FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1686970717297»
Ronnie21.07.2011 17:57

din cauza lu' maye se intampla toate belele astea din lume.

Fane21.07.2011 18:34

Si v-am zis sa nu-l bagati moderator ca se alege prafu`...acu`suportati-l :oops:

1on21.07.2011 20:30

Sa dea careva care are acces la restul butoanelor drumul la comentarii pentru articolul lui Ovidiu.

I.N.Money21.07.2011 20:34

Rezolvat.

Azzido21.07.2011 20:36

pai vad ca se poate comenta...

Fane29.07.2011 05:43

Betivilor, vedeti ca lipseste un " r " aici : Interese financiare si postia romanului...ne facem dracului de ras...nu ca n-am fi :alcoholic:

Stanici29.07.2011 07:42

In articolul kelului-boss :D e cel putin o greseala. M-as fi bagat eu dar iese haos daca editez.

Adrian29.07.2011 08:29

S-ar putea ca in aceasta etapa sa ma aflu in imposibilitatea de a scrie cronica sau macar de pune live videoul pe site. Si nu, Rocco Siffredi nu toarna nici un film porno, daca asta v-ati intrebat.

De fapt, s-ar putea chiar sa fie un film porno,daca ma gandesc bine. Ca ma *** in el upc si in natia ma-sii de net de rahat pe care mi-l da firma aia de toata jena!

 

Daca rezolv problemele cu netul, fac. Daca nu...

*Alecs*29.07.2011 09:26

Dar la articolul financiar "sunt" e scris asa intentionat ?

Costi29.07.2011 09:45

da

Azzido29.07.2011 11:34

ba, v-ati pierdut mintile in alcool?

wtf iz dis ? http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/25148/

Stanici29.07.2011 12:20

Un punct de vedere pertinent adresat oitelor. Oie ce esti!

Azzido29.07.2011 18:46

am un miel. il vrei ?

Lari30.07.2011 17:40

Bai, io n-am cum sa fac cronica meciului maine, ca nu prind Dolce la munca si nici streaming n-am cum sa prind, ca e net ca pentru puscariasi.

 

Care face un schimb de tura? :look:

Adrian31.07.2011 16:31

Merge penisul de net. Daca doriti sa fac eu cronica, sa imi spuneti va rog :D

 

 

Mda. Am vazut acum ce a scris Lawrence the Bold. O sa o scriu eu.

Lari31.07.2011 16:34

Eu ti-as fi recunoscator! :worthy:

 

Sa-mi zici cand vrei sa te inlocuiesc, sa fie treaba oabla, sa nu faca scandal nenorocitzii aia de sefi, ca stim cat de tzigani is cu noi. :yes:

Adrian31.07.2011 19:25

Rocco Siffredi e nemultumit ca nu isi mai poate pune sigiliul pe articole. Mai ales dupa aceasta victorie.

Pentru ca nimic nu e mai porno ca un blat pe malul marii. Oau...chikii...oau, oau...

 

 

 

 

In acelasi timp as dori, daca se poate, sa primim niste date statistice despre traficul pe site. Ca as vrea sa compar luna iunie cu luna iulie si apoi august si septembrie. Pana atunci ar trebui sa inceapa campionatele si la restul sporturilor si am de gand sa pun live videouri mai multe. Daca ne reuseste sa fidelizam stelistii internauti si sa facem din fcsteaua.ro go-to-site-ul lor pentru meciuri, cred ca ar fi super.

Lari31.07.2011 19:50

Rocco, sa-mi zici din timp, te rog, cand sa te inlocuiesc (cronica, avancronica, luat warn/ban in locu' tau...).

 

MULTZAM! :beer2:

Adrian31.07.2011 20:18

Iti zic, iti zic. Da' la cronici/avancronici/articole/banuri nu e nevoie. Mai mult la filmele porno. Ce zici? Te bagi la o filmare? Ca ma doare... spatele.

Preferi blonde sau roscate? :D

 

 

Lari31.07.2011 20:49

Dom'le... suntem profesionisti, nu mai e pe placute acu', mai ales ca-s si dator. :rolleyes:

 

Sunt insurat, bai, magarule, chiar nu ti-e rusine sa vii cu d-astea la usa mea? :ce_oameni::tomato:

Adrian31.07.2011 21:28

Ce unprofessional din partea ta.

Costi31.07.2011 22:55

Adrian, sa-mi zici pe privat sau sa-mi aduci aminte sa-ti dau date despre siteuri(fcsteaua si Steaua.ro) pe lunile mentionate. ca fapt divers, ieri am avut peste 16 000 de vizite, adica foarte mult :)

Adrian01.08.2011 05:00

Atunci e foarte bine :D Lasa ca vorbim si vedem :D

 

Ce bijnita facem noi pe aici. In curand vom avea destui bani ca sa cumparam echipa de la ne-a.

Dragoshel01.08.2011 10:21

o da si George o atentie ceva azi?

 

Azzido01.08.2011 14:42
Adrian, sa-mi zici pe privat sau sa-mi aduci aminte sa-ti dau date despre siteuri(fcsteaua si Steaua.ro) pe lunile mentionate. ca fapt divers, ieri am avut peste 16 000 de vizite, adica foarte mult :)

erau cam 1500 useri online.

se pare ca meciurile transmise de dolce ne fac bine. sau o fi fost aerul de mare, cert este ca serverul era f incarcat si dadea erori mysql-ul, ceea ce e de rahat

«1686970717297»