornache 1080p.

 

Multumesc anticipat!

1on30.09.2012 21:54

Vedeti c-am facut o boacana si-a disparut articolul cu cronica meciului. Cine e pe fir si stie s-o repare prompt, il rog s-o faca. Eu incerc acum.

 

LE: Am rezolvat. Totusi, e bine sa se uite cineva cu experienta si sa vada daca toate butoanele sunt apasate cum trebuie.

Lari30.09.2012 22:13

Uite-asa se da foc la casa. In Pipera nu te-ai duce sa faci un gratar... :ce_oameni:

Virgil01.10.2012 11:18

Dupa stiinta mea, meciul Steaua - Copenhaga va fi transmis de Pro TV si nu de digisport asa cum apare pe prima pagina a site-ului. Va rog verificati si faceti corectura de rigoare.

Lari01.10.2012 12:20

Ambele posturi transmit meciul. Iar eu nici nu vreau sa aud de trusutu' Pro...

 

Multam pentru atentionare, nene SuperNash. :beer2:

Lari03.10.2012 19:42

Cum a ramas cu cronica de meci?

 

O sa fiu pe drumuri pana noaptea tarziu, dar sper sa ajung acas' pan' la finalu' meciului.

 

lOve vidiau? :look:

Azzido03.10.2012 20:54

sunt pe stadion

Dragoshel04.10.2012 05:02

pun eu live

Joga Bonito04.10.2012 11:20

Si ma ocup eu de cronica.

Dragoshel04.10.2012 17:29

nu mai am bere..

Lari04.10.2012 20:26

Vad ca au ai mei niste vin. Vrei? :drunk:

 

Joga, tu te uiti la meci sau stai pe forum? :D

Joga Bonito04.10.2012 21:19

Ambele in acelasi timp.

Lari06.10.2012 21:50

Are careva chef sa faca vreo cronica maine?

 

Io am toate sansele sa fiu pe drumuri, ca altfel, m-as fi inscris eu la cuvant. :look:

Joga Bonito07.10.2012 08:30

O fac eu, dar doar daca e moderata la sange. Ti-o trimit tie, nu?

Costi07.10.2012 08:31

si live-sex-video pls

Lari07.10.2012 12:25
O fac eu, dar doar daca e moderata la sange. Ti-o trimit tie, nu?

 

Intreaba-i pe moderatori. Daca te intelegi cu mine, da, eu voi fi in zona dupa ce se termina meciu'.

 

si live-sex-video pls

 

Cand nu mai ai buffer, discuta cu Adrian, te rog, de planul lui pentru redactori, ca a intrebat iar la "Nemultumiri...".

 

Costi07.10.2012 12:30

pai si tot eu iti ziceam acolo, cand ai timp, sa vbim cu el...dak ai timp astazi :)

Dragoshel07.10.2012 15:37

merge si live

 

deja de acum merge greu si da eroare situ ca e full, dar la meci...

Azzido07.10.2012 16:28

eu nu o sa pot sa ajut cu live video.

ma duc sa mananc un hotdog la Mall.

Dragoshel07.10.2012 16:47

merge video??

«1919293949597»