Eu nu am cum.
Incearca si pe grupu' de yahoo, poate s-o gasi vreun pensionar de p-acolo sa faca ceva. ![]()
Eu nu am cum.
Incearca si pe grupu' de yahoo, poate s-o gasi vreun pensionar de p-acolo sa faca ceva. ![]()
daca scrie careva ceva, inlocuiti ala pus de mine.
Mai vrea cineva sa scrie despre meciurile de la Euro? Ma ofer sa si postez articolele daca nu aveti acces la admin.
Eu sunt cam in pom cu timpul si le pun destul de tarziu.
Din pacate, eu nu am timp nici sa... In fine, nu e treaba voastra! ![]()
In limita timpului disponibil, ma ofer sa postez si eu ORICE FEL de materiale, daca are careva entuziasm.
din cate vad lumea nu se inghesuie, deci Marius..go 4 it !
Scriu si eu ceva despre Polonia v Rusia, voi copia textul acolo, ca toti userii.
Multumim pentru articol!
Daca articolul corespunde cerintelor FCSTEAUA.RO, el va fi publicat in cel mai scurt timp posibil.
Am trimis.
Eu am acces la butoanele care permit asa ceva? Ca nu le vad, la o aruncatura de ochi.
Ce butoane? Descrie ceva mai elaborat, te rugam, ocluziunea intestinala care este. ![]()
Eu am acces la butoanele care permit asa ceva? Ca nu le vad, la o aruncatura de ochi.
vin pe email, dar le primesc doar anumite persoane. pe ce adresa de mail vrei sa vina ?
u***@***
te-am adaugat in lista.
o sa-ti vina pe mail notificari cand cineva scrie un articol la http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...mode/UserWrite/
poti sa faci si un test. de verificat si folderele spam/bulk
@Lari
acum ceva timp cereai conferinta de presa a lui Hagi.
am gasit-o intamplator prin calculator.
Hagi, conferinta de presa demisie de la Steaua from Crsftw on Vimeo.
<iframe src="http://player.vimeo.com/video/44067812" width="500" height="275" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen></iframe> <p><a href="http://vimeo.com/44067812">Hagi, conferinta de presa demisie de la Steaua</a> from <a href="http://vimeo.com/user3441683">Crsftw</a> on <a href="http://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>
O cauta careva sau facem noi un articol?
Intreb, pentru ca imi suna cunoscut subiectu'... ![]()
Joi si vineri ma ocup eu LIVE VIDEO la sferturile Euro 2012.
Are cine sa se ocupe de chestia asta sambata si duminica?
Ar presupune crearea unui articol cu vreo ora inainte de meci care sa contina acel cod embed (va indic eu de unde se ciordeste) si, dupa aceea, un doctorat a la Ponta dupa Mediafax/Agerpres/Onlinesport/MagyarSport etc.
Ca e stupid sa facem sambata si duminica - cand vreti voi - si sa stau io degeaba joi si vineri. ![]()
Deci?
as putea sa ma ocup eu, dar sper sa nu intervina ceva intre timp.
a se traduce: nu sunt sigur
1oane, daca ai fost la marsul ala cu Unirea, baga si aici ceva, sa dam dovada de consecventa. ![]()
O s-apara si alea. Sper.
Cine mai vrea sa se implice pe partea redactionala, dati un semn, va rog, pe acest topic. Pentru inceput, ar fi ok si sa postam macar articole din presa. Daca ar avea si cateva randuri de prezentare CRITICA (ca aici, de pilda) ar fi IDEAL. In functie de cum va merge treaba, putem sa facem si altele.
S-a ajuns atat de jos (din punct de vedere redactional), incat se pune serios problema punerii lacatului. Deci ori ne implicam (cat poate fiecare, evident), ori intram in carantina pana cand... nu stiu... pestele 2gi va fi gatit pe tigaia DNA, or shit.
Sunt cu tine, ma. Ti-am zis doar, pana la capat si dincolo!
Apropo, cum e sa-l ai sef pe Elwis? Te simti ca un mic rock-star? ![]()
Elwis n-o sa fie in viata lui sef la nimic. Cu atat mai putin la mafiotii aia. ![]()
Plecat pana sambata noapte.
Poate va faceti mila si de prima pagina, sa mai puneti si voi 1-2 articole noi, macar, pana atunci.
Joga Bonito mi-a scris, dorind sa aplice pentru postul de redactor. DA sau NU?\
Eu votez pentru DA.
Joga Bonito mi-a scris, dorind sa aplice pentru postul de redactor. DA sau NU?\
Eu votez pentru DA.
Eu zic sa nu te grabesti. Lasa-l sa scrie cateva articole si apoi decizi. Iti mai amintesti ca tu ai fost acceptat dupa aproape doua luni?
Erau alte vremuri, dupa umila mea parere, nene Virgile: cum-necum exista o redactie, se scriau si 3 articole/zi la mijloc de saptamana, etc, etc, etc.
Sunt de parere ca ar trebui sa dam dovada de deschidere, mai ales in cazul userilor vechi, cum este Joga. Omu' scrie corect, nu intra in clisee, isi construieste corect argumentele (nu la "discutiile" cu mozii am facut referire aici)...
In definitiv, accesele se iau la fel de usor pe cat sunt de dat, nu e o problema. Si nu avem nimic de pierdut, tinand cont de criza de trafic a sitului, de criza de oameni care sa se implice. Poate asa vor prinde si altii curaj.
Opinia matale, nene Virgile, e perfect justificata, nu ma intelege gresit, te rog. Insa mie mi se pare trist ca acest site a ajuns sa traiasca doar din copy & paste-uri ale materialelor din presa. ![]()
Alte pareri, oameni buni?