FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1727374757697»
Azzido09.09.2011 17:46

poti sa-i multumesti lu' Costi pt faptul ca multi nu mai au acces la admin. el a vrut sa fie asa

Lari09.09.2011 17:48

Multumesc, Costi! :tomato:

LDS09.09.2011 18:15
Postez eu chiar acum.

 

@Azzido

Da-i, bre, acces lui LDS, ce ejti asa rau? :(

 

 

Anume am pus postarea, ca sa vad cui pot sa-i sar in cap de acum inainte, ca sa-mi posteze articolele.

 

Acum, vorbind serios, chiar nu inteleg de ce mi s-a retras accesul, ca vorba aia, il aveam de vreo trei ani jumate si nu cred ca a fost vreodata deranj de subsemnatu'.... Ma rog, probabil ca are legatura cu noua organizare a redactiei, vad ca s-a trecut iarasi la programari etc.

Lari09.09.2011 19:10

@LDS

Nene LDS, ai incredere-n mandea, stii bine ca am cele mai mici preturi/pretentii de pe piata. ;)

 

Oricum preferi: fie prin PM, fie la L***@*** , ori, ca sa fim corporatisti, L***@*** :beer2:

 

 

Lari10.09.2011 16:15

Daca nu face nimeni cronica meciului, o s-o preiau eu de undeva.

Dragoshel10.09.2011 18:32

daca poti pune si notele jucatorilor dar si meciul urmator dau o bere.

Lari10.09.2011 20:51

Cu jdemiile de scuze de rigoare, iar n-am reusit sa dibuiesc p-aia cu "Notele jucatorilor", desi am bibilit vreo juma' de ora p-acolo. :look:

 

halp_now.jpg

Costi11.09.2011 17:22
poti sa-i multumesti lu' Costi pt faptul ca multi nu mai au acces la admin. el a vrut sa fie asa

 

lds nu trebuia sa ramana fara acces. eu nu ti-am zis sa-i scoti accesul lui, ci al celorlalti, pentru ca s-a facut curatenie. lds chiar a cerut sa-i fie lasat accesul pentru ca atunci cand va avea ceva de spus, va dori sa scrie un articol...

Lari11.09.2011 17:27

Scoateti, bah, actele! :punk:

Azzido11.09.2011 19:04

@costi lasa vrajeala! tu esti de vina (intotdeauna)

@lds, da-mi un mesaj privat cu user/pass ca sa le setez din nou

axl15.09.2011 21:17

Se poate coopta LRP pentru cronici? Vad ca da semne ca ar vrea sa se implice. Meciul trecut chiar m-a rugat sa scrie el cronica.

Costi15.09.2011 21:19

luati legatura cu alex, el se ocupa de redactori

Lari27.09.2011 20:54

@Azzido

Nu se vedea poza cu "galeria" din meciul cu Sportul la articolul lui Ovidiu sau ai sconcs-o din alte motive? :look:

 

Intreb nu ca sa incep sa postez la topicul "Nemultumiri la adresa jegosilor care conduc ca niste nenorociti fcs.ro" ( :punk: ), ci ca sa stiu sa nu mai fac pe viitor.

Azzido28.09.2011 11:42

nu se vedea

axl28.09.2011 19:38

La articolul Poti face sex cu o oaie, dar nu ii poti manca, apoi, carnea trebuie corectat Să razi de legi intrate in vigoare acum 100 de ani nu-i mare lucru. Și pană la urmă ce atata galagie pentru ăștia din America, din Canda, din Franta?

Lari28.09.2011 19:46

Multumesc si eu, Dragoshele. :beer2:

Lari16.10.2011 21:38

Bai, nu stiu cum se posteaza in Steaua.ro la alte sporturi. :wall: (sau n-am acces :confused: )

 

Pentru cine are nitel timp, rog mult sa se posteze stirea cu spadasinele: http://www.agerpres.ro/media/index.php/spo...a-mondiala.html

 

De mentionat si ca Ana Maria Branza Anca Maroiu si Simona Alexandru "joaca" la Steaua.

Lari17.10.2011 17:25

@Azzido/Dragoshel

Nu se poate ca in admin, la "Promovare Articole" sa fie scos botu' ala si lasata doar lista articolelor create de noi? Sau sa apara macar toate lista de articole, cum e in "Articles"? :look:

 

 

Azzido18.10.2011 11:42

teoretic cred ca e posibil, dar nu are cine sa o faca.

te referi la http://www.fcsteaua.ro/admin/promote_articles/ , nu ?

Lari18.10.2011 12:17

Da, da, daaaa, Foca, da! :yes:

Dragoshel23.10.2011 16:58

Adrian mai face parte din redactie? daca da, trebuie sa scrie anavcronica meciului cu Rapid.

Lari31.10.2011 16:58

Baiatul asta, Chris1978, care tot scrie articole, pare sa aiba destul timp.

 

As vota sa-l bagam si p-aci, poate il implicam mai mult si in alte lucruri. Mai ales ca sunt tot mai putini din "aia cu sapa".

Dragoshel31.10.2011 17:18

pentru. chiar are nevoie situl de oameni care sa mai si scrie.

1on31.10.2011 18:11

Eventual si/sau pe Steaua.ro. Din cati au cont mai bagam materiale vreo 3-4. Iar in viitorul nu foarte indepartat e posibil sa nu mai pot nici eu. (Sper)

Lari31.10.2011 18:19

Deci avem MARE NEVOIE de redactori.

 

Cum procedam?

«1727374757697»