RUGAMINTE: dupa titlu NU se pune punct.
RUGAMINTE: dupa titlu NU se pune punct.
Decat daca nu suntem vreun ori Cartarescu, ori Vanghelie.
Ho !!! Ho !!!!!!!!! ![]()
Unul a fost de ajuns, Liiceanule!
am rugamintea sa lasati articolul asta http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/31589/ principal macar pana diseara, apoi puteti sa-l puneti secundar
E bine de stiut ca si acolo putem gaso cronici decente. Acu' am postat-o deja p-aia de pe Onlinesport, e cam aiurea sa schimbam sau sa mai bagam vreuna.
@Azzido
MULTZAM pentru live video! ![]()
@Noii redactori
Are vreunu' timp sa ma bage din cand in cand vreo cronica de meci luata de pe undeva, vreo nota a jucatorilor, vreun mecii viitor? Ca sunt extrem de putini oameni pe partea asta, din pacate. MULTUMESC!
@ Lari, doar am adus-o la suprafata, nicidecum sa ma fi gandit s-o schimbi pe cea deja postata.
Am fost doar surprins ca se poate gasi s-acolo, mi s-a parut destul de complexa si am zis s-o impartasesc p-aici. ![]()
Vedeti ca la topicul pentru meciul cu Rapid eu am postat data si ora indicata de site-ul oficial steauafc.com
Momentan, pe pagina fcsteaua.ro, apare ca meciul va fi in alta zi si la alta ora.
Cum e bine pana la urma?
Cum mult prea putini oameni care posteaza articole pe site, am rugamintea calduroasa, asezonata cu 2 beri reci, sa spuneti aici cine are acces admin, dar nu are timp/chef sa faca ceva, si cine nu are acces, dar crede ca-si mai poate rupe din timp, macar o data la 2-3 zile, o data la 2-3 etape, sa posteze un articol, o cronica de meci, un rezumat.
Multumesc anticipat! ![]()
Adrian ne-a mai mai facut rost de-un redactor, MariusMihet. Eu doar l-am vazut online si i-am bagat invitatia oficiala pe sub usa. M-a prins tocmai cand dadeam sa plec si n-am mai avut ce face... ![]()
Il rog pe Azzido sa dea cu pensula pe numele lui si sa-i dea acces acilea, sa discutam cum trebuie.
BINE-AI VENIT, Marius! ![]()
Pentru inceput, o sa te rog sa ne zici daca, atunci cand sunt meciuri, ai timp 10-15 minute pentru mici chestii, gen postarea de cronici, 2-3 clickuri pentru postarea "meciului urmator" de pe prima pagina, d-astea...
De chestiile astea ma mai ocup si eu si inca vreo 2 oameni oameni, insa o mana de ajutor nu strica niciodata.
Nu te grabi cu un raspuns si nu o lua ca pe o chestie obligatorie.
Uite, de exemplu, eu am scris postul de dinaintea acestuia acu' 3 zile si nimeni n-a raspuns. Iti dai si matale seama ce chef de munca avem. Nu ne strica apele, da? ![]()
rezolvat
cred ca poti apela la oricine este online pe forum sa te ajute.
E cineva disponibil sa imi posteze si mie niste ganduri? ![]()
posteaza-l aici si il pun eu in seara asta sau maine dimineata
Multumesc!
Intre timp a aparut Dragoshel si l-am amenintat cu bazooka pentru a posta treaba respectiva, cred ca este in procesare acum. ![]()
Multumesc, Dragoshel!
Va astept cu comentarii pro si contra.
________________
Daca are careva chef sa adauge un ''fi'' in contextul : Pentru că acest meci ar _____ trebuit să treacă peste orice piedici! Dar n-a fost aşa!
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/32096/
________________
Daca are careva chef sa adauge un ''fi'' in contextul : Pentru că acest meci ar _____ trebuit să treacă peste orice piedici! Dar n-a fost asa!
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/32096/
Bre', ''daca are careva chef'' am scris fiindca in general sunt o persoana amabila, respectuoasa, poate cu prea multa rabdare. Calmul meu ii supara pe multi. Recunosc oricand, deschis, ca sunt defectuos la multe capitole, da-n pijda ma-sii de treaba, in atatea ore, n-a putut nimeni adauga acel ''fi''.
Pai hai ca ma fac eu de ras, vorba aia, eu am dat cu subsemnatul, dar poate intra naiba si alti ochi si '' uite-i si p-astia, ba, n-au citit de 2x si au mai si postat asa'' ( si chiar citisem de 2x, dar na, a scapat).
Dupa aia vin domnisoare d-astea gen JogaBonito sa se lege de orice virgula si ca STAFF-ul scade calitatea site-ului, ies pe interval inca 1-2 hateri si aia e treaba, scandal, explicatii.
E doar un ''fi'', insa lipsa de reactie reflecta nivelul de interes al multora care au posibilitatea sa faca o schimbare, dat fiind faptul ca au titluri, si nu o fac.
Hai ca Lari era plecat, Azzido se ocupa cu partea tehnica, pe Dragoshel l-am deranjat dintr-un proiect ca sa posteze, dar in rest sunt 3 miliarde de redactori !!!
Unul n-a intervenit. Toti cred ca sunt la meci sa ne dea livetext.
**** Dinamo!
da nu l-am facut eu atunci cand mi-ai zis?? sau nu era asta.
gata
O sa va rog sa nu postati vreo cronica de meci, o sa arunc eu 3-4 paragrafe dupa meci.
da nu l-am facut eu atunci cand mi-ai zis?? sau nu era asta.
gata
pai ma, eu nu m-am bagat sa modific initial pt ca aveam impresia ca ai modificat tu, de aici si "lipsa" de reactie.
pm me sau d***@***
Cristi, pune aici o lista cu toti care au acces la admin, adica aia care pot publica articole, ca sa stie lumea cu cine sa vorbeasca.
pai ma, eu nu m-am bagat sa modific initial pt ca aveam impresia ca ai modificat tu, de aici si "lipsa" de reactie.
Pai nici n-am zis de tine sau Dragoshel si nici nu ma gandeam. ![]()
Haaaiiiiidiii, bre, cu materialele despre Euro! ![]()
Se repeta partea asta in articolul despre Romania - Austria:
"Acesta a fost cel de-al noualea meci dintre cele două echipe. Romania a câștigat de trei ori: 4-1, la Bucuresti, in 8 mai 1932 (in Cupa Europei Centrale), 1-0, la Linz, in 16 octombrie 1932 (in Cupa Europei Centrale) si 4-0 in 10 septembrie 1986, la Bucuresti.
Austria s-a impus de două ori: 4-1 in primul meci din istorie, 20 mai 1924, la Paris (joc amical), si 2-1 in 1 aprilie 2008, la Klagenfurt (in preliminariile Campionatului Mondial din 2010).
Alte patru jocuri s-au incheiat la egalitate: 1-1, in 1 mai 1968, la Linz (partidă amicală), 1-1, in 3 septembrie 1972, la Craiova (meci amical), 0-0, in 18 noiembrie 1987, la Viena (ultimul meci din preliminariile Campionatului European din 1988; dacă ar fi câștigat, "tricolorii" s-ar fi calificat la turneul final) si 1-1, in 9 septembrie 2008, la Bucuresti (in preliminariile Campionatului Mondial din 2010)."
vad ca a modificat cineva intre timp
scrie cineva vreun articol special de 7 iunie? 65 de ani de la infiintarea clubului?