din cauza lu' maye se intampla toate belele astea din lume.
din cauza lu' maye se intampla toate belele astea din lume.
Si v-am zis sa nu-l bagati moderator ca se alege prafu`...acu`suportati-l ![]()
Sa dea careva care are acces la restul butoanelor drumul la comentarii pentru articolul lui Ovidiu.
Rezolvat.
pai vad ca se poate comenta...
Betivilor, vedeti ca lipseste un " r " aici : Interese financiare si postia romanului...ne facem dracului de ras...nu ca n-am fi ![]()
In articolul kelului-boss
e cel putin o greseala. M-as fi bagat eu dar iese haos daca editez.
S-ar putea ca in aceasta etapa sa ma aflu in imposibilitatea de a scrie cronica sau macar de pune live videoul pe site. Si nu, Rocco Siffredi nu toarna nici un film porno, daca asta v-ati intrebat.
De fapt, s-ar putea chiar sa fie un film porno,daca ma gandesc bine. Ca ma *** in el upc si in natia ma-sii de net de rahat pe care mi-l da firma aia de toata jena!
Daca rezolv problemele cu netul, fac. Daca nu...
Dar la articolul financiar "sunt" e scris asa intentionat ?
da
ba, v-ati pierdut mintile in alcool?
wtf iz dis ? http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/25148/
Un punct de vedere pertinent adresat oitelor. Oie ce esti!
am un miel. il vrei ?
Bai, io n-am cum sa fac cronica meciului maine, ca nu prind Dolce la munca si nici streaming n-am cum sa prind, ca e net ca pentru puscariasi.
Care face un schimb de tura? ![]()
Merge penisul de net. Daca doriti sa fac eu cronica, sa imi spuneti va rog ![]()
Mda. Am vazut acum ce a scris Lawrence the Bold. O sa o scriu eu.
Eu ti-as fi recunoscator! ![]()
Sa-mi zici cand vrei sa te inlocuiesc, sa fie treaba oabla, sa nu faca scandal nenorocitzii aia de sefi, ca stim cat de tzigani is cu noi. ![]()
Rocco Siffredi e nemultumit ca nu isi mai poate pune sigiliul pe articole. Mai ales dupa aceasta victorie.
Pentru ca nimic nu e mai porno ca un blat pe malul marii. Oau...chikii...oau, oau...
In acelasi timp as dori, daca se poate, sa primim niste date statistice despre traficul pe site. Ca as vrea sa compar luna iunie cu luna iulie si apoi august si septembrie. Pana atunci ar trebui sa inceapa campionatele si la restul sporturilor si am de gand sa pun live videouri mai multe. Daca ne reuseste sa fidelizam stelistii internauti si sa facem din fcsteaua.ro go-to-site-ul lor pentru meciuri, cred ca ar fi super.
Rocco, sa-mi zici din timp, te rog, cand sa te inlocuiesc (cronica, avancronica, luat warn/ban in locu' tau...).
MULTZAM! ![]()
Iti zic, iti zic. Da' la cronici/avancronici/articole/banuri nu e nevoie. Mai mult la filmele porno. Ce zici? Te bagi la o filmare? Ca ma doare... spatele.
Preferi blonde sau roscate? ![]()
Dom'le... suntem profesionisti, nu mai e pe placute acu', mai ales ca-s si dator. ![]()
Sunt insurat, bai, magarule, chiar nu ti-e rusine sa vii cu d-astea la usa mea? ![]()
![]()
Ce unprofessional din partea ta.
Adrian, sa-mi zici pe privat sau sa-mi aduci aminte sa-ti dau date despre siteuri(fcsteaua si Steaua.ro) pe lunile mentionate. ca fapt divers, ieri am avut peste 16 000 de vizite, adica foarte mult ![]()
Atunci e foarte bine
Lasa ca vorbim si vedem ![]()
Ce bijnita facem noi pe aici. In curand vom avea destui bani ca sa cumparam echipa de la ne-a.
o da si George o atentie ceva azi?
Adrian, sa-mi zici pe privat sau sa-mi aduci aminte sa-ti dau date despre siteuri(fcsteaua si Steaua.ro) pe lunile mentionate. ca fapt divers, ieri am avut peste 16 000 de vizite, adica foarte mult![]()
erau cam 1500 useri online.
se pare ca meciurile transmise de dolce ne fac bine. sau o fi fost aerul de mare, cert este ca serverul era f incarcat si dadea erori mysql-ul, ceea ce e de rahat