A umblat Lari, ciordisem ceva, dar mi-a luat fata.
A umblat Lari, ciordisem ceva, dar mi-a luat fata.
SORRY, m-am gandit ca intai munca si dup-aia trancaneala. ![]()
a zis ca lipseste. deja se crede sef, ne controleaza ![]()
ps: am pus io ala cu notele jucatorilor
Se zice bucatar, bai, nu chef. V-a mai invatat ProTVu' un cuvant... ![]()
1. Costi, de ce nu pui, frate, cateva randuri despre conferinta de presa a ASR si filmuletu' de pe youtube si aici?
2. E posibil sa se anunte revenirea in Ghencea astazi. Eu nu voi fi online decat dupa ora 18:00, deci rog pe care e in zona sa posteze o chestie cat mai neutra, sa atragem iarasi comentarii atat ale celor anti, cat si ale celor pro.
3. Ma bucur enorm ca articolul lui Blindica a fost comentat de oameni care nu au mai dat cu tastatura-n site de o groaza de vreme. Sper ca trendul sa continue.
4. Ma chinui de saptamana trecuta sa scriu un articol despre invitatia la protest anti-FRF/LPF adresata de presa suporterilor, da' n-am avut timp. Joi sper sa se intample minunea, desi iar va fi a cinshpea zi dupa ce trece baba cu colaci. ![]()
5. Adrian (mai) are acces la topicele astea? Daca da, o sa citeasca singurel ca nimeni din cei carora le-am adresat invitatii scrise sa bage articole nu mi-a raspuns (ma refer la cei de care imi scrisesei matale, Adriane). Daca Adrian nu (mai) are acces aici, rog pe careva care mai sta pe mess sa-i spuna si acest lucru. Multumesc.
6. Am o lista cu zilelele de nastere ale jucatorilor Stelei. Cum facem sa repostam materiale cu ei, de ziua lor?
Referitor la asta, rog pe cineva cu acces unde trebuie, sa-l scoata pe Razvan Ochirosii de pe lista cu "aniversatii zilei" (sau cum se numeste widgetu' ala din dreapta, de pe prima pagina) si sa-l bage pe Boloni, la data de 11 martie (1953). Daca nu stiti ce sa scrieti despre el, luati date statistice de pe wiki sau de pe Romanian Soccer.
MULTZAM! ![]()
5. i-am lasat un pm pe mess
6. te ajut eu, doar ca ajung acasa dupa 19:00
1. ca nu am mai avut timp, poate urca oricine articolul asta http://www.revistaultra.ro/intern/conferin...ani-13-03-2012/
imediat.
2. E posibil sa se anunte revenirea in Ghencea astazi. Eu nu voi fi online decat dupa ora 18:00, deci rog pe care e in zona sa posteze o chestie cat mai neutra, sa atragem iarasi comentarii atat ale celor anti, cat si ale celor pro.
Daca se anunta revenirea in Ghencea, sa bagati si declaratiile alea cu "imi e rusine cu Ghencea, Arena Nationala e casa noastra blah blah beeeh beeeh"
Referitor la asta, rog pe cineva cu acces unde trebuie, sa-l scoata pe Razvan Ochirosii de pe lista cu "aniversatii zilei" (sau cum se numeste widgetu' ala din dreapta, de pe prima pagina) si sa-l bage pe Boloni, la data de 11 martie (1953). Daca nu stiti ce sa scrieti despre el, luati date statistice de pe wiki sau de pe Romanian Soccer.
MULTZAM!
rezolvat
Baaai, sunteti niste comori la casa omului!
Si ma bucur ca nu tre' sa sap nici mult pentru voi! ![]()
La faza cu lista cu zile de nastere, o sa incerc sa fiu eu cat mai pe faza cu ele.
O sa va rog sa-i dati iar lui Adrian acces acilea, ca e om de baza la recrutarea de personal pentru redactori. Ma gandesc ca e mai bine ca procesu' asta sa se intample in vazu' tuturor, ca poate noua ne scapa ceva, poate aveti voi idei mai bune, de-astea...
Sar'naaa!!! ![]()
@lari,
tu ai lista de la gandalf? ca eu aveam o lista, i-am dat-o lui mo, dar s-a cam blocat atunci totul...
Lari da un buzz pe mess cand vrei sa pun alea sau sa te ajut cu ceva ![]()
Bai, normal ca am lista, ca altfel nu mai vorbeam de ea. ![]()
Costi, Dragoshel, v-o trimit pe mail. Daca o mai vrea cineva sa dea un semn. O sa vorbesc io cu Dragoshel si Costi sa v-o trimita si voua. ![]()
Putin offtopic : imi da un sentiment placut sa vad peste 1100 de vizualizari si 4 pg de comentarii pe forum la articolul ''Ultimul meci in libertate'',asa ca multumesc pentru ocazia de a posta,dar si pentru faptul ca v-ati implicat in comentarii. ![]()
Mie mi se pare foarte tare ce s-a facut pe subiectul respectiv, ar trebui sa fie un exemplu despre cum ar trebui tratat un subiect pe viitor
Suntem baieti gigea si nui uitam de live video, da? ![]()
deja pica situl si nici n-a inceput meciul:)
Daca scrieti sau postati articol despre Dinu Gheorghe la Steaua, sa bagati si astea poate lumea a uitat:
Dinu Gheorghe rade de Ciobanul
Presedintele giulestenilor, Dinu Gheorghe, a prefatat derbiul Steaua - Rapid de pe Arena Nationala si l-a ironizat pe Ciobanul, care a declarat ca-si va taia capul daca Surdu marcheaza impotriva "ros-albastrilor".
"La ora jocului cu Steaua vom avea un plus in fata lor, pentru ca noi deja vom avea doua partide disputate pe National. Important este sa vina lumea la stadion.
Ciobanul nu-si va taia sigur capul daca va marca Surdu. Poate doar o oaie.", a declarat Dinu "Vama" la Sport.ro.
"Pe Dinu Gheorghe il credeam prieten, dar el in loc să se apropie iși dă importanță. E un dobitoc! Eu nu vreau cearta vreau să fiu prieten, dar cind incepe cu asemenea lucruri, poate-l injur, poate că data viitoare cind il prind la cafenea il scuip.
Am oi in curte, eu le cresc, eu le mulg, e adevarat. Dar treaba asta doar eu am voie să o spun, nu el! Eu nu vorbesc despre cocaina din zarzavatul lui de la v-ama da?!", a zis Ciobanul la gsp TV.
"Dinu Gheorghe nici macar nu m-a enervat, el este un obraznic, un nimic. Dacă este un nimeni, nu poate să facă declaratii despre mine, nu suntem pe aceeasi Balanță. Eu sunt europarlamentar, am facut ceva pe spatele meu, dar el a depins tot timpul de bugete, acum stă in fotbal ca să se steargă ce a facut pe la Vami", a spus Ciobanul.
![]()
Sau, cu voia tuturor, http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/6778/ ![]()
Ori: http://blog.prosport.ro/Mihai-ciuca/dinu-v...licatie-9436918
Dar eu sunt de parere sa nu repezim ca Gigi la curu' oii si sa vedem ceva oficial.
Dragos Popescu este un baiat care face un film documentar despre razboiul dintre suporteri/Gigi. Se chinuie la el de ceva vreme si a strans destul de mult material pana acum. Ar vrea, de asemenea, sa discute cu unii dintre voi. Ce ziceti, care va bagati? Va atasez mesajul lui :
Salut, Costi, din nou,
mi-am adus aminte, e ceva ce doream sa-ti spun de mai multa vreme. Crezi ca unii dintre baietii care scriu foarte frumos pe fcsteaua.ro ar fi de acord sa vorbeasca cu mine? Si aici ma refer la Lari, Gandalf, the Radical, LDS, Tupac Amaru, INMoney, Stix, Ovidiu, ma rog ar mai fi si altii, dar sa ne oprim aici.
Mersi, Dragos
@Azzido
Se poate, te rog, ca cei care au acces la postat de articole sa primeasca si la setarea meciului urmator? Multzam! ![]()
N-o sa fiu disponibil decat de pe ora 15 incolo, deci o sa va rog sa postati in cel mai scurt timp si pe situ' nostru stirea cu verdictu' in cazul "Valiza". ![]()