FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1838485868797»
Lari06.06.2012 17:32

Eu nu am cum.

 

Incearca si pe grupu' de yahoo, poate s-o gasi vreun pensionar de p-acolo sa faca ceva. :D

Dragoshel07.06.2012 08:31

daca scrie careva ceva, inlocuiti ala pus de mine.

Marius12.06.2012 15:19

Mai vrea cineva sa scrie despre meciurile de la Euro? Ma ofer sa si postez articolele daca nu aveti acces la admin.

 

Eu sunt cam in pom cu timpul si le pun destul de tarziu.

Lari12.06.2012 15:30

Din pacate, eu nu am timp nici sa... In fine, nu e treaba voastra! :D

 

In limita timpului disponibil, ma ofer sa postez si eu ORICE FEL de materiale, daca are careva entuziasm.

Azzido12.06.2012 18:11

din cate vad lumea nu se inghesuie, deci Marius..go 4 it !

blindica12.06.2012 20:44

Scriu si eu ceva despre Polonia v Rusia, voi copia textul acolo, ca toti userii.

blindica12.06.2012 21:07

Multumim pentru articol!

Daca articolul corespunde cerintelor FCSTEAUA.RO, el va fi publicat in cel mai scurt timp posibil.

 

Am trimis.

1on12.06.2012 23:19

Eu am acces la butoanele care permit asa ceva? Ca nu le vad, la o aruncatura de ochi.

Lari12.06.2012 23:56

Ce butoane? Descrie ceva mai elaborat, te rugam, ocluziunea intestinala care este. :huh:

Azzido13.06.2012 03:35
Eu am acces la butoanele care permit asa ceva? Ca nu le vad, la o aruncatura de ochi.

vin pe email, dar le primesc doar anumite persoane. pe ce adresa de mail vrei sa vina ?

1on13.06.2012 06:21

u***@***

Azzido13.06.2012 12:06

te-am adaugat in lista.

o sa-ti vina pe mail notificari cand cineva scrie un articol la http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...mode/UserWrite/

 

poti sa faci si un test. de verificat si folderele spam/bulk

Azzido15.06.2012 03:07

@Lari

acum ceva timp cereai conferinta de presa a lui Hagi.

am gasit-o intamplator prin calculator.

 

Hagi, conferinta de presa demisie de la Steaua from Crsftw on Vimeo.

 

<iframe src="http://player.vimeo.com/video/44067812" width="500" height="275" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen></iframe> <p><a href="http://vimeo.com/44067812">Hagi, conferinta de presa demisie de la Steaua</a> from <a href="http://vimeo.com/user3441683">Crsftw</a> on <a href="http://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

Lari15.06.2012 17:39

O cauta careva sau facem noi un articol?

 

Intreb, pentru ca imi suna cunoscut subiectu'... :look:

Lari20.06.2012 23:55

Joi si vineri ma ocup eu LIVE VIDEO la sferturile Euro 2012.

 

Are cine sa se ocupe de chestia asta sambata si duminica?

 

Ar presupune crearea unui articol cu vreo ora inainte de meci care sa contina acel cod embed (va indic eu de unde se ciordeste) si, dupa aceea, un doctorat a la Ponta dupa Mediafax/Agerpres/Onlinesport/MagyarSport etc.

 

Ca e stupid sa facem sambata si duminica - cand vreti voi - si sa stau io degeaba joi si vineri. :alcoholic:

 

Deci?

Azzido21.06.2012 09:35

as putea sa ma ocup eu, dar sper sa nu intervina ceva intre timp.

a se traduce: nu sunt sigur

Lari28.06.2012 12:55

1oane, daca ai fost la marsul ala cu Unirea, baga si aici ceva, sa dam dovada de consecventa. :thumbsup:

1on28.06.2012 20:10

O s-apara si alea. Sper.

Lari10.07.2012 01:19

Cine mai vrea sa se implice pe partea redactionala, dati un semn, va rog, pe acest topic. Pentru inceput, ar fi ok si sa postam macar articole din presa. Daca ar avea si cateva randuri de prezentare CRITICA (ca aici, de pilda) ar fi IDEAL. In functie de cum va merge treaba, putem sa facem si altele.

 

S-a ajuns atat de jos (din punct de vedere redactional), incat se pune serios problema punerii lacatului. Deci ori ne implicam (cat poate fiecare, evident), ori intram in carantina pana cand... nu stiu... pestele 2gi va fi gatit pe tigaia DNA, or shit.

 

Marius10.07.2012 12:53

Sunt cu tine, ma. Ti-am zis doar, pana la capat si dincolo!

 

Apropo, cum e sa-l ai sef pe Elwis? Te simti ca un mic rock-star? :D

Lari10.07.2012 22:00

Elwis n-o sa fie in viata lui sef la nimic. Cu atat mai putin la mafiotii aia. ;)

 

Plecat pana sambata noapte.

 

Poate va faceti mila si de prima pagina, sa mai puneti si voi 1-2 articole noi, macar, pana atunci.

 

 

gio_stgloria11.07.2012 01:29
Lari30.07.2012 21:41

Joga Bonito mi-a scris, dorind sa aplice pentru postul de redactor. DA sau NU?\

 

Eu votez pentru DA.

Virgil30.07.2012 22:10
Joga Bonito mi-a scris, dorind sa aplice pentru postul de redactor. DA sau NU?\

 

Eu votez pentru DA.

 

Eu zic sa nu te grabesti. Lasa-l sa scrie cateva articole si apoi decizi. Iti mai amintesti ca tu ai fost acceptat dupa aproape doua luni?

Lari30.07.2012 22:18

Erau alte vremuri, dupa umila mea parere, nene Virgile: cum-necum exista o redactie, se scriau si 3 articole/zi la mijloc de saptamana, etc, etc, etc.

 

Sunt de parere ca ar trebui sa dam dovada de deschidere, mai ales in cazul userilor vechi, cum este Joga. Omu' scrie corect, nu intra in clisee, isi construieste corect argumentele (nu la "discutiile" cu mozii am facut referire aici)...

 

In definitiv, accesele se iau la fel de usor pe cat sunt de dat, nu e o problema. Si nu avem nimic de pierdut, tinand cont de criza de trafic a sitului, de criza de oameni care sa se implice. Poate asa vor prinde si altii curaj.

 

Opinia matale, nene Virgile, e perfect justificata, nu ma intelege gresit, te rog. Insa mie mi se pare trist ca acest site a ajuns sa traiasca doar din copy & paste-uri ale materialelor din presa. :no:

 

Alte pareri, oameni buni?

«1838485868797»