FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1909192939497»
blindius23.09.2012 11:47

Din pacate nu o sa ajung in timp util de la serviciu.

 

Lucrez luni si marti, joi si vineri.

 

As putea face:

 

- o avancronica Steaua vs. Targu-Mures in care sa amintim ca Steaua este o castigatoare de traditie a acestui trofeu si sa caut date despre contraperformantele din ultimele sezoane, amintind totusi c-am castigat cu Dinamo acum doi ani, dupa multe schimbari de antrenori, antrenor Olaroiu pentru 4 meciuri, inspiratia lui Dica, etc., declaratia aceea celebra a lui Stoica - ''cupa este pentru loseri'', etc.

 

- cronica la Petrolul - Steaua :naughty:

axl23.09.2012 16:49

Daca am pune articol cu "Avanronica Steaua - Rapid" si cand intra lumea acolo e un anunt ca vrem sa incercam ceva diferit, sa punem o cronica facuta de cititori, cine vrea trimite cronica la link pana in ora 18, si cea mai buna va fi publicata? Ma pot ocupa eu de citit, ales si publicat. Si daca nu primim nimic valoros injghebam ceva repede.

 

Si daca nu face nimeni cronica o fur eu de undeva.

Joga Bonito23.09.2012 17:43

De acord. Pare o idee buna.

Lari23.09.2012 18:54

Am fost la tara pan' acu'. Am crezut ca-mi bate pana acolo sticku' de net. MEGA FAIL!

 

A facut Pindean o avancronica a meciului cu Rapid. O postez nitel mai incolo.

 

 

blindius23.09.2012 20:06

Am facut avancronica pentru meciul de Cupa.

 

Sper sa fie un atac destul de consistent asupra ''Conducerii.''

 

Lari, interesat?

Lari23.09.2012 20:19

Da, bre, trimite-o. Dar mai ai timp sa te gandesti, pana joi, sau cand e meciu'...

blindius23.09.2012 20:29

Am trimis, Mister! Text si foto.

 

Cand ai timp sa dai cu ochiul, spune-mi un gand, te rog frumos!

 

E-mail-ul ''CUPA 2'' este cel corect!

Lari24.09.2012 14:21

Bai, cum plm facem cu cronica meciului?

 

Io-s la munca... :look:

Lari24.09.2012 18:28

Eu nu o sa ciordi vreo cronica decat dupa vreo 30 de min de la finalul meciului. Daca are altcareva timp...

axl24.09.2012 18:31

O pun eu.

blindius24.09.2012 19:36

Am facut topic pentru meciul cu Targu-Mures. Il editati cum doriti voi, eu momentan nu am o idee.

axl24.09.2012 19:38

Poza de la cronica am impresia ca-i din alt meci. Nu gasesc momentan niciuna fara watermark asa ca o las asa. Care gasiti vreuna buna va rog sa o puneti, eu cred ca ma culc.

Lari24.09.2012 21:00

Azzido, acilea e un rezumat mai extins al meciului: http://www.youtube.com/watch?v=Y_LmLi9km9s

 

Ma gandesc ca si vandutii e oameni care poate aduce timpi mai bune de stat pe situl asa-zisilor suporteri ai Stelei. :clap:

blindius26.09.2012 11:11

Ole, oleeeee, ole, olaaaaaaaaaa, sa vina a-van-cro-ni-caaaaaaaaaaa! :bananadance:

Lari27.09.2012 18:25

Careva pentru cronica meciului cu FCM Targu Mures?

axl27.09.2012 18:56

Ciordales eu daca nu adorm.

Lari27.09.2012 19:19

Sunt si eu pe faza, iar maine lucrez de acas'. Deci nu te chinui.

 

Dar, daca tii neaparat sa postezi matale ceva, nu pot decat sa-ti multumesc. :happy:

Azzido27.09.2012 20:08

vedeti si voi cum faceti cu cronica. eu ies...

Joga Bonito27.09.2012 20:18
Careva pentru cronica meciului cu FCM Targu Mures?

 

Pai stai putin, nu ramasese s-o faca blindica? Astazi, eu chiar am vrut sa ma bag s-o fac, dar traiam cu impresia ca se ocupa altcineva de ea...

blindius27.09.2012 20:21

@Joga Bonito: nu ramasese, cred ca ai inteles gresit! Eu am fost la serviciu, am venit in timpul meciului. :ike:

 

Nici nu m-am oferit, nu imi sta in fire sa ma bag pentru a incurca treburile. :yes:

Lari27.09.2012 20:37

Daca am inteles eu bine, Blindius daduse din coate sa se ocupe de martieni, duminica.

blindius27.09.2012 20:47
Din pacate nu o sa ajung in timp util de la serviciu.

 

Lucrez luni si marti, joi si vineri.

 

As putea face:

 

- o avancronica Steaua vs. Targu-Mures in care sa amintim ca Steaua este o castigatoare de traditie a acestui trofeu si sa caut date despre contraperformantele din ultimele sezoane, amintind totusi c-am castigat cu Dinamo acum doi ani, dupa multe schimbari de antrenori, antrenor Olaroiu pentru 4 meciuri, inspiratia lui Dica, etc., declaratia aceea celebra a lui Stoica - ''cupa este pentru loseri'', etc.

 

- cronica la Petrolul - Steaua :naughty:

 

 

Daca am inteles eu bine, Blindius daduse din coate sa se ocupe de martieni, duminica.

 

True Story!

 

Inca este valabila oferta, realizabila doar daca doriti si nu sunt probleme de ordin tehnic chiar la ora partidei. In rest, vad ca meciul este pe DigiSport, deci nu-s probleme.

 

Joga Bonito27.09.2012 20:52

Da, am crezut ca azi e meciul cu Petrolul....

axl28.09.2012 05:20
Ciordales eu daca nu adorm.

Am adormit.

blindius30.09.2012 17:51

@Lari: dupa meci, check your e-mail! Free porn!

 

:steag_sah_mic:

 

 

«1909192939497»