Bine-ai venit, Joga! SPOR! 
Prin iarna, noi am stabilit ca, in cazul unor campanii "anti" pe site, acestea trebuie facute inteligent (intrucat "stilul Antena 3" si-a aratat limitele in anii 2008-2011): criticile la adresa conducerii sa fie solid argumentate, cronicile de meci sa redea fidel ce s-a intamplat pe teren si tot asa. Asta pentru ca s-a dovedit ca userii trebuie sa traga concluzia, nu noi, ei trebuie sa gandeasca de ce merge atat de prost acest club in ultimii ani.
Scopul nostru nu ar fi, deci, decat sa le aratam ingredientele stricate, pentru ca e evident ca "mancarea Steaua" din ultimii ani e oribila.
Daca ai o alta parere, nu e nicio problema. Ocupa-te cum crezi de avancronica meciului din Europa League si discutam dup-aia, daca va fi cazul.