Din pacate nu o sa ajung in timp util de la serviciu.
Lucrez luni si marti, joi si vineri.
As putea face:
- o avancronica Steaua vs. Targu-Mures in care sa amintim ca Steaua este o castigatoare de traditie a acestui trofeu si sa caut date despre contraperformantele din ultimele sezoane, amintind totusi c-am castigat cu Dinamo acum doi ani, dupa multe schimbari de antrenori, antrenor Olaroiu pentru 4 meciuri, inspiratia lui Dica, etc., declaratia aceea celebra a lui Stoica - ''cupa este pentru loseri'', etc.
- cronica la Petrolul - Steaua ![]()
