FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1747576777897»
Costi04.11.2011 16:36
Articolele despre Steaua sunt si portretele scrise de Filip si nu-s sute de comentarii.

 

Pai tocmai, ca din punctul de vedere al lui Azzido, alea nu sunt despre Steaua. Alea sunt despre istorie, despre niste oameni. Steaua=prezentul. Iliesta, jucatorii, Macabi, nu Ciobanul.

Alex04.11.2011 16:54

Eu nu stiu sa fac poll Lari.

 

Daca stii chiar te rog.

 

Intrebarile sunt simple si au fost expuse de mai multa vreme.

 

Si continuu sa cred ca acest site ar trebui sa devina unul exclusivist. Putem daca vreti sa ne facem alt site de trolling din care sa castigam bani. Eu sincer nu consider acest site al TUTUROR stelistilor de pe planeta. Ca daca ar fi asa atunci nu am mai bana pe nimeni ca doar TOTI au dreptul la o parere.

 

Ar trebui sa fie site-ul stelistilor care merita. Iar dupa atatia ani, consider ca noi putem defini ce stelisti merita si care nu. Restul sa isi gaseasca parteneri de discutii pe psp,gsp,pornosport.ro unde oricum huliganii sunt de vina, MU.IE AISS, etc,etc

Lari04.11.2011 16:56

Deschizi un nou topic si vei vedea optiunea de a crea un nou sondaj (ca sa nu trolluim threadu' asta).

 

Daca nu te descurci, baga aci intrebarile si ne ocupam noi.

MoWeed04.11.2011 17:09

Si precizeaza ca fiecare sa-si argumenteze raspunsul

Azzido04.11.2011 17:49

bun, ca sa nu-si mai dea si alti membri demisia din AISS, m-am hotarat sa-mi dau eu ban :)

!!! spuneti-i lui Adi sa nu plece in Londra :))

Lari04.11.2011 18:33

Stanici, iar ai baut, mah, cu Azzido?

 

Cristi, nu te prosti, ca nu-ti sta bine! :yes:

 

Becalistule! :punk:

Alex04.11.2011 18:47
Lari06.11.2011 21:08

Stiu ca am busit codurile html. Incerc sa rezolv.

*Alecs*06.11.2011 21:29

Lari, ideea e buna sa faci 3 cronici separate intr-una singura, dar e prea lunga si nu o sa stea nimeni sa o citeasca pe toata si prin urmare nici nu o sa schimbi convingerile cuiva. Cred ca era mai eficient daca in loc de minut cu minut, ar fi aparut pentru fiecare categorie o concluzie finala de 10-15 randuri.

No offence! :beer2:

Lari06.11.2011 21:40

Iti multumesc pentru observatii, nu are cum sa ma deranjeze vreo critica de-a ta, ori de-a oricui din aceasta "zona".

 

Am vrut de mult, mult timp sa fac asa ceva si am scris pe masura ce se derula meciu', nu am tinut cont de lungimea textului. Tocmai pentru ca stiam ca va iesi "lunguiatza" am pus atatea spatii, m-am chinuit sa le colorez & all.

 

Oricum nu cred ca voi mai avea timpul necesar in perioada urmatoare sa fac asa ceva, deci...

 

Inca o data, MULTZAM! :beer2:

 

 

Lari20.11.2011 19:23

Din cate-am inteles, o sa faca Marius cronica de meci, pentru meciu' cu Ceahlau', din meciu' de la Piatra Neamt.

 

Abia astept sa vad cu explicatii cretine o sa vina... :bananadance:

 

P.S. Mariuse, sa postezi textul in locul unde e acu' ala cu Ceahlaul - Steaua. ;)

*Alecs*21.11.2011 18:00

In razboiul de imagine pe care il ducem ar fi bine venit un articol/comunicat cu privire la declaratia data astazi de cioban jurnalistilor stransi in fata cladirii din zona Victoriei, si anume: "Lasati-ma naibii in pace!"

MoWeed30.11.2011 21:16

Mai stie cineva ceva de Alex? Nu l-am mai vazut nici pe messenger...

Lari30.11.2011 21:47

Nope. Nothing here. :no:

MoWeed30.11.2011 22:33

A disparut in mijlocul disputei; sigur nu esti implicat, Lari?

Lari30.11.2011 23:49

:huh:

 

Ce parere au unii despre mine...

Dragoshel01.12.2011 06:55

dar ce e cu graba asta pe voi?

Alex01.12.2011 12:09

Alex e foarte ocupat lately si in plus asa cum s-a si vazut totul merge perfect, incat nu e nevoie sa mai facem modificari.

 

Anything specific you want to ask Moweed?

Costi02.12.2011 14:04

Eu as vrea sa intreb daca se mai intampla ceva cu siteul, la nivel de continut, in timp ce eu ma agit sa caut sponsori pentru site si pentru activitatea noastra in mod special.

 

Adica, pe langa faptul ca nu prea mai scrie nimeni pe site, starea asta tampita in care ne aflam nu poate sa duca la nimic bun. Eventual sa creasca si mai rau lehamitea, sa scada si mai mult traficul, numarul si calitatea comentariilor.

 

Asadar, se mai ocupa cineva de site(Alex, care a spus ca vrea sa faca lucrul asta, sau altcineva), sa coordoneze redactorii si temele de discutie, sa caute noi rodactori, sau inchidem taraba? Pentru ca in felul asta, peste cateva luni de zile nu o sa mai scrie absolut nimeni pe site.

 

De asemenea, Azzido a propus sa rescriem siteul sau sa-l trecem pe o platforma comerciala, care ar insemna o investitie de aproximativ 1500 de euro. Banii pot veni din partea suporterilor, prin donatii, restul fiind completat de AISS. Vreau sa stiu, inainte sa ma inham sa fac toate astea, daca o sa avem pentru cine sa le facem. Adica nu sa dau 1500 de euro pentru 2 articole pe luna, ca nu se merita...

Azzido02.12.2011 15:43

Costi, 1400 $, nu euro, deci sa zicem aproximativ 4500 lei am avea nevoie ca sa imbunatatim fcs si sa-l facem functional 100%.

Cat despre continut, lumea nu mai vrea sa scrie pt ca nu mai are motivatia necesara, iar in situatia actuala nu scriu nici cei care vor doar anti-ciob, nici cei care vor doar sport.

Iar aici revenim la vechea discutie: in ce directie ne indreptam ?

Costi, indiferent de directia pe care o ia siteul, eu zic sa investim banii aia pt ca ii recuperam.

Va rog, hai sa luam deciziile mai repede, ca nu stam deloc bine asa. Hai sa fim si noi mai spontani, ca la noi "aprobarea" unui proiect dureaza mai mult ca in parlament.

 

Lari02.12.2011 16:09

Costi, Azzido, pun potera pe voi, nenorocitilor! Pai asa se iau masurile? :ce_oameni:

 

Daca nu faceti un poll pe tema asta, iese haos! :boxing:

Dragoshel02.12.2011 17:36

iar pool, iar dezbatem??? sa isi dea cu parerea cei care VOR sa continue ca redactori/mozi.

 

Despre ce platforma este vorba Azzido?

Lari02.12.2011 18:05
sa isi dea cu parerea cei care VOR sa continue ca redactori/mozi.

 

Uite un punct EXCELENT de plecare.

 

Costi02.12.2011 18:11

azzido zicea initial de joomla. un prieten de-al meu a propus wordpress. George ar vrea sa se rescrie total, de la 0, fara o platforma in spate

Dragoshel02.12.2011 18:14

e greu sa rescrii de la 0 mai ales ca acum vin sarbatorile si o sa fiti plecati majoritatea....

«1747576777897»