FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1808182838497»
I.N.Money12.03.2012 19:04

A umblat Lari, ciordisem ceva, dar mi-a luat fata.

Lari12.03.2012 19:10

SORRY, m-am gandit ca intai munca si dup-aia trancaneala. :blush:

Dragoshel12.03.2012 19:12

a zis ca lipseste. deja se crede sef, ne controleaza :))

 

ps: am pus io ala cu notele jucatorilor

Lari12.03.2012 19:27

Se zice bucatar, bai, nu chef. V-a mai invatat ProTVu' un cuvant... :gathering:

Lari14.03.2012 03:06

1. Costi, de ce nu pui, frate, cateva randuri despre conferinta de presa a ASR si filmuletu' de pe youtube si aici?

 

2. E posibil sa se anunte revenirea in Ghencea astazi. Eu nu voi fi online decat dupa ora 18:00, deci rog pe care e in zona sa posteze o chestie cat mai neutra, sa atragem iarasi comentarii atat ale celor anti, cat si ale celor pro.

 

3. Ma bucur enorm ca articolul lui Blindica a fost comentat de oameni care nu au mai dat cu tastatura-n site de o groaza de vreme. Sper ca trendul sa continue.

 

4. Ma chinui de saptamana trecuta sa scriu un articol despre invitatia la protest anti-FRF/LPF adresata de presa suporterilor, da' n-am avut timp. Joi sper sa se intample minunea, desi iar va fi a cinshpea zi dupa ce trece baba cu colaci. :wall:

 

5. Adrian (mai) are acces la topicele astea? Daca da, o sa citeasca singurel ca nimeni din cei carora le-am adresat invitatii scrise sa bage articole nu mi-a raspuns (ma refer la cei de care imi scrisesei matale, Adriane). Daca Adrian nu (mai) are acces aici, rog pe careva care mai sta pe mess sa-i spuna si acest lucru. Multumesc.

 

6. Am o lista cu zilelele de nastere ale jucatorilor Stelei. Cum facem sa repostam materiale cu ei, de ziua lor?

 

Referitor la asta, rog pe cineva cu acces unde trebuie, sa-l scoata pe Razvan Ochirosii de pe lista cu "aniversatii zilei" (sau cum se numeste widgetu' ala din dreapta, de pe prima pagina) si sa-l bage pe Boloni, la data de 11 martie (1953). Daca nu stiti ce sa scrieti despre el, luati date statistice de pe wiki sau de pe Romanian Soccer.

 

MULTZAM! :beer2:

Dragoshel14.03.2012 07:48

5. i-am lasat un pm pe mess

 

6. te ajut eu, doar ca ajung acasa dupa 19:00

Costi14.03.2012 08:09

1. ca nu am mai avut timp, poate urca oricine articolul asta http://www.revistaultra.ro/intern/conferin...ani-13-03-2012/

Dragoshel14.03.2012 08:20

imediat.

*Alecs*14.03.2012 10:27
2. E posibil sa se anunte revenirea in Ghencea astazi. Eu nu voi fi online decat dupa ora 18:00, deci rog pe care e in zona sa posteze o chestie cat mai neutra, sa atragem iarasi comentarii atat ale celor anti, cat si ale celor pro.

 

Daca se anunta revenirea in Ghencea, sa bagati si declaratiile alea cu "imi e rusine cu Ghencea, Arena Nationala e casa noastra blah blah beeeh beeeh"

Costi14.03.2012 13:51
Azzido14.03.2012 14:16
Referitor la asta, rog pe cineva cu acces unde trebuie, sa-l scoata pe Razvan Ochirosii de pe lista cu "aniversatii zilei" (sau cum se numeste widgetu' ala din dreapta, de pe prima pagina) si sa-l bage pe Boloni, la data de 11 martie (1953). Daca nu stiti ce sa scrieti despre el, luati date statistice de pe wiki sau de pe Romanian Soccer.

 

MULTZAM! :beer2:

rezolvat

Lari14.03.2012 16:07

Baaai, sunteti niste comori la casa omului! :yes: Si ma bucur ca nu tre' sa sap nici mult pentru voi! :thumbup:

 

La faza cu lista cu zile de nastere, o sa incerc sa fiu eu cat mai pe faza cu ele.

 

O sa va rog sa-i dati iar lui Adrian acces acilea, ca e om de baza la recrutarea de personal pentru redactori. Ma gandesc ca e mai bine ca procesu' asta sa se intample in vazu' tuturor, ca poate noua ne scapa ceva, poate aveti voi idei mai bune, de-astea...

 

Sar'naaa!!! :beer2:

Costi14.03.2012 17:47

@lari,

 

tu ai lista de la gandalf? ca eu aveam o lista, i-am dat-o lui mo, dar s-a cam blocat atunci totul...

Dragoshel14.03.2012 18:40

Lari da un buzz pe mess cand vrei sa pun alea sau sa te ajut cu ceva :)

Lari14.03.2012 19:03

Bai, normal ca am lista, ca altfel nu mai vorbeam de ea. :whistle:

 

Costi, Dragoshel, v-o trimit pe mail. Daca o mai vrea cineva sa dea un semn. O sa vorbesc io cu Dragoshel si Costi sa v-o trimita si voua. :hump:

blindica14.03.2012 20:49

Putin offtopic : imi da un sentiment placut sa vad peste 1100 de vizualizari si 4 pg de comentarii pe forum la articolul ''Ultimul meci in libertate'',asa ca multumesc pentru ocazia de a posta,dar si pentru faptul ca v-ati implicat in comentarii. :drunk:

Costi14.03.2012 21:07

Mie mi se pare foarte tare ce s-a facut pe subiectul respectiv, ar trebui sa fie un exemplu despre cum ar trebui tratat un subiect pe viitor

Lari22.03.2012 14:53

Suntem baieti gigea si nui uitam de live video, da? :thumbup:

Dragoshel22.03.2012 19:26

deja pica situl si nici n-a inceput meciul:)

Lari22.03.2012 19:29
:w00t:

make_more_money.jpg

*Alecs*26.03.2012 11:47

Daca scrieti sau postati articol despre Dinu Gheorghe la Steaua, sa bagati si astea poate lumea a uitat:

 

Dinu Gheorghe rade de Ciobanul

 

Presedintele giulestenilor, Dinu Gheorghe, a prefatat derbiul Steaua - Rapid de pe Arena Nationala si l-a ironizat pe Ciobanul, care a declarat ca-si va taia capul daca Surdu marcheaza impotriva "ros-albastrilor".

"La ora jocului cu Steaua vom avea un plus in fata lor, pentru ca noi deja vom avea doua partide disputate pe National. Important este sa vina lumea la stadion.

Ciobanul nu-si va taia sigur capul daca va marca Surdu. Poate doar o oaie.", a declarat Dinu "Vama" la Sport.ro.

 

"Pe Dinu Gheorghe il credeam prieten, dar el in loc să se apropie iși dă importanță. E un dobitoc! Eu nu vreau cearta vreau să fiu prieten, dar cind incepe cu asemenea lucruri, poate-l injur, poate că data viitoare cind il prind la cafenea il scuip.

Am oi in curte, eu le cresc, eu le mulg, e adevarat. Dar treaba asta doar eu am voie să o spun, nu el! Eu nu vorbesc despre cocaina din zarzavatul lui de la v-ama da?!", a zis Ciobanul la gsp TV.

 

"Dinu Gheorghe nici macar nu m-a enervat, el este un obraznic, un nimic. Dacă este un nimeni, nu poate să facă declaratii despre mine, nu suntem pe aceeasi Balanță. Eu sunt europarlamentar, am facut ceva pe spatele meu, dar el a depins tot timpul de bugete, acum stă in fotbal ca să se steargă ce a facut pe la Vami", a spus Ciobanul.

 

:)

Lari26.03.2012 12:49

Sau, cu voia tuturor, http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/6778/ :look:

 

Ori: http://blog.prosport.ro/Mihai-ciuca/dinu-v...licatie-9436918

 

Dar eu sunt de parere sa nu repezim ca Gigi la curu' oii si sa vedem ceva oficial.

Costi26.03.2012 16:11

Dragos Popescu este un baiat care face un film documentar despre razboiul dintre suporteri/Gigi. Se chinuie la el de ceva vreme si a strans destul de mult material pana acum. Ar vrea, de asemenea, sa discute cu unii dintre voi. Ce ziceti, care va bagati? Va atasez mesajul lui :

 

Salut, Costi, din nou,

 

mi-am adus aminte, e ceva ce doream sa-ti spun de mai multa vreme. Crezi ca unii dintre baietii care scriu foarte frumos pe fcsteaua.ro ar fi de acord sa vorbeasca cu mine? Si aici ma refer la Lari, Gandalf, the Radical, LDS, Tupac Amaru, INMoney, Stix, Ovidiu, ma rog ar mai fi si altii, dar sa ne oprim aici.

 

Mersi, Dragos

Lari01.04.2012 22:29

@Azzido

Se poate, te rog, ca cei care au acces la postat de articole sa primeasca si la setarea meciului urmator? Multzam! :beer2:

Lari02.04.2012 23:35

N-o sa fiu disponibil decat de pe ora 15 incolo, deci o sa va rog sa postati in cel mai scurt timp si pe situ' nostru stirea cu verdictu' in cazul "Valiza". :beer2:

«1808182838497»