FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1899091929397»
Lari10.09.2012 22:55

Nu sunt contra, dar mi-e teama ca efortul bietului Harald sa nu fie in zadar.

 

De-a lungul timpului am facut chestii si mai nebunesti decat asta, deci no problem la mine.

 

Repet, cum crede si ceilantzi.

blindius11.09.2012 13:03

A acceptat Harald. :inlove:

Lari11.09.2012 13:20

Nu pricep de ce nu si-a mai dat nimeni cu parerea... :huh:

 

Oki, o facem si p-asta. :thumbsup:

Azzido11.09.2012 13:57

eu sunt de acord.

blindius16.09.2012 19:12

Pentru prima repriza este gata cronica, cui ii trimit pe e-mail dupa incheiere?

Lari16.09.2012 19:23

Nu inteleg intrebarea. :D

blindius16.09.2012 20:12

Come si dice in romeno?

 

Gata, senor Lari, am trimis!

blindius16.09.2012 21:01

Am ''mancat'' doua-trei litere si-n cronica asta, mereu am pacatul ca n-o citesc f. atent dupa ce-i scrisa.

 

@Lari: Legat de avancronica pentru meciul de la Stuttgart:

 

- maine dupa ce vin de la serviciu o scriu, i-o trimit lui Harald, iar in cursul zilei de marti o traduce si a ramas ca ti-o trimite pe e-mail.

Lari16.09.2012 21:28

Cum vreti voi.

 

In vreo 15 min. ma uit la literele mancate.

blindius17.09.2012 20:22

Avancronica in romana este gata, citita si recitita cu tot cu coduri.

 

A luat-o Harald la tradus, se pare ca in cursul zilei de maine mi-o retrimite s-o reasez in Word, traducand-o acum intr-un notepad fiindca n-are pachetul Office.

 

Revin!

blindius18.09.2012 08:15

@Lari:

 

Ti-am trimis e-mail-ul, varianta finala ar fi cea din ''scrisoarea'' cu fisierul word.

 

Acum e treaba ta! :kisstogether:

Lari18.09.2012 16:32

Cum a ramas cu cronica de la meciul de joi? :unsure:

 

Love video, da? :look:

Azzido18.09.2012 20:36

ma ocup eu dar sa-mi reaminteasca cineva joi...

(un PM)

Dragoshel18.09.2012 20:42

perfect. daca ai ceva probleme(nu ai timp) dai un pm :)

blindius18.09.2012 20:45

Eu la cronica nu pot sa ma bag, s-ar putea sa nu fiu acasa, cred c-o sa-l vad de la bar.

 

@Lari, cand vine avancronica, maine seara? O astept cum asteapta copiii sa vina Mos Craciun. :boxing:

Lari18.09.2012 20:50

Ctrl si F5, pentru reincarcarea paginii. :notangel:

Lari19.09.2012 10:56

si beci gine fage groniga?

Joga Bonito19.09.2012 15:44

O fac eu.

Lari19.09.2012 16:05

O sa fiu la munca, dar sper sa ma misc repede si la jobu' asta. :rolleyes:

Daniel-Ionut19.09.2012 17:51

Mai in gluma, mai in serios, de unde gasim un om sa traduca avancronica meciului cu rapid si in tiganeasca? :D

blindius19.09.2012 20:58

Hai, care dintre redactori este ''ți'' ? :tomato:

 

Am trimis un e-mail catre suporterii lui VfB, la adresa v***@***.

 

Am scris cam asa:

 

Greetings!

 

We would be very pleased if you visit our site and read the article we have prepared for the big game. I'll leave you a direct link to it.

 

Please feel free to comment, both in German or English!

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/34076/

 

If you'd like to share this link to your fans, we would be more than happy!

 

Thank you, respect ''Die Schwaben'' !

Lari19.09.2012 21:11
Mai in gluma, mai in serios, de unde gasim un om sa traduca avancronica meciului cu rapid si in tiganeasca? :D

 

Hai, care dintre redactori este ''ți'' ? :tomato:

 

E simplu, bah:

 

Muje comunisti, bagamyas pl in gurlii voastrii, ne-a gygy, aia nu te meryta, hay la noy!

 

 

Joga Bonito20.09.2012 18:57

Lari, ai primit mailul, da? Vezi ca am scris in disperare si am uitat sa trec marcatorii la inceputul cronicii...

Lari20.09.2012 18:58

Nu-i bai. Dar, daca vrei neaparat, ii trecem...

 

MULTZAM PENTRU EFORT! :thumbup:

Joga Bonito23.09.2012 10:52

Luni nu sunt acasa. Blindica, te ocupi tu de cronica cu tiganii?

«1899091929397»