FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1868788899097»
blindius24.08.2012 04:18

Joga, raspunsul meu este "da". Sunt acasa luni seara si pot sa ma ocup. Pana de curent, scufundarea planetei sau dorinta altcuiva de a o scrie sunt singurele lucruri care m-ar putea opri. Spor la articol!

Dragoshel24.08.2012 07:50

azzido, m-am bagat sa pun live video si am uitat sa mai misc pe acolo

Joga Bonito24.08.2012 10:04
Joga, raspunsul meu este "da". Sunt acasa luni seara si pot sa ma ocup. Pana de curent, scufundarea planetei sau dorinta altcuiva de a o scrie sunt singurele lucruri care m-ar putea opri. Spor la articol!

 

Excelent. Am putea sa facem cronica de meci prin rotatie. Atunci eu o sa ma ocup de cronica urmatoarea, meciul retur cu lituanienii.

 

Am simtit eu bine ieri seara c-o s-o ia razna baietii cu politica site-ului. Luni, dupa infragerea de la Vaslui, postez articolul anti-becali.

Lari27.08.2012 14:17

Bai, vi s-ar parea ok sa facem o categorie pe prima pagina numita "Transferuri"?

 

ebonyc27.08.2012 14:42
Bai, vi s-ar parea ok sa facem o categorie pe prima pagina numita "Transferuri"?

 

Sa fie acolo langa Meciul urmator, Clasament si Lotul Stelei?

Azzido27.08.2012 14:50

se poate rezolva.

unde sa duca? catre sectiunea de pe forum ?

Lari27.08.2012 15:08
unde sa duca? catre sectiunea de pe forum ?

 

Habar n-am... Sa fie o subcategorie la "Noutati"? :unsure:

 

Lari27.08.2012 15:31

In alta dezordine de idei, desi i-am spus lui Eboync faptul ca am acces la modificarea "Lotului Stelei" (widgetul de pe prima pagina), am constatat fie ca nu am, fie ca nu ma duce capu' sa dau click unde trebuie.

 

Eu am adaugat/dezactivat jucatori de la "Top Player", dar vad ca modificarile nu s-au operat si acolo. :look: HELP!

 

Pentru vrajitoru' care va face incantatiile necesare, o rugaminte si pentru modificarea sectiunii de "Conducere tehnica". :thumbsup:

 

MULTZAM!

blindius27.08.2012 16:44

Ramane cum s-a vorbit, fac eu cronica meciului?

Lari27.08.2012 16:56

Te-ai inscris primul la cuvant, din cate vad (sper sa nu gresesc :unsure: ), deci SUCCES! :thumbsup:

 

Astept PM/mail.

blindius27.08.2012 17:20

Da, si cati se batusera la cuvant, ne-am calcat in picioare, rupt tastaturi, s-a lasat cu spitalizare.

 

http://www.tare.ro/sofokle/17303-bataie-la...-pe-strada-omor

 

Uite, p-asta in rosu l-am batut ca sa ma inscriu la Cronica. Nu stiu daca mai poate fi identificat.

 

___________

 

Asa vorbisem cu Joga, dar daca vrea altcineva, are o idee, nu stau in calea nimanui, daca nu... Iti trimit e-mail cam la 5 minute, maxim, dupa terminarea meciului.

Dragoshel27.08.2012 17:26

de acolo se face Lari doar ca apar cu ceva intarziere, cred ca atunci cand se face back-up la server sau nu stiu cum sa explic :D

 

ps: au aparut?

Lari27.08.2012 17:29

Dragoshele, 'ti-ar LIVE VIDEO al dreaq, ca d-abia se misca situ'. :whistle:

 

Dap, au aparut. Sar'naaa! :beer2:

Dragoshel27.08.2012 17:37

chiar...si mai e o groaza pan' la meci...

Azzido27.08.2012 18:39

apar greu pt siteul are un sistem de cache, deci unele chestii apar mai greu.

blindius27.08.2012 20:14

Lari, am trimis e-mail.

 

O trimit pe e-mail altcuiva? vad ca Lari nu-i on.

Lari27.08.2012 20:26

Postez acu'.

blindius27.08.2012 20:50

Lari, am mai trimis un PM cu un cuvant mancat de mine si o litera tot de mine, normal, sesizata de ebonyc.

 

Joga, am observat c-ai folosit ''minuturile'' ca plural pentru ''minut'' intr-o cronica. Shit happens. Bine ca n-ai o dublura pe forum, iti dai seama ce-ti spunea.

 

Nu te enerva, glumesc, stiu ca e oarecum dificil sa scrii in acelasi ritm cu partida, se pot strecura erori oricand.

 

''In minutul 25, Bourceanu paseaza pe pozitie viitoare lui Latovlevici care centreaza din alergare in careu. Fundasii lituanieni resping cu siguranta. Cateva minuturi mai tarziu, Pintilii si Bourceanu incearca cateva ruperi de ritm, iar mingea ajunge la marginea careului in posesia lui Nikolici care e faultat dur. O noua faza fixa este irosita ''

 

_____

 

Am incercat un ''dialog'' cu ''Grupul de Veghe'' prin incheierea cronicii pentru Vaslui- Steaua folosind intrebarea aceea care face referire la pasii descrisi de Grup in articolul '' Si ieri va fi o zi''.

ebonyc27.08.2012 20:56
''In minutul 25, Bourceanu paseaza pe pozitie viitoare lui Latovlevici care centreaza din alergare in careu. Fundasii lituanieni resping cu siguranta. Cateva minuturi mai tarziu, Pintilii si Bourceanu incearca cateva ruperi de ritm, iar mingea ajunge la marginea careului in posesia lui Nikolici care e faultat dur. O noua faza fixa este irosita ''

 

Probabil Pintilii si Bourceanu servisera cateva minuturi cand era faza la poarta lituanienilor. :P

Se fac si greseli, dar atentionam pana nu citeste toata lumea. N-am citit cronica lui Joga, ca il anuntam si pe el.

blindius27.08.2012 20:59

Lari, multumesc pentru modificari si pentru link-ul catre Grupul de Veghe!

 

Merci si lui ebonyc pentru sesizari!

 

Acum bagati comentarii anti-becali, i-am aruncat sageti si-n cronica.

Joga Bonito28.08.2012 12:07
Luni, dupa infragerea de la Vaslui, postez articolul anti-becali.

 

Dupa cum ziceam. Lari, vezi PM. Sper sa va placa, l-am compus intr-o nota mai spirituala.

 

Blindica, ma ocup eu de avancronica si cronica cu lituanienii, ok?

blindius28.08.2012 18:25

Joga, n-am nimic impotriva! Succes!

Lari28.08.2012 18:40

BAFTA, Joga! :hai_steaua:

Azzido30.08.2012 14:15

ma ocup eu de live video

Joga Bonito30.08.2012 17:52

Cui ii trimit cronica de meci s-o posteze? Lari cica s-ar putea sa intarzie...

«1868788899097»