Spor la scris si... multa sanatate cu ocazia zilei tale de nastere!
Spor la scris si... multa sanatate cu ocazia zilei tale de nastere!
Mersi la fel!
Ne mai uitam si la nationala lu' ne-a Piti? Urc asta (sau cine vede, daca e sa nu mai fiu online)? http://www.onlinesport.ro/fotbal/echipa-na...ilor-nid-89035/
Sincer, mi-e dor de dezbaterile pe tema "nea pitzi".
Fac eu avancronica la Steaua - Ceahlaul pana imi vine inspiratia pentru un articol. Ok?
Salut, pot sa fac eu avancronica pentru meciul cu lituanienii, de joi seara?
Cum interesul pentru aceasta partida europeana e la cote minime, o sa incerc sa hiperbolizez putin situatia cu informatii actualizate despre echipa adversa (necunoscuta pentru 99% dintre stelisti), obiective turistice, poze, cultura lituaniana, poate si 1-2 paralele cu alte meciuri europene din campaniile trecute, curiozitati, statistici etc.
OK? Chiar daca meciul se anunta unul lipsit de miza (sau asa pare), macar sa-i facem fericiti pe cei care vor face deplasarea sau pur si simplu, sa alimentam curiozitatea suporterilor cu ceva inedit...
obiective turistice, poze, cultura lituaniana, poate si 1-2 paralele cu alte meciuri europene din campaniile trecute, curiozitati, statistici etc.
Suna super.
Felicitari pentru idee!
Ia fii atent si aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Baltic_Way inspre a compara unitatea de care au dat dovada lituanienii si aia de care dau dovada si romanii si stelistii.
La avancronici si cronici, cum e lipsa cronica de implicare/entuziasm, scrieti doar "ma ocup eu de cutare" si misiunea e a voastra. ![]()
"Numai" cereti voe, ca e anacronic. ![]()
Ce mana rapida ai 1oane! Cea mai rapida! ![]()
Degetul e suficient, nu toata mana. ![]()
PS: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=640590
SÍC!
va rog sa nu mai abuzati de butonul ala de thanks
Salut, fac eu cronicameciului de maine fiindca am ajuns sa cunosc cat de cat adversarul. Daca intervine ceva si nu reusesc, va anunt maine din timp... sau eventual daca se ofera altcineva.
Lari, ai putea sa pui o barza logo? ![]()
Joga, avancronica ta ruleaza!
Lari, ai putea sa pui o barza logo?![]()
Gata. ![]()
Maine o sa fiu pe drumuri mai toata ziua, dar sunt sigur ca ajung acasa pe la 8. Deci fie pe mail, fie prin PM, ca de obicei. ![]()
Joga, avancronica ta ruleaza!
Nuuu maaaai incuraja, bai, toti amatorii, maine-poimaine nu mai scapam de ei.
Ce bine-ar fi... ![]()
BRAVO, Joga! ![]()
va rog sa nu mai abuzati de butonul ala de thanks
Gata, nu mai fac. Promit! ![]()
@Azzido
@Dragoshel
Aveti chef/timp sa puneti un widget d-ala si cu Stefan Iovan? Ca azi e ziua lui...
da, imediat.
Diacriticele!
rezolvat. merge live video?
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...8562&st=100
I-am inviat un pic topicul lui Tanase, s-a nimerit insa sa fie ultimul comment de pe pagina.
Daca nu intri mult timp pe un topic si nu selectezi ultima pagina, te directioneaza la ultima postare necitita?
Intreb pentru ca ma interesa sa citeasca mai multi forumisti statistica, mini-articolul respectiv si vreau sa stiu daca sa-l mut pe ultima pagina sau nu.
Rezolvat.
da, te duce la ultima postare citita de tine.
Bre', e misto cronica de dupa meci, dar eu propun sa scrieti ''Rosso-blu'', asa-i corect in italiana.
![]()
Mi-am dat seama de greseala imediat ce a fost postata cronica si i-am trimis mesaj lui Lari. Si eu am avut in minte varianta corecta, doar ca am scris in graba.
blindica, te ocupi tu de cronica meciului cu Vaslui? Eu vreau sa ma concentrez la un articol anti-becali...
da, imediat.
Larry vine cu ideea, Dragoshel o implementeaza pe jumate, iar eu finalizez cu sut...in bara.
Ce mai tare echipa !