@Joga si 1on. Eu am postat articolul ala dubios cu "Steaua, cel mai bine clasata", deci ma puteti trage pe mine de urechi, nu e nevoie sa va certati intre voi. Mi s-a parut si mie dubioasa exprimarea, dar gramatica mea de balta a considerat-o acceptabila.
@Lari, adevarat, niciodata nu am fost cu totii pe aceeasi lungime de unda, dar de dragul unui scop maret am reusit sa ne intelegem intre noi sau sa ne ignoram.
@Joga si cine mai vorbea de un nou protest:
Nu vreau sa va dezamagesc, dar in conditiile actuale nu cred ca se pune problema unui nou protest. Nu ne ajuta pozitia din clasament, faptul ca Steaua joaca ceva fotbal comparativ cu anii trecuti, plus ca nu avem sprijinul peluzelor, ceea ce inseamna ca ar fi un esec total organizarea unor noi proteste in strada sau stadion. Nu stiu cati dintre voi ati fost la actiunile anterioare, dar va pot spune ca 80% din oamenii prezenti erau din peluze. Au incercat si aia de la dinamomania sa faca ceva de genul asta si s-au trezit 20 de insi in fata stadionului. No comment...
